На Волині визнали Людей року-2014

8 грудня 2014 року відбулася Головна патріотична подія року «Україна за мир» у рамках премії «Люди XXI століття». Дійство розпочалося з молитви хору «Дзвіночок» та слів «Слава Україні! Героям слава!».

Відео Церемонії Нагородження Премії "Люди року-2014. Волинь"

«Цього року премія «Люди року» покликана славити героїв, адже вони прославляють Україну. І як завжди, відзначили тих, хто своєю працею робить вагомий внесок у духовний та економічний розвиток України та Волині в цілому. Переможці премії – це люди, які творять новітню історію» –  говорить організатор заходу Олена Бекеша.

Патріотичну атмосферу створювали фіналістка українського відбору Євробачення Рената Штіфель та позитивний гурт «MMDance», талановита Галина Конах та хор "Дзвіночок", народно-академічний гурт ковельського районного будинку культури «Пластилін», співаки Василь Чепелюк, Руслана Моклиця, юна Дар’я Остапук та ведучі вечора Сергій Скулинець і Наталка Войтович.

Цьогоріч було нагороджено кришталевою нагородою «Люди року – 2014. Волинь» не лише професіоналів, а й були вручені посмертні медалі рідним героїв «Небесної Сотні». Звання «Герой року» отримали Василь Мойсей, Едуард Гриневич, Іван Тарасюк, Сергій Байдовський, Віктор Хомяк, Юрій Сидорчук.

До Луцька змогли приїхати рідні усіх шести сімей загиблих героїв Небесної Сотні: брат Василя Мойсея – Роман Мойсей, мама Едуарда Гриневича – Світлана Гриневич, батько Івана Тарасюка – Микола Тарасюк, мама Сергія Байдовського – Марія Байдовська, донька Віктора Хомяка – Ірина Хомяк, донька Юрія Сидорчука – Ганна Сидорчук. Низький уклін їм та вічна пам'ять героям.

"Вони відкрили нам очі, щоб ми жили по-новому... Мало їм було відведено, але їхнє життя було показовим для усього світу" - сказав брат Василя Мойсея, Роман. 

«Я народила повстанця, аби він боровся за вільну Україну і змінив свідомість мільйонів» – говорить мама Едуарда Гриневича, Світлана.

Посмертно також нагородили Бориса Клімчука (колишнього губернатора Волинської області, мецената, дипломата, політика та засновника фонду «Рідна Волинь»)  у номінації «Легендарна Постать Волині». Отримати нагороду запросили доньку Юлію та дружину пані Світлану.

Варто відзначити й «живих героїв», які працюють задля духовно-економічного розвитку.

Найкращих людей року визначили у різних номінаціях:

Добрі справи року – Наталка Попова-Соколова

Наталя – активна учасниця Революції Гідності. 20 лютого пані Наталя вперше побачила в лікарнях наших важкопоранених волинян: Сашка Гуча, Артема Запотоцького, Павла Марчука, Володимира Мовчана. Цим хлопцям українські лікарі допомогти не могли і Наталя цілодобово займалася відправкою наших поранених за кордон. У результаті було доправлено безнадійного Володимира Мовчана в Польщу, а Павла Марчука в Америку. Олександра Гуча та Артема Запотоцького жінка особисто завезла в Ізраїль. Завдяки їй хлопці сьогодні живі, а сім’ї майданівців не витратили на лікування жодної копійки. Наталя була одним з організаторів Всеукраїнської Волонтерської Сотні, а у вересні переїхала до Ковеля і стала 0координатором  Ковельського Центру допомоги 51-ї ОМБ. 

Нескорений – Андрій Зань

Неймовірна історія його мужності – це те, що він пережив влітку цього року. Саме тоді, наприкінці липня, «гради» наносили удари по наших армійцях. 28-річний волинянин Андрій Зань прийшов на нічне чергування: в зоні АТО він був водієм. Не судилося. Після поранення була депресія, страх втратити ноги, військові шпиталі в кількох українських містах. Напризволяще бійця ніхто не покинув, йому безоплатно, за рахунок держави, поставили протез. Втім, проходив із ним Андрій не довго – не підійшов. Жартує, що не зійшлись із тим протезом характерами. Тоді за роботу взялися волонтери та підприємці. За короткий проміжок часу вони допомогли Андрієві, у буквальному сенсі, стати на ноги. У Польщі тамтешній спеціаліст виготовив волинянину комфортний, легкий та багатофункціональний протез. Тепер Андрій не лише ходить, але й танцює і мріє працювати водієм. Як було до війни… На вручені почесний гість Тетяна Ариванюк зачитала щирий лист від волонтера Наталії Ариванюк, яка активно займалася одужанням Андрія і на час нагородження допомагала пораненим.

Ювіляр року – Редакція газети «Слава Праці»

«Тримати руку на пульсі життя Луцького району, бути в курсі усіх подій, що відбулися», – творче кредо колективу Луцької районної газети «Слава праці», назві якої ми завдячуємо відомому краєзнавцеві Григорію Гуртовому. Цьогоріч, 7 листопада, виповнилося 70 років, як газета приходитьдо осель і для багатьох вже стала своєрідним членом сімї. Роки минають, змінюється все… «Слава праці» йде в ногу з сучасністю. Сьогодні у виданні пліч-о-пліч із досвідченими колегами трудяться молоді газетярі. «Слава праці» та її журналісти щороку – неодноразові переможці багатьох обласних творчих конкурсів.

Нове ім’я року – Андрій Смолярик

Андрій Смолярик навчався у Луцькому національному технічному університеті, згодом – у Польщі. Вільно володіє трьома мовами, досвідчений бізнесмен у напрямках торгівлі, реклами, нерухомості і навіть у шоу-бізнесі, адже працював із відомими українськими зірками. Його бізнес-центр «Моя Україна» –  це допомога із питань нерухомості та реклами. Особливе місце займає ланка оренди і купівлі квартир людям зі Сходу. У планах Андрія Смолярика – вийти на Європейський рівень праці. З дитячих років і до нині, – у кар’єрних звершеннях  розраховував лише на себе. Усього досягав самотужки. Він із радістю допомагає людям і вміє бути вдячним.

Будівельне підприємство року – ТзОВ «Луцькспецбуд»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Луцькспецбуд» виконує будівництво зовнішніх мереж водопостачання та каналізації, здійснює закритим методом перехід вулиць інженерними комунікаціями, реалізує роботи з благоустрою території, влаштування твердих покриттів вулиць та майданчиків, як з асфальтобетону, так і методом «брукування». Товариство з обмеженою відповідальністю «Луцькспецбуд» – основний субпідрядник у ПАТ «Ууцьксантехмонтаж № 536», власником якого є Ігор Чорнуха. У 2014-му підприємство «Луцькспецбуд» займалося  розширенням і реконструкцією каналізації в смт. Шацьк, будівництвом житлових будинків на вулицях Дмитра Іващенка, Набережній та Стрілецькій м. Луцька.

Виробництво будівельних матеріалів року – ТзОВ «Бетон Брук Сервіс»

ТзОВ «Бетон Брук Сервіс» засноване в 2007 році, яке за цей час стало одним із провідних підприємств із виготовлення та вкладання вібропресованих виробів у Західній Україні. В 2013 році колектив товариства був нагороджений подякою міського голови за сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток м. Луцька. А керівник підприємства Сергій Стрихарчук був удостоєний подяки Миколи Романюка за особисті досягнення у сприянні розвитку міста та активну громадську позицію. Підприємство може пишатись успішною реалізацією багатьох проектів з благоустрою територій таких компаній, як: «Волиньхолдинг» (ТМ «Торчин»), ПАТ «Концерн Галнафтогаз» (ТМ «ОККО»), ПАТ «Волиньфарм», ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» (ТМ «Курка-Чеботурка»), ТзОВ «Волиньторгхліб», ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна», Укаїнсько-Польське СП ТОВ «Модерн-Експо». 

Керівник року – Генеральний директор «Modern-Expo Group» Петро Пилипюк

Петро Пилипюк вже не один рік є успішним керівником «Modern-Expo Group» – підприємство-холдинг, провідний виробник і постачальник торгового обладнання в Центральній та Східній Європі. Сьогодні «Модерн-Експо» постачає свою продукцію в більш ніж 50 країн Європи, СНД, Близького Сходу, Північної Африки та Південної Америки. У компанії працює близько 2000 осіб. Офіси та філії розташовані в Луцьку, Любліні, Москві, Берліні, Дубаї. Клієнти «Модерн-Експо» –  це найбільші міжнародні компанії, такі як: «Nestle», «Metro AG», «British American Tobacco», «Марс», «Газпром»,  «Хенкель» та ін. В такий важкий для України час Петро Пилипюк створює робочі місця, цінує свій колектив та допомагає людям.  

Підприємець року – Вадим Копелев

Вадим Копелев – один з волинських підприємців, директор магазинів «Світ Кераміки» та ПП «Триола».Спеціалізується підприємство на оптовій та роздрібній торгівлі керамічною плиткою та сантехнікою виробників України, Білорусії, Італії, Іспанії, Польщі та інших країн світу. Практично всі будівельні організації Волині користуються його послугами, які досягли визнання не лише на Волині, а й в Україні.Підприємство постійно бере участь у різноманітних всеукраїнських та обласних професійних акціях та має низку дипломів, грамот від їх організаторів, а керівник «Триола» Вадим Копелев три роки поспіль перемагав у номінації «Кращий підприємець року».Підприємство є авторитетним у Луцьку меценатом. Кожного  року виділяються благодійні кошти храмам, спортивним, шкільним і дошкільним закладам.

Продюсер року – Анастасія Тимощук

Анастасія Тимощук – директор продюсерського центру «Твій Шанс», організатор найбільшого та найвідомішого Всеукраїнського вокально- хореографічного конкурсу в Україні «Твій Шанс», який щорічно відбувається у нашому місті. У Луцьк приїздять учасники з усієї України. До складу журі, які оцінюють здібності юних талантів, входять достойні й талановиті артисти. Це і хореографи Влад Яма, Франциско Гомес та Дмитро Коляденко, співачка Наталка Карпа, гурт «Шоколадка», вокаліст Дмитро Монатік, Народна артистка України Ніна Матвієнко та інші. Цьогоріч Анастасія вперше запросила до Луцька Франциско Гомеса, одного з найбільш відомих хореографів світу, який провів майстер-клас для наших дітей. У складний для України час, цій молодій та енергійній людині вистачає сил і натхнення робити достойний захід для дітей і дорослих.

Телеведуча року – Наталка Войтович

Наталка Войтович – автор і ведуча передачі про світське життя Луцька «Солодкий вікенд», яка транслюється на каналі «Нова Волинь» Волинської обласної держтелерадіокомпанії. Життя Наталки – суцільна творчість: музика, радіо, телебачення… Почала працювати у засобах масової інформації ще з 2003-го: спершу було радіо, пізніше дописувала в електронні та друковані ЗМІ, нині – Наталка Войтович – телеведуча високого рівня. Її легка невимушена манера, оригінальний підхід і неповторний формат підкорили волинського глядача За цей рік проект «Солодкий вікенд» набув шаленої популярності завдяки харизмі телеведучої, яка все знає про місцеве світське життя. Також Наталка є автором музичного новорічного фільму «В гостях у Сінатри», редактором безлічі телеефірів на Волинському телебаченні. Нині Наталка Войтович постійна ведуча джазових фестивалів Волині, різноманітних тематичних вечорів і, звісно, – події «Люди року. Волинь».

Юна гордість Волині – Анюта Климовець

10-річна лучанка Анюта Климовець – дівчинка з очима неба, в душі якої цвітуть орхідеї. Анюта наділена не лише красою від Бога, але й талантом співати і танцювати. Минулого року пройшли зйомки її першого кліпу, який має назву «Українка-волинянка», за який ця юна активістка отримала чимало нагород. А нещодавно відбулася презентація кліпу про Луцьк «Моє місто». За цей рік на рідну землю, активна учасниця багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів, привезла численні перемоги: офіційний титул «Міні-міс Україна-Планета 2014», титул «Перша принцеса планети», абсолютний переможець у трьох номінаціях «Аbsolutebesttalent», «Аbsolutebestmodel» та «Аbsolutebestlittleinterbrillianteuropeanunion 2014» у міжнародному конкурсі «Fashion, Talant & Sport EuropeanUnion2014» (м. Прага, Чехія) та інші. Анюта отримала почесне визнання від Празького будинку моди, беручи участь у тижні Празької моди як модель. А на почесному місці красується подяка від міського голови Миколи Романюка.

Салон краси року – «Доміно»

Салон краси «Доміно» – це місце, де мрія стає реальністю, а реальність набуває нових форм. Цьогоріч салон відзначає своє 5-ти річчя. За час своєї роботи він по праву вважається одним із найкращих салонів міста. Салон розташований у самому центрі Луцька, тому орієнтований на обслуговування клієнтів, які цінують свій час та імідж, звикли до уважного і дбайливого відношення, високого рівня сервісу і бездоганної якості послуг. «Доміно» – партнер та учасник  Lviv Fashion Week 2011 та 2013 року. Є у його арсеналі й подяка за допомогу в проведенні конкурсу краси – «Перша леді Волині» та подяка Луцького міського голови Миколи Романюка за надання якісних послуг жителям міста. Салон краси «Доміно» – це салон нового формату, який створює естетичний ідеал на основі найпрогресивніших методик і технологій індустрії краси. Персонал салону – це професіонали, які володіють безліччю технік, знайомі з модними тенденціями та новітніми розробками виробників продукції.

Візажист року – Любов Ніколаюк

Усі види макіяжу їй підвладні, – весільний, вечірній, коктейльний, денний, віковий, дитячий, фантазійний, для відео та фотозйомок. У 2014 році Любов Ніколаюк провела майстер-клас на акції «Art-Wedding», а на 4-тому Параді наречених «За мир та єдність країни», – зайняла перше місце, виконавши макіяж в «етно» стилі. Цього року Любов відкрила власну школу візажу. Регулярно проводить майстер-класи, прикрасила головну сторінку журналу «Лише насолода». Візажист брала участь у відкритому всеукраїнському конкурсі «Квітка лотоса», у номінації «Фантазійний макіяж» стала призером за створений легкий образ дівчини-метелика.

Автошкола року – ПП Автомобільна школа АС

Автомобільна школа «АС» – це перша приватна автошкола європейського формату в Луцьку, яка надає можливість оволодіти технікою керування авто та отримати водійські права категорії А, А1, В, В1, В, Е. Автошкола «АС» спеціалізується на підготовці та перепідготовці водіїв транспортних засобів. Можливості та переваги цієї школи приємно вражають. Саме тут розроблено спеціальну методику «Інтенсивний курс навчання», де триває ретельна підготовка до державного іспиту у Державтоінспекції. Сучасний автопарк автомобільної школи в Луцьку дозволяє суттєво заощадити на пальному для практичних занять, обладнаних за останніми вимогами «державної атестації». У 2010 році Автомобільна школа «АС» стала переможцем міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих».

Агентство Нерухомості – Служба нерухомості «Фортеця»

Служба Нерухомості «Фортеця» – молоде, але перспективне агентство. На сьогоднішній день займає одне з лідируючих позицій серед ріелторських компаній Волині. Служба нерухомості «Фортеця» пропонує повний комплекс послуг. Сайт надає можливість клієнтам переглянути фотокаталог об’єктів нерухомості. Агентство орієнтується на кожного клієнта, – від студента – до працюючого. Тут вражає доступність цін і наявність варіантів, а для людей зі Сходу діє відповідна програма лояльності. Завдяки співпраці із забудовниками і власниками житла, з’являються ексклюзивні варіанти. Головною ціллю є допомога всім хто цього потребує, а тому агентство завоювало прихильність і довіру широкої аудиторії.

Ресторатор року – Микола Наход

Микола Наход – голова Волинського осередку Асоціації кулінарів України, міжнародний суддя кулінарного мистецтва. У рідному місті відомий як засновник фестивалю «Бурштинова осінь», ресторатор, приватний підприємець, директор та власник ресторацій «Добра хата» (с. Зміїнець) і «Данко» (м. Луцьк). Микола Наход неодноразово отримував почесні грамоти від обласної ради, міського голови та Асоціації кулінарів України, за сумлінну працю та особистий внесок у розвиток ресторанного бізнесу в місті Луцьку та на Волині зокрема. За важливі досягнення на всеукраїнському рівні, нагороджений Дипломом III ступеня від міністерства економіки України, а також відзнакою професійної пошани III, II, I ступеня від Асоціації кулінарів України. 

Оздоровчий товар року – продукція бджільництва, вироблена на пасіках родин Дмитруків та Шотіків.

Бджола – це Божа комашка, яка створена служити людині джерелом здоров’я. Центр традиційної культури «Медова хата»  допоможе знайти дорогу до цього джерела. Почесні медовари України відродили промисел медоваріння, культуру споживання питних медів, навчилися виготовляти медову косметику, отримувати на своїх  пасіках, окрім меду різних сортів, ще й такі продукти, як: обніжку бджолину, пергу, маточне та трутневе молочко, прополіс, настоянку на личинках воскової молі, віск, забрус. Дві бджолярські  родини – Дмитруків і Шотіків, у травні 2014 року стали переможцями Міжнародної виставки екопродуктів «Екогала» (Польща). А родина  Дмитруків зі своїми питними медами стала переможцем конкурсу «100 кращих товарів України» 2013 року. 

Озвучили імена переможців почесні гості, серед яких були активісти: всеукраїнське об’єднання «Майдан», громадські діячі Лілія Кревська та Микола Собуцький; голова благодійного фонду Рідна Волинь та голова правління «Волинської обласної лікарняної каси» Дмитро Глазунов; власниця салону рукоділля «Вишиті Ідеї» Ольга Янчук; приватний нотаріус Луцького міського нотаріального округу Волинської області Тетяна Ариванюк; виконуючий обов’язки директора Волинської дирекції державного підприємства «Укрпошта» Олег Гавришків; начальник управління пенсійного фонду України в м. Луцьку, депутат обласної ради В’ячеслав Рубльов; лауреат всеукраїнських та міжнародних пісенних фестивалів та конкурсів, учасник голосу країни 4, лауреат другої премії фестивалю мистецтв «Слов’янський базар», співачка Галина Конах; голова Волинської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», депутат Луцької міської ради, екс-голова Волинської обласної державної адміністрації Григорій Пустовіт; Головний державний санітарний лікар Волинської області, кандидат медичних наук, заслужений лікар України Наталія Янко; Міський голова Микола Романюк; Художній керівник, директор волинського академічного обласного театру ляльок, заслужений діяч мистецтв України, лауреат премії імені Садовського національної спілки театральних діячів України Данило Поштарук; заступник генерального директора волинської обласної телерадіокомпанії Юля Романюк; Заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Світлана Мишковець; директор магазину «А Tan by Andre Tan» Ірина Пасічник; Керівник центру естетичних технологій Тетяна Наглюк; засновник журналу «Ваше Весілля» Олена Кіц; Представник Торгової Марки «Ruta», керівник відділу по роботі із персоналом Світлана Сєркова; Директор готельного комплексу «Zaleski» Оксана Шевчук; Директор екокафе здорового харчування «Оазис» Оксана Войнаровська.

Вечір закінчився на позитивній ноті: фото для історії, а у ресторані "Show Basiic" на гостей чекав Світський прийом. 

 

 

 

 

 

Оргкомітет висловив подяку партнерам події, адже без них не було б заходу. Нагадаємо, що спонсорами події виступили: Генеральний партнер – ТМ «Ruta». Спонсор номінації «Добрі справи» – «Вишиті ідеї». Світський прийом – ресторан «Show Basilic». Приймає – готель «Zaleski». Пригощає – «DJcafé Ring». Cпеціальні партнери: салон краси «Bomond», магазин жіночого одягу «А Tan by Andre Tan», магазин чоловічого одягу «Daniel Rizotto», екокафе здорового харчування «Оазис». Подарункові партнери: spa-центр «Юнона», «МС Finty by Наталка Слюсаревська». Солодкий партнер – ресторан-кондитерська «Круаж». Флористичний партнер– «Орхідея». Хостес партнер – модельне агентство «Marina Zaniuk». Святковий партнер – агенція «Be Happy». Звукопартнер – «Кобза». Спонсор нагород «ІнтерБізнес». Декорпартнер – «Любімка». Фотопартнери: Вадим Павлосюк, Володимир Стельмах, Ірина Дяченко. Відеопартнери: «Кіно про вас», «Bell video». Поліграфічні партнери: поліграфічна майстерня «Друк», «Доната». Рекламні агентства: «ВТС», «ЯniX», «Глорія Імпекс». Інформаційні партнери: телеканали: «Нова Волинь», «1+1», «Інтер». Радіостанції: «LuxeFM», «СіД FM», «радіо Луцьк», «радіо Мелодія», «Ретро FM», «Авторадіо», «Перець FM,» «fm Галичина», «Наше радіо», «радіо 24». Інтернет-видання: інформаційне агентство «Волинські новини», «Волинь пост», «Під прицілом», «VIP», «StarLife». Журнали: «Лише Насолода», «Фреш економ», «Ваше весілля». Газети: «Віче інформ», «Слава Праці», «Слово Волині», «Волинська газета», «Діалог», «Навчання і робота», «Все для всіх», «Рекламна газета». Відеоролик екрану Дякуємо Партнерам 

 

Автор: Сніжана Романюк. Фото: Вадим Павлосюк, Володимир Стельмах, Ірина Дяченко

Телетрансляція головної патріотичної події «Україна за мир» в рамках Премії «Люди року-2014. Волинь» відбудеться:

02.01.2015 о 13:00 год, ретрансляція в нічний час  – відеозйомка та монтаж ВОДТРК

17.01.2015 о 14:30 та 17:00  – відеозйомка та монтаж «Кіно про вас» та «Bellvideo»

Відео Церемонії нагородження Люди року-2014 https://www.youtube.com/watch?v=RIkLSjuC7sU

Солодкий вікенд https://www.youtube.com/watch?v=BR7GVLpuq-I

Інтервю Люди року-2014. Червона доріжка    https://www.youtube.com/watch?v=QYsW2UktB8o#t=40

Прес-конференція напередодні головної патріотичної події року https://www.youtube.com/watch?v=lzt4Txl0thc

Ранковий ефір Ранок Нової Волині https://vk.com/videos30671710?z=video30671710_170723028%2Falbum30671710

Рекламна кампанія https://vk.com/album276599166_205487038

Анонс про подію: (пресреліз)

http://gigamir.net/news/kyiv/regions/pub931107

http://www.volynpost.com/news/35837-u-lucku-projde-ceremoniia-lyudy-roku-2014

http://news.lutsk.ua/u-lucku-proyde-ceremoniya-lyudi-roku-2014.html

http://www.voladm.gov.ua/index.php?option=com_jcalpro&extmode=view&extid=7847

http://toplutsk.com/afisha-msg_1357.html

http://news.lutsk.ua/konkurs-lyudina-roku-2014-stane-patriotichnim--foto.html

http://slovovolyni.com/ukr/volyn/23368/

http://www.pravda.lutsk.ua/ukr/news/69365/

http://www.vashevesillya.com.ua/news/2014-11-24-26

http://lutsk.eu/fullnews/148624

http://nvip.com.ua/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0/%C2%AB%D0%BB%D1%8E%D0%B4%D0%B5%D0%B9-%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83-2014%C2%BB-%D1%83-%D0%BB%D1%83%D1%86%D1%8C%D0%BA%D1%83-%D0%BE%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D1%8E%D1%82%D1%8C-%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8-%D1%82%D0%B0-%D0%B3%D0%B5%D1%80%D0%BE%D1%97-%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D1%83

http://vip.volyn.ua/articles/na-golovniy-patriotychniy-podiyi-roku-v-lucku-slavytymut-geroyiv

http://p-p.com.ua/articles/5938

Публікації в Інтернет-ЗМІ (пост-релізи)

http://slovovolyni.com/ukr/volyn/29611/

http://p-p.com.ua/articles/60387/

http://www.volynnews.com/news/society/u-lutsku-vidznachyly-naydostoynishykh-volynian/

http://www.volynpost.com/news/43723-u-lucku-vyznachyly-lyudej-roku-2014-foto

http://vip.volyn.ua/articles/u-lucku-vruchyly-nagorody-tym-kogo-vyznaly-lyudmy-roku

http://nasoloda.in.ua/articles/na-volini-viznali-lyudey-roku-2014

http://bug.org.ua/news/na-volyni-nazvaly-imena-lyudej-roku-scho-mynaje-13698/

http://agrovolyn.com/news.php?id=399

http://robota.lutsk.ua/magazine/index.html#/2

https://www.youtube.com/watch?v=kNZyRsrk-aA&feature=youtu.be  (наші партнери)

https://www.facebook.com/profile.php?id=100005192176194

https://vk.com/lyudiroku

Також у друкованих виданнях Ви знайдете публікації з події.