Наталія Ариванюк

«Успіх залежить від законів та вміння їх застосовувати»

 

Професія нотаріуса полонила цю вольову жінку своєю багатогранністю і навіть складністю. Вона поєднує у собі якості юриста, психолога, лікаря, однак, незважаючи на все це, залишається сама собою. Вона вміє зберігати конфіденційність, виявляти виваженість у прийнятті рішень, бути неупередженою та об’єктивною в оцінці ситуації, урівноваженою під час роботи з різними людьми. Вона любить людей та готова допомогти у найскладнішій ситуації. Щоб досягати успіху, вона спрямовує всі зусилля на досягнення цілі. Приватний нотаріус Наталія Ариванюк розкриє власну формулу успіху у ексклюзивному інтерв’ю.

 

ДОСЬЄ:

 

У бізнесі головне — мотиви, наполегливість, порядність.

 

Життєве кредо: безвихідних ситуацій не буває!

 

У дитинстві мріяла бути артисткою.

 

Фах: юрист.

 

Знак зодіаку: Лев.

 

Колір: білий.

 

Страва: морепродукти.

 

Напій: фреш, кава.

 

Авто: «Volvo».

 

Парфуми: «Annick Goutal».

 

Косметика: «Sisley».

 

Музичні виконавці: Потап і Настя Каменських.

 

Фільм: «Диявол носить “Prada”».

 

Актор: Джонні Депп.

 

Хобі: приготування вишуканих страв.

 

Країна: Франція.

 

Гумор: це почуття, воно або є, або його немає.

 

Позитив – це такий стан душі

 

 

People UA: Пані Наталіє, розкажіть про свій професійний шлях.

 

Наталія Ариванюк: Не можу сказати, що мій шлях був тернистим. Ні, навпаки, цікавим. Під час навчання в університеті працювала помічником нотаріуса. Моїм вчителем та наставником стала моя мама Ариванюк Тетяна Олексіївна, яка є першим приватним нотаріусом у Волинській області, а на сьогодні ще й кандидатом юридичних наук, доцентом кафедри цивільного права і процесу Волинського національного університету ім. Лесі Українки. Тож самі розумієте: є на кого рівнятись. Вона надзвичайно енергійна та невгамовна максималістка в своїй професії, такого ж ставлення вимагає і від наших працівників. Отримавши 2001 року вищу юридичну освіту в Львівському національному університеті ім. Івана Франка, я розпочала стажування на посаді нотаріуса. З 2002 року працюю приватним нотаріусом Луцького міського нотаріального округу Волинської області.

 

People UA: Хто був вашим першим клієнтом?

 

Наталія Ариванюк: Я не маю права розкривати нотаріальну таємницю, але можу сказати, що це був власник великого підприємства, дуже поважний бізнесмен, ще й з вусами, а це гарна прикмета (посміхається – авт.)

 

People UA: Охарактеризуйте своїх клієнтів?

 

Наталія Ариванюк: Передусім це порядні люди, юридично грамотні. Це відомі не тільки у місті Луцьку і Волинській області потужні підприємства, а й знані в Україні та за її межами сучасні крупні фірми, які вкладають капітали в різні галузі та мають представництва в багатьох країнах світу. Моїми постійними клієнтами є також і звичайні луцькі сім’ї, які з роками стали мені добрими знайомими. Також мені приємно працювати з незнайомими пересічними громадянами, які звертаються до мене за рекомендаціями.

 

People UA: Що робите для того, аби досягати позитивних результатів у бізнесі?

 

Наталія Ариванюк: Постійно самовдосконалююся, вивчаю зміни у законодавстві, беру участь у семінарах, зокрема й в міжнародних, переймаю досвід іноземних колег.

 

People UA: Наталіє Анатоліївно, ви та ваша мама – найвпливовіші нотаріуси у нашому місті, ви бережете таємниці поважних персон. Як вам це вдається? Відкрийте свій секрет успіху?

 

Наталія Ариванюк: Зберігати таємниці вчинених нотаріальних дій зобов’язаний кожен нотаріус – до цього зобов'язує закон. А секрет успіху залежить від наших законів та вміння їх застосовувати.

 

People UA: Кому завдячуєте своїм успіхом?

 

Наталія Ариванюк: Мамі та чоловіку.

 

People UA: Як вам вдається бути успішною бізнеследі, чудовою дружиною та матір’ю?

 

Наталія Ариванюк: Чесно кажучи, навіть не знаю. Це, напевно, з часом розставляються пріоритети, цілі, коли ти вже знаєш свою роботу і можеш приділяти більше часу сім'ї.

 

People UA: Ви дуже працьовита людина. Сім’я пробачає вам надмірну зайнятість?

 

Наталія Ариванюк: Моя сім’я – це чоловік та діти. Чоловік зайнятий так само, як і я. А діти, зокрема син Андрій, якому скоро виповниться 14 років, окрім школи серйозно займається великим тенісом, регулярно їздить на змагання, які деколи тривають тижнями. Наша донечка Софія, яка у цьому році піде до школи, теж займається цим королівським видом спорту, відвідує гурток флористики, навчається в артстудії «П’ятерня», а також вивчає англійську мову. Уся наша сім’я «за» активну життєву позицію, тому усі ми поважаємо і розуміємо зайнятість один одного.

 

People UA/Наталія Ариванюк: Ідеальний дім – це мій дім.

 

People UA/Наталія Ариванюк: Справжній смак життя – жити, радіти життю, бути здоровим та щасливим, приносити радість та користь іншим людям, вміти насолоджуватись приємними моментам.

 

Спілкувалася: Олександра Глазунова

опубліковано "People UA" № 2(12) червень-липень 2011 р.

 

Приватний нотаріус Ариванюк Наталія Анатоліївна

м. Луцьк, вул. Крилова, 7. тел.: (0332) 720924, факс.: 722891