Наталка Войтович

«Потрібно вміти правильно розставляти життєві пріоритети»

 

На радіо вона прийшла ще студенткою з величезним бажанням стати висококласною радіоведучою. Після першого речення, сказаного в мікрофон, вона  закохалася в радіо, а коли вперше  потрапила в кадр — і у телебачення, нині — не уявляє життя без ефіру. Сьогодні Наталка Войтович — заступник директора ТВО радіомовлення ВОДТРК і відома світська “левиця”.

 

Досьє:

Персона: Наталка Войтович

У бізнесі головне — любити роботу і вдосконалюватися.

Життєве кредо: ставтеся до людей так, як хочете, щоб ставилися до вас.

В дитинстві мріяла cтати співачкою.

Знак зодіаку: стрілець.

Фах: журналіст.

Страва: гриби і риба у будь-якому вигляді.

Напій: коктейль «Мохіто».

Авто: Гм... буде.

Парфуми: «Champs-Elysees Guerlain», «GucciEaudeParfum 2».

Косметика: «Vichy».

Музика: джаз.

Фільм: «Диявол носить “Prada”».

Актор: Джон Траволта.

Країна: Франція, Італія, та й взагалі весь СВІТ!

Колір: білий, ніжно-рожевий, чорний.

Позитив – це  надія, віра, любов, оптимізм щодня і... «Лише насолода».

 

Лише Насолода: Охарактеризуйте вид своєї діяльності.

Наталка Войтович: У мене творча робота, я багато спілкуюся з людьми. За вісім років роботи у ЗМІ я познайомилася з багатьма цікавими особистостями, які дали мені нові знання. Їх я складаю у скриньку, яка зберігається в моєму серці. Робота у ВОДТРК — творча і душевна. А “прямий” ефір на радіо — це взагалі річ містична.

ЛН: У чому ж містика?

НВ: Коли одягаю навушники, вмикаю мікрофон і кажу: «Привіт, ви на хвилях радіо “Луцьк”», — відчуваю неймовірну насолоду від того, що десь у маршрутці, авто чи в магазині хтось чує мій голос і про себе теж зі мною вітається. З телебаченням схожа ситуація, тільки тебе ще й бачить глядач. Але у тому і містика радіо –  кожен малює в уяві свій образ ведучої.

ЛН: Кажуть, що у вашій роботі потрібно знати все про дещо і дещо про все. Але все ж таки, у якій тематиці ви вважаєте себе професіоналом?

НВ: Свого часу я була музичним редактором, тому моєю “фішкою” є джаз. Та з кожним днем мені все цікавіше творити серйозні матеріали на соціальну та політичну тематику. Щодня відкриваю себе для себе, в першу чергу, потім — ділюся досвідом із аудиторією.

ЛН: Розкажіть про досягнення у медіапросторі та про плани.

НВ: Не обмежуюся радіо, мені цікаве і телебачення. Я створила кілька міні-фільмів, часто роблю сюжети для передачі «МузТон», це - репортажі зі світських подій — ще одна моя “фішка”, хочу зробити програму на кшталт «Світського життя з Осадчою», але про Волинь.

ЛН: Пані Наталко, відкрийте свій секрет успіху?

НВ: Праця і бажання. Для того, аби я стала успішною, багато доклали зусиль і батьки. Вони вчили мене любити людей, бути працьовитою, правильно розставляти життєві пріоритети і дякувати Богу за те, що він дає.

ЛН: Чого Вам не вистачає для повного щастя? Гм... у мене є родина, улюблена робота, але, звичайно, уже хочеться мати і свою, молоду сім’ю.

ЛН/НВ: Справжній смак життя – це насолоджуватися теперішнім, але мріяти і працювати заради прекрасного майбутнього.

Спілкувалася: Сніжана Романюк

Опубліковано "Лише Насолода" № 2(12) червень-липень 2011 р.