Наталка Войтович

Музика колись могла стати моєю професією»

Наталка Войтович – телеведуча, співачка і світська левиця. Вона завжди там, де бурлить життя. Вона – в курсі усього, що відбувається у місцевого і не лише бомонду. Вона – автор і ведуча телепередачі про світське життя «Солодкий вік-енд», що транслюється на телеканалі «Нова Волинь». У минулому Наталка – головний редактор радіо «Луцьк». Нині – заступник директора Волинського телебачення та на даний час – у відпустці по догляду за дитиною. Та це їй не заважає з’являтися на екранах телебачення.Про її цікаве та насичене життя ви мали можливість почитати ще три роки тому. Сьогодні ж Наталка Войтович розповість про нові відкриті горизонти.

КАР’ЄРА

У моїй роботі головне – щоб те, що я роблю, було цікаве і потрібне глядачам.

ЗАЗДРІСТЬ

Чи багато у мене заздрісників? Думаю,чимало, адже я, в силу своєї роботи, все ж таки публічна людина. Така доля усіх, кого знає… ну, майже все місто.

РИЗИК

Хто не ризикує, той не п’є шампанського. Впевнена, що всі успішні люди мусять ризикнути, аби опинитися на коні. Але не варто захоплюватися аж до азарту, адже ми знаємо, що життя може і провчити. Сьогодні ти пан, а завтра пропав, – і треба про це завжди памятати. Тому ризик має бути проаналізованим від «а» до «я».

ТАЄМНИЦЯ УСПІХУ

Я працюю на Волині, хоча колись і задумувалася їхати до столиці, як і більшість моїх колег. Але у Луцьку я зайняла свою нішу, спочатку на радіо, а згодом і на телебаченні. За плечима уже багато різних проектів: це і ведення фестивалів, концертів, інших акцій, не кажучи про радіо- і телепередачі. У Луцьку я вже маю своє ім’я, тому важко це все покидати і починати життя із нової сторінки, прагнучи стати успішною в столиці, адже колись я вважала, що успіх – це робота в Києві. Та згодом зрозуміла, що мій маленький успіх уже в моїх руках, і на даному етапі я цим задоволена. А досягла я цього – невтомною працею, у «творчих муках».

СВІТСЬКЕ ЖИТТЯ

Світське життя є скрізь, навіть у маленьких містечках, адже поняття світськості - суб'єктивне. Для когось світська подія – похід у театр, навіть храм, а для когось - вручення «Оскара». Звісно, у Луцьку бракує заходів високого рівня. У нас рідко відбуваються кінопрем'єри із відомими акторами та режисерами. Поки що все концентрується у столиці, адже не рентабельно їхати у провінцію режисеру Федору Бондарчуку, до прикладу. У Києві презентуються нові колекції у брендових бутіках, ювелірних салонах, магазинах косметики... Тут це робити, безумовно, можна, але місцеві підприємці ще не зовсім готові витрачати кошти на такий PR, організовуючи світські раути та запрошуючи VIP-персони. Але у Луцьку все частіше відбуваються концерти: і клубні, і в академічній залі. Це також варті уваги  світські заходи, і там моя знімальна група буває часто.

ГАРДЕРОБ

Мій гардероб досить різноманітний, адже я часто буваю на світських заходах, куди потрібно відповідно одягатися, а головне – бути неповторною. Найбільше жінок лякає те, що іще хтось прийде на вечірку у такій ж сукні. Аби уникати таких ситуацій, я купую одяг в основному за кордоном. Я – шопоголік, і скажу, що шопінг – це велика праця. Придбати річ – це елементарно, а ось скомпонувати її з іншими речами зі своєї шафи та створити образ – це талант. Мені подобаються жінки, які мають смак і свій власний стиль. Я теж прагну бути такою.

ТАЛАНТ

У мене є хобі – вокал. Музика колись могла стати моєю професією. Але коли довелося вибирати факультет для вступу до ВИШу, я надала перевагу не співу, а – політології. І саме поєднання цих двох галузей привело мене до журналістики. Я співаю і до нині, записую нові пісні в студії, думаю про зйомки кліпу. Правда, час зараз складний для цих справ. Коли в країні кризовий час, це впливає і на творчість. Та все ж я з піснею завжди, іноді мінорною, але частіше таки мажорною. 

ПОДОРОЖІ

Я люблю подорожувати і намагаюся це робити якнайчастіше, такий ж і мій чоловік, ми – мандрівники. Але наша робота і сімейне життя (адже ми ще і виховуємо маленьку донечку), не дозволяють від’їжджати далеко і надовго. Найцікавіші подорожі – ще попереду. Зараз ми вивчаємо Європу. Надаємо перевагу не пасивному пляжному відпочинку, а пізнавальному.

ЩАСТЯ

Сьогодні щастя – це впевненість у завтрашньому дні. Впевненість, що здорові мої рідні. Впевненість, що над країною – мирне небо. Впевненість у тому, що моя творчість - журналістська і музична - потрібна людям.

СІМ’Я

Сімя, мабуть, для кожної жінки – найголовніше, адже перш за все ми – берегині. Біля мене коханий чоловік Ігор і неймовірно позитивна доця Марічка. Коли все добре у нас і наших батьків, рідних, друзів, – ми щасливі.

БУТИ МАМОЮ

Важко описати словами, як це – бути мамою… Після появи доці - все змінилося: наше маля і стало новим сенсом нашого життя. Схожа вона на тата - тож буде щаслива. Ми, батьки, для цього зробимо все. Наша Марічка – творча натура, це помітно з перших нот: говорити тільки починає, а співати – співає… В цьому вона – в маму! І танцює… Теж  в менеJ Жартижартами, але дитя дуже музичне. Для загального розвитку я, звісно, хочу, щоб донечка займалася музикою і танцями, але життя з цим пов’язувати не варто – невдячна і низькооплачувана сфера. У мріях бачу її медиком.

МІСТО

В яку пору року моє місто найпрекрасніше? Я люблю Луцьк осінній і весняний. Взимку – холодно, слизько, похмуро, словом, некомфортно. Влітку – спекотно, хочеться до води, а тут її близько немає. А ось інші дві пори року найсприятливіші для прогулянок вулицями міста. А ще саме весна і осінь мають свій аромат. Тому, крім того, що місто стає кольоровим, воно ще й вбирається у свій неповторний парфум. Шкода, що завжди бракує часу, аби ним насолодитися і надихнутися.

НАСОЛОДА

Насолода полягає у реалізації. Для мене це реалізація в ролі дружини, мами, дочки, сестри і, звісно, творчої особистості.

 

Cпілкувалася: Сніжана Романюк.

Опубліковано: «People UA» № 1(29) червень-липень 2014