Naturale Cosmetics

Tian De в перекладі з китайської мови – «небесна досконалість». Пристрасть до досконалості, вишуканості, гармонії і краси наповнюють продукцію компанії «Tian De». Косметично-парфумерний бренд, який справді турбується про людей, дбає про красу і разом з нею дарує упевненість й нову життєву філософію.

Асортимент представлений колекцією косметичних товарів і засобів по догляду за здоров'ям, створених на основі старовинних рецептур східної медицини і сучасних розробок вчених. На сьогодні під ім'ям Tian De випускається більше 800-т найменувань різної продукції, серед яких представлені лінії: декоративна косметика, косметичні засоби для догляду за обличчям, волоссям, тілом, нано-косметика, БАДи, парфумерія, лікувально-профілактичні засоби традиційної східної медицини, жіночі засоби особистої гігієни і так далі.

Tian De є міжнародним брендом. Основними виробниками засобів Tian De є найбільші державні підприємства Китаю, які працюють згідно сертифікатів якості міжнародного зразку - ISO. Сьогодні косметичний ринок Китаю - це один з ринків, що стрімко  розвивається у світі. При яскраво-вираженому прагненні до прогресу, косметичні підприємства Китаю незмінно зберігають вірність своїм багатовіковим традиціям, уміло застосовуючи дари природи, а також досвід сотень поколінь. Ефективні властивості формул, які закладені в засоби Tian De, перевірені їх багатовіковим успішним використанням в китайській медицині.

МИ ПІКЛУЄМОСЯ ПРО НАШИХ КЛІЄНТІВ!

Tian De

Корпорація краси і здоров’я

Чекаємо на Вас за адресою

м. Луцьк, просп. Волі 52 (вхід в Приват банк)

 тел.: (099) 6269944

тел.: (067) 9602205

тел.: (093) 1391103