Навчання - це гра

Гра - найкращий спосіб вивчити іноземну мову з дитиною. Грати - цікаво, весело і захоплююче, тому дитина із заохоченням вчиться та сприймає інформацію. Сценарії ігор допомагають розвивати не тільки розмовні навички, а й фантазію, увагу, уяву, пам'ять.Грати можна у великій компанії, в яку, по можливості, варто підключити носіїв іноземної мови або викладачів. У процесі гри час пролітає непомітно, так що вивченню англійської дитина може присвячувати цілий день.

 GiantJenga

У Дженга грав багато хто, проте гравці звикли до її стандартних розмірів. А у академії «Джонік» з’явилася новинка GiantJenga (гігантська Дженга) - та ж Дженга, але в декілька разів більшого розміру! Слово jenga – це наказовий спосіб від дієслова kujenga, на мові суахілі означає «будувати». Дженга - настільна гра, придумана англійським геймдизайнером танзанійського походження Леслі Скотт і, яка розповсюджується компанією ParkerBrothers (підрозділ Hasbro). Гравці по черзі дістають блоки з підстави вежі й кладуть їх наверх, роблячи вежу все більш високою і все менш стійкою, але є й правило:  не можна перекладати верхні три ряди.

 

Kerplunk 

Shishkaballballdropgame або Kerplunk – чудова гра для дітей та дорослих. KerPlunk вперше почала продаватися компанією IdealToyCompany в 1967 р. Гра складається з прозорої пластикової труби, пластикові стрижні називаються соломками, яких, як правило, від 26 до 30 в цілому, різних кольорів (жовтий і червоний переважно) та кілька десятків кульок. Основа містить чотири окремих пронумерованих підноси, і соломинки проходять через отвори в середині трубки, щоб сформувати решітку. Кульки потім поміщаються у верхній частині трубки і утримуються на місці решітки. На початку гри вся труба повертається таким чином, щоб отвір в основі трубки був суміщений з лотком активного гравця. Гравці по черзі виймають одну соломинку з трубки, намагаючись мінімізувати кількість кульок.

 

Mula

Mula – дитяча серія розвиваючих ігор від Ikea для малюків, яка допомагає малюкам розвивати моторику і координацію рухів.Можна стукати скільки завгодно, а коли всі «цвяхи» забиті, можна починати все спочатку. Дитина може забивати «цвяхи» молотком або просто вставляти їх в отвори.

Лабіринт – одна з іграшок серії Mula, яка прекрасн розвиває дрібну моторику і логічне мислення. Пересовуючи фігури по лабіринту, дитина знайомиться з кольором і формою різних фігур.

 Stamp-markers–аксесуари для малювання «Mala», до якої входить 6 різних штампів. DOT-MARKERS – маркери-печатки, за якими діти проходять різні лабіринти, вдосконалюючи ангійську мову. Завдяки цим диво-маркерам малеча може оформити, наприклад, запрошення для друзів, прикрасити альбом або зошит. На ковпачку є рельєфне зображення з таким же малюнком, як на штампі. Дитина може використовувати ковпачок для отримання відбитків на пластиліні та інших пластичних матеріалах. Сліди від штампів легко видалити з більшості поверхонь і матеріалів, використовуючи мило і теплу воду. «Нашим головним завданням було зробити аксесуари МОЛА максимально зручними для дітей. Ми хотіли, щоб у дитини була можливість використовувати їх по-своєму, адже кожна дитина – індивідуальність. Але всі предмети цієї серії зручні і безпечні, щоб ніщо не обмежувало дитячу творчість і не заважало малюкам ставати самостійними», – розповідає дизайнер Сара Фагер

Play-doh

Play-doh – це дитячий найякіснішій пластилін, що використовується у навчанні цифр, букв, гарно застосовується на спеціальних навчальних килимках – play-dohmats.

Настільні ігри англійською – новий формат вивчення мови. Завдяки настільним іграм можуть розвиватися різні навички: розмовна мова (в деяких іграх від твого красномовства буде залежати доля або життя персонажа), читання (в багатьох іграх інформація по грі подається у вигляді карток, які потрібно прочитати і проаналізувати), вимова (ряд фонетичних ігор), сприйняття інформації на слух (зрозуміти, що будуть говорити інші учасники – теж важливо).

Часто можна почути: «Я був у Лондоні всього тиждень, а розуміти і говорити англійською мовою почав краще, ніж за 4 місяці навчання на курсах». З чим це пов'язано? Підхід, який використовують більшість шкіл і курсів англійської мови, не дає ефективного результату, так як навчання відбувається в строго певних часових рамках - на занятті. Як тільки ми переступаємо поріг навчального центру, ми перестаємо говорити англійською, чути, сприймати інформацію, а значить - навчатися. В англомовному середовищі навчання триває постійно, не перериваючись ні на мить. Але головна умова такого навчання – повна ізоляція від людей, які говорять вашою рідною мовою. Де знайти або як створити англомовне середовище спілкування, не виїжджаючи за кордон? Які форми навчання допоможуть швидко розвинути мовні навички? Пропонуємо один з варіантів – найпопулярніші англомовні настільні ігри: Scrabble та Boggle.

 

Boggle

Boggle – Богл класичний. Чи вважаєте, що Ви – майстер слова? Доведіть це: складіть якомога більше слів з букв на екрані! Чим довше слово, тим більше у Вас балів. За слова з бонусними буквами дається вдвічі більше балів. Для того, щоб отримати новий набір букв, просто струсіть корпус гри. Вбудований таймер зробить гру ще більш динамічною і цікавою.

 

Scrabble

Скрабл (Scrabble) – це гра в слова для 2, 3 чи 4-х гравців. Гра полягає в складанні взаємопов'язаних за принципом кросворду слів на ігровому полі Scrabble, використовуючи кісточки з буквами, що володіють різною цінністю за балами/ очками. Мета гри - набрати найбільшу кількість балів. Гравці змагаються, розташовуючи свої кісточки з буквами в таких комбінаціях і положеннях, щоб отримати найбільшу вигоду від цінності букв і призових клітин на полі. Загальний повний рахунок гри може варіюватися від 400 до 800 балів і більше в залежності від майстерності гравців.

Цікава історія створення гри Scrabble в 1931 році. З тих пір Скрабл став «класикою жанру» і обзавівся армією шанувальників у всьому світі. Ця настільна гра як і раніше залишається найулюбленішою сімейної грою і в той же час привертає масу професійних гравців – по англомовній версії Скрабл проводяться міжнародні змагання, в усьому світі існує безліч клубів любителів Скрабл (Scrabble).

До речі, навіть ті з вас, хто раніше не чув назви «Scrabble», все ж, можливо, знайомий з цією грою - колись існував аналог гри Scrabble під назвою «Ерудит».

В «Джоніку» Ваші діти не лише можуть навчатися, граючись популярними іграшками світового рівня, а й іграшками власного виробництва.«Джонік» часто впроваджує в навчальну систему нові креативні ігри завдяки новоствореним іграшкам. Особливий підхід дозволяє вивчити іноземну мову якісно в короткі терміни.

 

 Aнгломовний центр творчого та інтелектуального розви

м.Луцьк, ТЦ «Глобус», 6 поверх, оф. 660

тел.: (066) 3162914

 www.Jonnnik.com