Нерухомість майбутнього

ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС «ЗАТИШНИЙ» –  це унікальна пропозиція на ринку нерухомості міста Луцька. Наш девіз: «Будівництво з поглядом у майбутнє!» І це дійсно підтверджується гармонійним поєднанням якості виконання будівельних робіт, зручним місцем розташування та усіх інших вимог і стандартів сучасного житла. Ми створимо цей комплекс спеціально для людей, які цінують комфорт та сімейний затишок. Покращене планування кожної квартири, зовнішні стіни будинку зведені з екологічного та довговічного матеріалу – червоної керамічної цегли, що утепляється пінопластом, індивідуальне поквартирне опалення – все це задля того, щоб майбутні мешканці в повній мірі відчули переваги нових стандартів якості сучасної квартири.

ЖК «Затишний» має чудове розташування у найкращому мікрорайоні нашого міста по вул. Іващенка,2. Саме тут знаходиться один з найбільших торгово-розважальних комплексів Західної України – ТРЦ «Порт Сity», гіпермаркет «Там-Там», а для Ваших діток у п’яти хвилинах ходьби від будинку розташовані новий дитячий садочок «Дивосвіт», Центр науково-технічної творчості учнівської молоді, маленька школа, дитяча поліклініка, а також поряд будується нова школа. Квартира в ЖК «Затишний» стане для Вас і Вашої сім’ї саме тим місцем, куди завжди захочеться повертатися.

ПЕРЕВАГИ ЖК «ЗАТИШНИЙ»: досвідчений та надійний забудовник; будівництво ведеться повністю з червоної керамічної цегли;  внутрішнє оздоблення – поліпшена штукатурка стін, готова під поклейку шпалер; стяжка підлоги готова під укладання паркету чи ламінату; індивідуальне поквартирне опалення (двоконтурний німецький котел «Viallat», радіатори); електропроводка мідна із розведенням у кожне приміщення, розетками та вимикачами; сучасні безшумні ліфти « OTIS»; розташування у найкращому районі  міста Луцька.

90 % готовності

Відділ продажу: м. Луцьк, вул. Чорновола, 24, тел.: (0332) 786342, (066) 0987418

ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС «КАРАМЕЛЬ» - це справжній смак комфортного життя! Ми не просто будуємо якісне, комфортне і надійне житло. Ми прагнемо, щоб кожен наш проект проект був особливий, наповнений неповторною індивідуальністю, атмосферою затишку, гармонії і приємних емоцій. Квартири у ЖК «Карамель», що знаходиться за адресою м. Луцьк, вул. Конякіна 3а , мають особливий смак справжнього комфорту. ЖК "Затишний" - новий проект від найнадійнішого забудовника міста Луцька. Придбай – і відчуй! Придбай – і смакуй!

Відділ продажу: м. Луцьк, вул. Чорновола, 24, тел.: (095) 8889400

Луцький домобудівельний комбінат

Ліцензія Серія АЕ № 289954 від 04.04.2014 р. (термін дії ліцензії: з 1.04.2014 р. по 01.04.2019 р.)

Опубліковано "People UA by НАСОЛОDА" № 4(38) осінь 2016