New Year make up

В Новорічну Ніч ми хочемо виглядати яскраво, тому в рубриці “Beauty blog” я розповім, яким має бути новорічний макіяж-2014. У створенні святкового образу враховуємо модні beauty-тренди, а наявність невеликого набору косметики та фантазія допоможуть вам виглядати фешенебельно.

Правила повсякденного макіяжу дозволяють нам ставити акцент або на губи, або на очі. Новорічна ніч - моя улюблена, тому що сьогодні «правила існують, щоб їх порушувати».

Максимальна увага на очі! Must-have: золото і срібло. Ідеально підійдуть тіні від легкого блиску до інтенсивно-золотого, металічно-синього, зеленого і бузкового відтінків. Звабливого погляду нададуть накладні вії, завдяки їм очі стануть такими виразними, немов у рекламі туші.

Рум’янець, рівний тон обличчя і виражені брови - універсальний образ сезону. Прекрасно буде виглядати сяюча скула, нанесіть на неї рум’яна з високою кількістю шимеру або блиску і розтушуйте, спробуйте не охоплювати передню частину обличчя.

Стосовно губ варто зауважити, що у цьому сезоні помада має виглядати трішки розтертою, ніби їх нафарбували декілька годин тому, без чітких граней. Такий ефект можна зробити наступним чином: нанесіть помаду, потім промокніть кисточку в пудру (надайте перевагу розсипчастій, а не компактній: вона швидко скочується, а нам це не потрібно) і точковими рухами розтушуйте її по всій поверхні вуст. По центру додайте ще трішки помади. Підійде кольорова гама від фуксії до сливового, та якщо для вас ці кольори повсякденні - можете спробувати щось екстравагантніше: в Новорічну ніч можна собі дозволити усе.

Бажаю вам надзвичайно незабутнього Нового Року, сповненого краси і чарівності.

MAKE UP

KLYPINA VIKTORIYA

ТЕЛ.: (093) 5800080

Фото: Вадим Павлосюк. Моделі: Анна Цейко, Іванна Літовченко, Іванна Жаловага

Опубылковано "Лише Насолода" № 5(27) січінь-лютий 2014