Незвичайні готелі світу

Раніше їх вважали місцем, де можна переночувати, але цей стереотип вже давно у минулому. Сьогодні господарі готелів намагаються виділитися серед інших, привернути до себе більше клієнтів і роблять усе, аби їхні приміщення вважалися пам’ятками архітектури. Дизайнерські рішення сучасних унікальних готелів не перестають дивувати. Ну що ж, ви готові подивитися на оригінальні готелі світу?   

1. Льодяний готель

Льодяний готель у Швеції – один із унікальних готелів світу. Протягом двадцяти років взимку міжнародна група відважних архітекторів і художників вирушає в маловідоме селище у Північній Швеції, аби з льоду і снігу побудувати готель. Щовесни лід тане, тому кімнати не бувають однаковими щороку. Тут завжди різні стіни, декор та меблі. Відвідувачі готелю отримують термобілизну, шапки і спальні мішки. Гості готелю проводять ніч у льодяному ліжку, вкритому оленячим хутром. А зранку відвідувачам традиційно приносять сніданок з гарячим брусничним соком. У будь-яку погоду в номерах стовпчик термометра не опускається нижче 7 С. Якщо сон на льодяному ліжку, – це не те, про що ви все життя мріяли, то ви можете просто здійснити екскурсію в цьому готелі та випити келих гарячого напою.   

2. Хоббіт-готель

В Новій Зеландії є дивовижний готель Вудвін Парк. Замість затишних котеджів Вам запропонують розміститися в готелі для хоббітів. Він представляє з себе будиночки, стилізовані під житло хоббітів із трилогії «Володар перстнів». Проте нірку хоббіта помешкання нагадує лише ззовні завдяки знаменитим круглим дверям. Всередині кімнати облаштовані сучасними меблями та технікою. Окрім того, на території Вудвін Парк вам запропонують й інші екзотичні номери, наприклад, переконструйований під готель потяг 50-х років чи перероблений під два готельних номери літак 50-х років. Також у них є модернізоване патрульне судно часів Другої світової війни, в якому також можна провести ніч.  

3. Готель-фантазія

Німеччина може похизуватися різноманітністю готелів, але цей здивує будь-якого туриста. «PropellerIslandCityLodge» –це готель, який знаходиться в центрі Берліна. Кожна кімната – це політ фантазії художника. Номери наповнені візуальними ефектами і неочікуваними деталями. Є, наприклад, номер, в якому всі меблі прикручені до стелі. Є й багато інших номерів, які готові вас порадувати своїми неординарними спальними ідеями. Можна спати в дзеркальному калейдоскопі, в камері смертника, в піаніно, у левовій клітці і навіть в труні. Кожен готельний номер тут індивідуальний і не схожий на інший.

4. Капсульний готель

Цей готель знаходиться в Токіо. Не дивлячись на свій невеличкий розмір, в капсульній кімнаті є усі необхідні зручності: інтернет, телевізор, радіо, будильник, освітлення, зручна постіль і ніякого простору. У капсулі немає жодного мінуса, звісно, якщо ви не страждаєте клаустрофобією. До речі, перші капсульні готелі виникли ще в кінці 1970-х років, проте свою популярність ще досі не втратили.   

  

5. Готель-в’язниця

Готель розташований у приміщенні колишньої королівської в’язниці ХХІ століття, яку в 2005 році викупила відома мережа готелів. Решітки, огорожі у вигляді колючого дроту і загальна атмосфера ще досі нагадують про минуле закладу. Щоправда, потрапивши сюди, втікати звідси не хочеться, хіба що прихопивши з собою ексклюзивні шампуні, мило і парфуми з комфортабельних камер. Номери обставлені дизайнерськими меблями, а на місці колишньої канцелярії знаходиться вишуканий ресторан.

6. Шоколадний готель

Ви коли-небудь мріяли побувати в кімнаті, зробленій цілком з шоколаду? Отож, більше не потрібно тренувати свою уяву, адже така кімната існує і є частиною готелю «Шоколадний-люкс» у Парижі. Вся кімната створена з трьох видів шоколаду. Молочний шоколад використали для облицювання стін, білий – для ліжка, а чорний – для килимів. Все було пропрацьовано у деталях, щоб кімната виглядала реалістично. Єдина проблема полягає в тому, що поспати тут не вийде, власне, так як і спробувати цей шоколад на смак.

7. Готель з жирафами

Уявіть собі картину: прокидаєтеся ви зранку, відчиняєте вікно і бачите жирафу. І тут наша хвора фантазія вже ні до чого, адже ця картина може стати реальністю в готелі «Садиба жирафів» у Кенії. Це розкішний африканський готель, який дозволяє жити максимально близько з цими тваринами. Більше того, ви навіть можете доторкнутися до них, не виходячи з кімнати. Та що там доторкнутися?! Вони навіть можуть вам зіставити компанію під час сніданку. Це ідеальне місце для того, щоб доторкнутися до природи і одночасно не відмовляти собі у комфорті.

8. Готель з бульбашок

Тут ви також можете лишатися на природі і мати усі можливі умови для комфортного прожиття. Це французький готель, номери якого представляють собою невеликі бульбашки, розташовані посеред первозданної природи. Не дивлячись на це, якість прожиття у них на рівні номерів-люкс. Ви можете насолоджуватися виглядом на зіркове небо прямо із джакузі або повечеряти під дощем, лишаючись сухими. В цілому, усі переваги очевидні. Ви знаходитеся під захистом даху свого номера, з якого ви можете насолоджуватись краєвидами природи, водночас не відмовляючись від сучасних комфортних умов.  

9. Підводний готель

Підводну, дивну і незвичайну кімнату можна знайти в готелі «Jules’ UnderseaLodge» у Флориді. Це один з чотирьох готелів у світі, повністю занурений під воду. Знаходиться він у приміщенні, де раніше була лабораторія. Центр досліджень було зачинено, але усі системи працювали чудово, і підводна станція могла функціонувати. З часом в одного підприємця виникла ідея створити тут готель. Її успішно втілили у життя. Величезні овальні вінка кімнати дозволяють спостерігати в режимі реального часу, як поводять себе у звичних умовах життя риби та інші жителі океану. Тут ви можете відчути себе капітаном Немо, який подорожує на підводному човні. Однак готель невеличкий і поселити може лише шість чоловік. І ще один факт: потрапити в готель можна, лише пропливши під водою, так як з самого початку він був задуманий і створений спеціально для аквалангістів.

10. Готель-літак

Всі знають, що спати в літаку не дуже зручно, проте компанія «JumboStockholm» спростовує цю думку. Цей боїнг 747 ніколи не покидає землю. Літак постійно стоїть в аеропорту Стокгольма (Швеція), тому що був перетворений на готель у 2008 році. Готель містить 27 номерів. Але бажаним номером – люкс є кабіна пілота, бо тут ви можете знаходитися поряд з панеллю керування літака і відчути себе справжнім пілотом. З першого погляду він виглядає не дуже комфортним, але, побувавши там одного разу, ви обов’язково захочете туди повернутися.