Ніч у Луцькому замку-2018

У ніч з 8 на 9 вересня у стінах історичного замку Любарта відбулося арт-шоу «Ніч у Луцькому замку - 2018», дійство приурочене 933-му Дню народження міста Луцьк. Лучани та гості міста змогли поринути у минуле та насолодитьсь атмосферою середньовічного свята у княжому граді, де гостинно зустрічав князь Вітовт.

Привітати Луцьк з Днем народження приїхали делегації із різних міст країн Європи (Польща, Білорусь, Литва), а також гості із різних куточків України. До вітального слова долучились секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт та радник міського голови Ігор Поліщук.

Подія розпочалася із церемонії «Вогонь Луцького замку». Для гостей виступили королівський оркестр «HarmoniaNobile», квартет тенорів «TenorsBelcanto», симфонія балету «Paquita», оркестр «LumosOrchestra», котрий виконав композиції із фільму «Гра пристолів».

Гості замку мали можливість відвідати театралізовані екскурсії «Сходження до світла» у церкві Іоана Богослова та «Легенди Луцького замку» у в’їзній вежі.

Незабутні враження та позитивні емоції публіки викликали перформанс «Світло ночі», ЗD-мапінг «Вартові часу» та арт-інсталяція «Воскресіння». Здавалося, що в’їздна вежа Замку Любарта ожила, особливо в ту мить, коли з вежі спустилися янголи, а замок заясяяв лазерними променями.

Завершувала арт-шоу «Ніч у Луцькому замку» зірковий гість «ONUKA», яка подарувала відчуття трьох вимірів: минулого, сучасного та майбутнього.

Фото: відділ інформаційної роботи міської ради.

Опубліковано: "People UA" # 5(45), осінь 2018