Олег Величко

«Економ час і гроші»

За три роки роботи на будівельному ринку команда «Gipsputs» не лише отримала прихильність ділових партнерів, а й позитивні відгуки приватних забудовників та будівельних підприємств. Орієнтуючись на європейський досвід, команда «Gipsputs» відразу обрала для себе вузьку спеціалізацію – надання послуг по гіпсовій штукатурці машинного нанесення. Про новинки у будівельній сфері, про те, як можна заощадити час і гроші за рахунок новітніх методів нанесення штукатурки, про шлях до успіху в ексклюзивному інтерв’ю розповідає Олег Величко. 

Довідка

Персона:Величко Олег Геннадійович

Посада:лідер команди «Gipsputs»

Знак зодіаку: Cтрілець (ДН: 26 листопада)

Життєве кредо: іди до мети, не можеш іти– повзи, не можеш повзти– роби хоч щось!

Сімейний стан: одружений

В дитинстві мріяв стати столяром

Важлива подія в житті: народження дітей

Бізнес для нього – це можливість втілити ідеї в життя

Влада для нього – це темний дрімучий ліс

Історичне місце: Кам'янець-Подільський

Незабутній концерт:гурту «Скрябін»

Отримана нагорода: перемога у номінації «Нове імя року» в рамках Премії «Люди року-2018. Волинь»

Улюблений фільм:«Зелена миля»

Музика:АС/DC

Книга: «Чорний лебідь»

Авто:PFT

Вид спорту: волейбол

Вид відпочинку: час, проведений з сім'єю

Страви:приготовлені на вогні

Напій: вода з джерела

Ідеальний дім – це там, де тебе люблять

Справжній смак життя – це бути в темі!

 

People UA: Хто Ви за фахом і де набували досвід, щоб розвиватись у будівельному напрямку?

Олег Величко: Я навчався у Луцькому національному технічному університеті» за спеціальністю «Будівництво». Уже з першого курсу працювавза фахом. На п’ятому курсі працював в проектній організації більше року. Після закінчення університету пішов працювати в будівельну фірму «Промбуд - 5». Згодом пішов майстром у будівельну компанію «Житлобуд-2», де здобув неоціненний досвід управління та організації будівельного процесу. Дякую директору Стефановичу ЛеонідуСтепановичу за те, що навчив і узяв на роботу)))

People UA: Звідки виникла ідея займатися гіпсовою штукатуркою машинного нанесення?

Олег Величко: У 2014 році випадково побачив у соціальній мережі відео, як наносять гіпсову штукатурку машинним способом. Раніше про цей спосіб я ніколи не чув. Почав ще шукати в Інтернеті інформацію, читати, щоб і собі займатися чимось подібним. За три місяці накопичив кошти, продав деякі свої речі, аби вистачило на обладнання, взяв ще двох хлопців в команду і почав працювати вже на себе.

People UA: Як давно машинний спосіб нанесення штукатурки з’явився на ринку? Звідки прийшла ідея в Україну?

Олег Величко: Німці з 1964 року почали займатися цією технологією. Ми ще про таке навіть і не чули. Але в 2000-х роках мій колега Ігнатьєв В. В. привіз першу штукатурну станцію в Україну. У Луцьку ми фактично першими почали серйозно розвивати цей напрямок.   

People UA: Часто у Ваших рекламах звучить слоган: «економ час та гроші». Невже штукатурка машинного нанесення виконується швидше та за рахунок чого йде здешевлення?

Олег Величко: Якщо порівняти звичайну штукатурку і гіпсову, то, на перший погляд, виходить, що гіпсова дорожча майже в два рази. Але ніхто не задумується над тим, що ця штукатурка вже готова під фінішне оздоблення (плитка, шпалери, декоративні штукатурки фарбування на 95%), а після піщаної штукатурки потрібно ще наносити багато шарів шпаклівки. Тобто звичайний метод нанесення штукатурки програє більше, ніж у два рази по вартості. Немає сенсу витрачати більше і часу, і грошей, якщо це можна зробити швидше і якісніше. За сім років вапно перегорає і не виконує свою функцію сушіння. Як результат, стіни в приміщенні починають цвісти. До слова, гіпс працює по-іншому. Якщо в приміщенні волого, він втягує в себе цю вологість, а якщо сухо – він її віддає, як губка. Тобто гіпс не пересушує, а регулює мікроклімат у приміщенні. Крім того гіпс – це природний матеріал, тому він екологічно чистий.

People UA: Як кажуть в народі, кадри вирішують усе. А Ви завжди кажете, що Ваш успіх – це професійна команда. Якими знаннями та вміннями може похизуватися команда штукатурів «Gipsputs»?

Олег Величко: Майстри нашого підприємства пройшли навчальні та практичні курси технології нанесення штукатурки машинним способом як в Україні, так і в Європі. Пишаюся своєю командою, вони професіонали! Хлопці молодці, кожен зокрема працює за двох :)

People UA: Які будівельні виставки та форуми відвідує команда «Gipsputs»? Де черпаєте нові ідеї? 

Олег Величко: Ми постійно відвідуємо будівельні виставки, конференції з нанесення матеріалів, використання обладнання. У наших планах на серпень є організація навчального і практичного семінару в Луцьку для майстрів-штукатурів. Ставимо перед собою ціль рекламувати і просувати новітні технології штукатурних робіт в Україні. Потрібно привчати людей до нового методу штукатурки без лопати, тачки і мішалки. У Луцьку 90 % людей не знає такої інформації. Хочеться проінформувати майстрів про такий вид штукатурки.

People UA: Які поради Ви могли б дати нашим читачам при виборі майстра для внутрішніх робіт?

Олег Величко: Перш ніж замовляти ремонтно-будівельні роботи, потрібно ознайомитися із попередніми його роботами і тільки тоді подумати, чи довіритися такому майстру. Дешева вартість робіт не гарантує високу якість!

People UA: Окрім гіпсової штукатурки машинного нанесення, які роботи ще виконує команда «Gipsputs»?

Олег Величко: Ми робимо і ремонти, і будинки будуємо, але не в таких об’ємах, як наносимо штукатурку. Ми можемо виконати оздоблювальні роботи, але лише після наших штукатурних робіт, щоб вони були зроблені якісно. Проте наш основний профіль – це штукатурка.

People UA: «Gipsputs» це молода компанія, яка три роки працює на будівельному ринку, але вже встигла завоювати прихильність ділових партнерів та позитивні відгуки забудовників. Над якими будівельними об’єктами працюєте найчастіше?

Олег Величко: Зараз важко налагодити взаємовигідні стосунки із будівельними фірмами, тому що більшість хоче зробити дешево, а ми – якісно. Ніхто не задумується над тим, що за рахунок штукатурки можна і ціну м2 підняти, адже тоді покупцеві потрібно в ремонт вкласти менше $€£. В основному працюємо над проектами приватних будинків.

People UA: Які ще є новинки в оздобленні стін?

Олег Величко: Віднедавна ми почали робити безповітряне машинне нанесення шпаклівки та безповітряне фарбування стін. В результаті ми маємо помітну економію матеріалів (майже 50 %), економію часу та якісну роботу.

People UA: Кажуть, що за життя людина повинна виконати три речі: побудувати будинок, виростити сина і посадити дерево. Чи вдалося Вам виконати ці завдання?

Олег Величко: Власний будинок будую. Стосовно дерева, то вже не один гектар саду засадив. Виховання сина поки в процесі. І не тільки сина, ще й дочки. Побачимо, якими людьми вони виростуть. У мене найкраща сімя в світі, яка підтримує, любить і терпить мою зайнятість :)

People UA: У чому Ваш секрет успіху?

Олег Величко: Мій секрет – це постійна праця у вдосконаленні власної справи. Багато працюю і мало сплю. Навіть іноді не вистачає часу для найрідніших.

Спілкувалася: Олена Бекеша. Опубліковано: People UA № 1(47), літо 2019

 

«Gipsputs»

тел.: (097) 8603664

gipsputs@gmail.com