Олександр Козлов

«Наше кредо: бути ближчими до людей»

Цілеспрямованість та впевненість у собі – дві риси, які обов’язково вирізняють успішну людину. Саме таким: зосередженим на досягненні результатів та невідступним у своїх мріях перед будь-якими обставинами є Олександр Козлов – директор ТОВ «А-ГЛОБАЛ». У розмові із виданням «People UA» молодий бізнесмен розповів, що спонукало його розпочати бізнес у дев’ятнадцятирічному віці, дав слушні поради щодо енергозбереження, розказав, як попередній рік навчив працювати в онлайн-режимі та повідомив, як за дев’ять років змінилася компанія «А-ГЛОБАЛ», яка сьогодні успішно розвивається на теренах Західної України, щороку збільшуючи спектр своїх товарів та послуг для дому.

Довідка

Персона: Козлов Олександр Васильович

Посада: директор ТОВ «А-ГЛОБАЛ», член Волинської торгово-промислової палати України, член Асоціації інсталяторів інженерних систем

Знак зодіаку: Водолій (ДН: 7 лютого)

Ідеальний відпочинок для мене – подорож Україною

Улюблене свято: Новий рік

Ранок має починатися з філіжанки кави

Улюблена пора року: весна

Мені важливо, що про мене думає моя сім'я

Поважаю тих, хто доводить свою правоту вчинками, а не словами

Щастя для мене – це мир в країні, здоров'я близьких та рідних, гармонія в душі.

People UA: Олександре, сьогодні Ви – директор ТОВ «А-ГЛОБАЛ», член Волинської торгово-промислової палати України, член Асоціації інсталяторів інженерних систем. Коли Ви зрозуміли, що хочете займатися тим, чим займаєтеся сьогодні?

Олександр Козлов: Навчаючись у школі, з’явилось бажання відкрити власну справу, аби допомогти батькам та брати участь у благодійності. Було чітке розуміння того, як я можу допомагати людям, якщо матиму свій бізнес. Будучи в дев’ятому класі, я обрав правничий напрямок, бо саме це в майбутньому могло допомогти реалізувати мою мрію. В мене на той час вже була стратегія розвитку підприємства і усвідомлення того, що, будучи найманим працівником, неможливо зробити для когось щось значиме, коли сам залежиш від когось.

People UA: Ваш батько багато років займався підприємницькою діяльністю. Чи вплинули Ваші батьки на те, що сьогодні Ви – успішний підприємець?

Олександр Козлов: Так, мій батько був певний час підприємцем, він багато років працює сервісним інженером. Саме він надихнув мене на створення фірми за напрямком його основної діяльності. Більшість теоретичних знань та практичних навиків були передані мені від батька. Він – опора та підтримка в усіх моїх починаннях, а також кращий друг та головний наставник. Саме батько показав, що керівник повинен бути компетентним у профільних напрямках діяльності компанії. Мама, як вчитель початкових класів, заклала в мене знання і прищепила любов до навчання. Батько є безумовним авторитетом, а незалежним критиком виступає мама, тому що вона не є дотичною до цього бізнесу, вміє гарно все розставити по поличках і є кінцевим споживачем. Мама відверто доносить свою думку, що відповідно впливає на постійний розвиток та вдосконалення в моїй роботі.

People UA: Як Ви навчалися? І чи були переломні періоди в житті, які підштовхнули Вас розпочати власну справу?

Олександр Козлов: Зважаючи на те, що моя мама педагог, я не міг вчитись погано. Гарно вчився, але мені цього було мало, прагнув досягти чогось великого. Навчаючись одночасно у двох університетах, збагнув, що стипендії для повноцінного життя надто мало. Через брак часу працювати найманим працівникомбуло проблематично, а знайти хорошу роботу без досвіду – складно. Це і стало переломним етапом у житті. Тому було прийняте рішення відкрити власну справу, коли мені було дев’ятнадцять років.

People UA: Від початку заснування компанії Ви значно розширили асортимент товару. Якщо колись Ваше підприємство асоціювали з котлами, то сьогодні у Вас можна знайти все для дому. Які товари представлені у магазинах ТОВ «А-ГЛОБАЛ»?

Олександр Козлов: Основними в асортименті товару так і залишаються котли багатьох торгових марок. Компанія «А-ГЛОБАЛ» пишається, що може представляти в Україні італійську марку ITALTHERM. Це світовий бренд, відомий найкращими котлами із сервісною підтримкою, гарантійним терміном до 10 років, а ресурс роботи складає 20-25 років при умові щорічного технічного обслуговування – і це солідний показник. Основні переваги нашої опалювальної техніки такі: оптимальне співвідношення ціна-якість, зручність, економічність, надійність та безпека.

Наступний потужний напрямок роботи – це теплові насоси. Окрім традиційного опалення, наша компанія займається альтернативними джерелами енергії, які за своїми характеристиками досить різні. Можу відзначити торгову марку Panasonic, яка найбільш якісна серед теплових насосів у своїй категорії.

Продовжуємо займатися стабілізаторами напруги. Приємно, що саме львівська компанія LVT виробляє якісний вітчизняний продукт, який не лише є найкращим за усіма параметрами, але й конкурує з європейськими аналогами.

Також продаємо фільтри, адже в наш час вода дуже забруднена. Саме завод ІВТ (ТД «СВОД») розробив лінійку побутової хімії, яку назвали CLEAN DROPS. Варто відмітити, що компанія «А-ГЛОБАЛ» першою в Україні тестувала дану продукцію і висловлювала свої побажання виробнику щодо асортименту.

У наявності є й металокерамічні обігрівачі UDEN-S. Вони достатньо надійні, тому й їхній асортимент постійно збільшується у ТОВ «А-ГЛОБАЛ». Представники нашої компанії безпосередньо комунікують із заводом, що дає можливість отримувати професійні консультації і здійснювати прорахунки для того чи іншого типу приміщення, аби ще краще задовільнити потреби споживача.

У напрямках діяльності компанії мені імпонує займатися змішувачами, яких в «А-ГЛОБАЛ» представлено понад 200 одиниць. Прихильність у мене та покупців завоювали такі надійні та гарні бренди, як TOPAZ і GLOBUS.

Нещодавно в нас з’явився новий напрямок. Відтепер на полицях представлені дзеркала торгової марки STUDIO GLASS. В наявності від простих дзеркал до ексклюзивних для більш вибагливих клієнтів.

Відкрили також напрям із продажу запірної арматури й шлангів. Варто відмітити якість іспанської торгової марки ARCO та італійської TUCAI, які характеризуються 10-річною гарантією.

В «А-ГЛОБАЛ» можна знайти все для побуту. Фірмові магазини «А-ГЛОБАЛ» допоможуть Вам вирішити проблему з вибором опалювальної техніки: котли, бойлери, колонки, водонагрівачі, радіатори стальні, алюмінієві та біметалічні, конвектори, комплектуючі деталі; сантехніка; фільтри на воду; побутова хімія.

Фахівці з десятирічним досвідом роботи запропонують Вам повний комплекс послуг: продаж, встановлення будь-яких систем опалення, монтаж, гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування всіх видів котлів, конвекторів, колонок.

Насамкінець хочу додати, що звик працювати лише з якісними виробами, тому ніколи не бачив потреби співпрацювати з тими виробниками, рівень якості продукції яких набагато нижчий.

People UA: Ваш клієнт: хто він? Серед кого користуються найбільшою популярністю товари ТОВ «А-ГЛОБАЛ»?

Олександр Козлов: Асортимент компанії спрямований на усіх: від малозабезпеченого до заможного покупця, від простого споживача до креативної особистості.

People UA: Чи змінилися вподобання Ваших клієнтів за час існування компанії? Чи намагаєтеся Ви зараз розвивати якісь нові напрямки?

Олександр Козлов: З плином часу виникла потреба надавати для своїх клієнтів значно більший спектр послуг. Починаючи з 2012 року, ми щороку фактично збільшуємо як асортимент товарів, так і послуг. Одним із нових напрямків діяльності, який я започаткував у кінці минулого року, – це обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання, адже ОСББ потребують співпраці із компаніями, які надають послуги в різних напрямках.

People UA: В 2020 році Ви відкрили новий магазин у Підгайцях. Чому саме у приміській локації ? Чи відрізняється асортимент товару в ньому від магазину у Луцьку?

Олександр Козлов: Ми вирішили бути ближчими до наших клієнтів, тому відкрили ще один магазин. На мою думку, Підгайці – це виграшне розміщення для місцевих жителів та сусідніх сіл, яким добиратися в місто далеко. Наше кредо: бути ближчими до людей. Всі торгові марки і програми лояльності представлені в обох магазинах. Асортимент відрізняється тим, що там додано більше товарів з електрики. Також можлива доставка товару з магазину Луцька у Підгайці.

People UA: Ваші спеціалісти працюють по всій території Волинської та Рівненської областей. Чи плануєте виходити на рівень усієї України?

Олександр Козлов: Фахівці «А-ГЛОБАЛ» поставили за мету не кількісне обслуговування, а якісне. Коли будемо впевнені, що ми повністю задовольняємо потреби волинян та рівнян, лише тоді виходитимемо на інші регіони. В першу чергу ми хочемо максимально задовільнити потреби ринків, на яких зараз знаходимось, щоб бути першими в плані якості.

People UA: Які можна дати поради пересічним споживачам з енергозбереження?

Олександр Козлов: Незалежно від того, якою системою опалення (централізованою чи автономною) користується споживач, я б рекомендував утеплювати своє помешкання, що дасть суттєву економію в майбутньому. Адже найбільша тепловтрата йде через те, що наші будинки не утеплені. Важливим пунктом є встановлення лічильників, тому що ви будете сплачувати тільки за ту енергію, якою ви скористалися. Наступний крок – це встановлення програматорів, що обмежують використання тепла відповідно до температурного режиму в приміщенні. І коли ці три поради будуть виконані, лише тоді можна робити модернізацію системи опалення на більш економічну.

People UA: Чи співпрацюєте по державній підтримці енергозбереження – програмі «теплих кредитів»?

Олександр Козлов: Так.

People UA: В асортименті товарів ТОВ «А-ГЛОБАЛ» представлені провідні міжнародні торгові марки. Чи є країни, з якими не працюєте принципово і з якими працювати країнами найкомфортніше?

Олександр Козлов: Категорично ні за яких обставин не працюю з Росією. Враховуючи, що наші бійці гинуть на Сході, я вважаю платити гроші країні-агресору неприпустимо. В пріоритеті – співпраця з виробниками України, адже з ними досить зручна комунікація, і чим більше ми будемо підтримувати вітчизняних виробників, тим більше в нас буде рости економіка, що дасть змогу вивести країну з того стану, в якому вона є сьогодні.

People UA: Олександре, Ви займаєте виважену патріотичну позицію. У 2016 році стали переможцем престижної Премії «Люди Року. Волинь» у номінації «Меценат року». Чи продовжуєте свою благодійну діяльність?

Олександр Козлов: Благодійність – це одне із першочергових завдань компанії. Навіть в період локдауну, незважаючи на те, що були труднощі, ми не зупиняли діяльність в напрямку підтримки людей. Постійно передаємо на Схід необхідні речі, також в «А-ГЛОБАЛ» є програма лояльності для бійців АТО, існує система значних знижок.

People UA: Ви – член Волинської торгово-промислової палати України, а які переваги надає Вам цей статус?

Олександр Козлов: Основною перевагою є знання. Адже подібні організації проводять різні тренінги-навчання, бізнес-поїздки в інші країни (Польща, Швеція), де піднімають питання ведення ефективного бізнесу, виходу на нові ринки. Участь в таких асоціаціях – це саморозвиток, підтримання солідного рівня, в тому числі сервісу для клієнта.

People UA: Як коронакриза позначилася на Вашій компанії? Які виклики стоять перед компанією зараз?

Олександр Козлов: Частково наш роздрібний продаж перейшов в онлайн. Люди почали звертатися більше до нас у телефонному режимі за консультаціями з усіх куточків країни. Ми впровадили кур’єрську доставку товарів. Основний виклик сьогодення – лишатися динамічними та гнучкими, аби підлаштовуватись під економічні та глобальні зміни.

People UA: Попередній рік навчив працювати в онлайн-режимі. Чи збільшилися замовлення через Ваш Інтернет-магазин?

Олександр Козлов: У 2020 році збільшився асортимент товарів Інтернет-магазину www.aglobal.in.ua, також змінився функціонал та дизайн на більш сучасний та зручний для споживача. Останнім часом фактично мінімум на 300 % збільшились онлайн-продажі.

People UA: Чи вкладаєте Ви кошти в навчання працівників та саморозвиток? Як часто відвідуєте спеціалізовані виставки, тренінги, тощо?

Олександр Козлов: Щороку з колективом проходимо тренінги. Їздимо на різні спеціалізовані виставки. Також раз на півроку в нас проходить самонавчання зі здачею іспиту для підвищення кваліфікації. Читаємо спецлітературу, адже з’являються нові тенденції і товари, тому наші спеціалісти повинні мати достатній рівень знань, щоб надавати якісні послуги споживачам.

People UA: Ви полюбляєте пауерліфтинг. Що головне для Вас у спорті?

Олександр Козлов: Для мене головне у спорті – не гнатися за досягненнями, а підтримувати гарну фізичну форму та здоровий дух. Час, проведений в спортзалі, дає можливість перезарядитися мозку і систематизувати свої думки, а також спорт – щоденна робота над собою.

People UA: Ви – завидний кавалер, а чи зайняте Ваше серце?

Олександр Козлов: На жаль, ні. Через зайнятість на роботі не вистачає часу на особисте життя.

People UA: Що побажаєте українкам напередодні Міжнародного жіночого дня?

Олександр Козлов: Хочу побажати імунітету від усіляких негараздів та хвороб, залишатися оптимістичними, життєрадісними та жіночними, а також завжди пам’ятати, що саме ви, жінки, є підтримкою та опорою, а також надихаєте нас, чоловіків, на розширення горизонтів. Зичу мирного неба для нас усіх!

Спілкувалася: Олена Бекеша. Фотограф: Катерина Сива

Грим, макіяж і укладка: Юлія Зімоха. Костюм: Classic

НА ОБКЛАДИНЦІ МОДЕЛЬ: Ольга Семенюк. Сукня: Lady L

 

А-ГЛОБАЛ

м. Луцьк, вул. Героїв УПА, 8

с. Підгайці, вул. Дубнівська, 16-Д

тел.: 050 723-30-16

тел.: 096 438-10-88

www.aglobal.in.ua

Опубліковано "People UA" № 6(52), весна 2021