Ольга Дополюк

«Випадкових перемог не буває» 

Сильна постать, непересічна персона, професіонал,  який своєю наполегливою працею робить прогресивні кроки у сфері нерухомості, в той же час – витончена леді, дружина, власниця служби нерухомості «Фортеця» Ольга Дополюк відкриває закон успішного життя. 

Досьє

Персона: Дополюк Ольга Олександрівна

Посада: власниця служби нерухомості «Фортеця»

Знак зодіаку: Овен (29 березня)

Життєве кредо: немає нічого неможливого

Сімейний стан: заміжня 

В дитинстві мріяла стати: дизайнером

Важлива подія в житті: купівля власного житла

Бізнес для неї – це коли мрієш по-дитячому, а працюєш по-дорослому 

Вишукане дійство у: Львівський оперний театр

Історичне місце: м. Кам'янець-Подільський

Класний фестиваль: «Стародавній Меджибіж»

Незабутній концерт: «Океан Ельзи»

Вражаючий музей: м. Сімферополь «Золото Скіфів»

Феєричне шоу: «Ніч у Луцькому замку»

Отримана нагорода: Премія «Люди Року-2014» у рамках всеукраїнської програми «Люди XXI століття» – перемога у номінації «Агентство нерухомості року»

Улюблений фільм: «Дивергент» (2014)

Музика: творчість Адам Ламберта

Книга: «Джейн Ейр» Шарлотта Бронте

Вид спорту: біг

Вид відпочинку: туризм

Страва: суші

Напій: вишневий сік

Ідеальний дім – де вас чекають і куди хочеться повертатися 

Справжній смак життя – це просто жити, бо життя прекрасне

Влада для неї – сила, яка з допомогою авторитету, заохочення та примусу, має здатність зі своєї волі впливати на інших.

 

Лише Насолода: Пригадайте перше місце роботи. Чим заробляли собі на життя? 

Ольга Дополюк: Вже у студентські роки хотілось бути незалежною від батьків, тому намагалась знайти підробіток у вигляді написання контрольних і курсових робіт за ледачих студентів у вільний від навчання час.

ЛН: Як починали свою кар’єру в сфері нерухомості? 

ОД: З випадкового вечірнього дзвінка з пропозицією прийти на співбесіду в одне з агентств нерухомості Луцька. Це була моя перша робота після закінчення університету, де я змогла досягти чимало успіхів. Робота мені дуже подобалась, але, з часом, працюючи на когось, я не могла втілити весь свій творчий потенціал.

ЛН: Що спонукало відкрити агентство нерухомості? 

ОД: Кохана людина запропонувала розпочати власну справу. Він підтримував, давав потрібні настанови, корисні поради, пояснював, що потрібно робити, аби не хвилюватися. Тому я наважилась без жодних вагань.

ЛН: Всього за перший рік активної роботи, «Фортеця» зробила великий прорив. Вас помітили й експерти Премії «Люди року». Такий феноменальний успіх фактично нереальний. Як Вам це вдалося? 

ОД: Дякую. Успіх дуже простий – титанічна праця, віра у себе і в те, що я роблю. За другою освітою я маркетолог, тому починаючи свій бізнес – не шкодуйте грошей на рекламу і проводьте грамотну цінову політику.

ЛН: Усі Ваші маркетингові кроки дуже ідейні. Як народжуються ідеї?  

ОД: Хороші бізнес-ідеї народжуються, як правило, спонтанно і починаються з начерків у записних книжках чи на клаптиках паперу і тільки потім, поступово, вони визрівають в щось чисте і потужне. Великі ідеї просочуються в світ по краплі, через безліч проб і помилок.

ЛН: Служба нерухомості «Фортеця» хобі чи бізнес?  

ОД: Це для мене життя. Це моя кар’єра, бізнес, робота і хобі. Адже найкраща робота – високооплачуване хобі. 

ЛН: Кажуть, бізнес робить людей жорсткішими та сильнішими. Як змінив він Вас?  

ОД: Бізнес докорінно перемінив моє життя – починаючи від розпорядку дня, закінчуючи світоглядом. Однозначно, я стала сильнішою, бо і посада зобов’язує це робити, але жорстокішою ні! Моя увага і підтримка, можливо, є прикладом для когось. Я стараюсь у важких для людей ситуаціях бути поруч, чимось допомогти. Все частіше зіштовхуюсь з байдужістю суспільства, одноманітністю думок. Люди стають злішими, світ жорстокішим, але надія все змінити – житиме завжди. 

ЛН: У кризові часи складно займатись продажем нерухомості. Були моменти, коли хотілось все покинути і зайнятись чимось іншим? 

ОД: Працюю, не дивлячись на те, що відбувається у нашій країні. Все в наших руках, тому не можна їх опускати, що і Вам раджу, тому що завтра буде сонячний день, буде мир і треба гідно починати жити. 

ЛН: Як такій тендітній жінці вдається успішно керувати таким бізнесом? Бути бізнес-леді складно? 

ОД: Щоранку переді мною стоїть вибір: продовжити спати і бачити прекрасні сни, або встати і втілювати ці сни в реальність. Навіть найблискучіші плани нічого не коштують, якщо їх не виконувати. Потрібно чітко усвідомлювати, що якісь справи можуть і не вдатися, тому цілеспрямованість, впевненість, готовність взяти на себе весь ризик за певні провали – найважливіші якості якими я володію, щоб бути успішним керівником.

ЛН: Без чого не можете прожити ні дня? 

ОД: Без коханих і близьких людей.

ЛН: Що, на Вашу думку, може привести молоду людину до успіху? 

ОД: Випадкових перемог не буває. Успіх приходить до тих, хто рухається вперед, до тих, хто розділяє свої сили з розумом. Невеликий крок сьогодні, невеликий завтра, і Ви здивуєтеся, як одного разу опинились у тому самому місці, куди давно прагнули. Ідіть по своїй дорозі, повільно набираючи темп, і успіх сам наздожене Вас.

ЛН: Ви – весняна. В березні у Вас День народження. Який подарунок хочете отримати? 

ОД: Чесно, не знаю. Хочу просто бути щасливою і щоб поряд були дорогі мені люди. А подарунки більше люблю робити сама.

ЛН: Ви завжди неперевершено виглядаєте. Ваш образ – досконалий. Яка Ваша улюблена річ у гардеробі, а яку річ мрієте мати? 

ОД: Дякую. Дуже полюбляю ділові костюми і сукні, але, не повірите, страшенно хочу пошити собі сукню епохи Відродження.  

ЛН: Що найголовніше у житті?

ОД: Головне призначення жінки – бути матір'ю. Сильна жінка не виключення. Навіть якщо кар'єра стоїть на першому місці, якщо це те головне, що її надихає, є сенсом життя і результатом довгих років кропіткої роботи, коли-небудь думки про дитину все-таки пронесуться в голові кар'єристки. Вона легко впорається з процесом виховання, дасть малюку все найкраще, буде його пестити і плекати, але найголовніше, буде другом, надійним товаришем і найдорожчою людиною, яка зрозуміє, підкаже та допоможе.

ЛН: Вмієте відмежовуватись від роботи, чи продовжуєте вдома думати про те, що не закінчили в офісі? 

ОД: Часто віддаю всю себе роботі й тоді немає коли відпочивати, бо доводиться виконувати такий обсяг роботи, який забирає максимум особистого часу. 

ЛН: Як заряджаєтеся позитивом. Є час на відпочинок. Який відпочинок більше любите: розмірений чи активний? 

ОД: Люблю експерименти та незвичайні повороти життя. Дозволяю собі відпочивати спілкуючись з приємними людьми і балуючи себе бажаними покупками, а догляд за своїм тілом дозволяє посміхатися від власного віддзеркалення. Ну й, крім того, люблю велосипед. Їдучи на автомобілі ти не побачиш таких незвичайних краєвидів, бо швидкість не дає охопити їх оком. 

ЛН: Ваш «рецепт» насолоди для наших читачів.   

ОД: Я бажаю всім бути успішними й щасливими людьми. Найголовніше – приймайте більше неочікуваних рішень. Не бійтесь йти на ризик. Ніхто не знає, що він принесе. Впевнена, що попереду в усіх багато досягнень і перемог, багато приємних моментів і приводів пишатися своєю роботою! 

ЛН: А Ви амбітна особистість?Якщо так, то ця риса допомагає Вам рухатися вперед? І які плани на майбутнє? 

ОД: Амбіції — це нормально, головне, щоб вони не переважували здоровий глузд. Чи вважаю я себе амбітною людиною? Так! Амбіції мобілізують бажання, внутрішні сили, розумові здібності. Головні мої плани – бути самодостатньою особистістю! 

Спілкувалася: Людмила Панасюк. Фото: Ірина Дяченко. 

 

Служба нерухомості «Фортеця» 

Мій дім – моя фортеця!

м. Луцьк, вул. Шопена 22 а, 5 поверх, каб. 55

тел. : (066) 8979494, (068) 8680390, (093) 8332686

www.fortecia.lutsk.ua