Ольга Савчук

«Cleaning House» обирають, бо нам довіряють»

Жінка у сучасному світі – не лише берегиня домашнього затишку, а й успішна бізнес-леді. А часто взагалі поєднує всі ці соціальні ролі. Одна з таких – засновниця та керівник компанії «Cleaning House» Ольга Савчук, але мало хто знає, як розпочинався її нелегкий трудовий шлях. Саме вона свого часу створила компанію «CleaningHouse», яка нині активно розвивається та пропонує широкий спектр послуг по прибиранню квартир, будинків, офісів та хімчистку. Вона – жінка, яка знає, як полегшити Ваше життя і зробити простір бездоганно чистим. Про свою команду та методи роботи, про екологію, засоби хімії, дезінфекції та обладнання для прибирання розповідає Ольга Савчук в інтерв’ю для читачів журналу «People UA».

Довідка

Персона: Савчук Ольга Вікторівна

Посада: засновник і директор «CleaningHouse»

Знак зодіаку: Овен (ДН: 1 квітня)

Життєве кредо: Тільки вперед

Сімейний стан: розлучена

В дитинстві мріяла стати: хірургом

Важлива подія в житті: народження донечки

Бізнес для неї – це справа, в яку вклала душу та розвиваєш її з любов’ю

Влада для неї – це можливість змінити життя на краще

Історичне місце: замок Любарта

Незабутній концерт: «Вар’яти стендап»

Вражаючий музей: «Пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років смт. Меджибіж», Хмельницька область

Отримані сертифікати: Сертифікат ПриватБанку «Консультант з банківського обслуговування». Сертифікат проходження курсів клінінгу по навчанню професійного прибирання.

Улюблений фільм: MARVEL, «Диво-Жінка»

Музика: від класики до року, «я меломан»

Книга: Айн Ренд «Атлант розправив плечі»

Авто: «Nissan Qashqai»

Вид спорту: баскетбол

Вид відпочинку: подорожі

Страва: лазанья

Напій: м’ятний чай з бергамотом

Ідеальний дім – це будинок за містом із загородженою територією в американському стилі, аромат смачного печива, веселий сміх дітей. Це місце відпочинку, де тебе завжди чекають, де добре, тепло та затишно.

Справжній смак життя – це насолоджуватися кожним моментом життя, цінувати дійсно те, що ми маємо.

 

People UA: Пані Ольго, хто Ви за фахом та який досвід за плечима до заснування «Cleaning House»?

Ольга Савчук: За фахом я – дизайнер-флорист, але це зовсім не моє. Досить довго працювала в банківській сфері. В один момент я відчула, що хочу змінити своє життя. І відкрила власний бізнес.

People UA: Як виникла ідея клінінг-бізнесу у нашому місті?

Ольга Савчук: На сьогоднішній день професія клінера дуже розповсюджена за кордоном, особливо популярна в Америці, тому що люди вміють цінувати свій час і розуміють, що це є найдорожчим для нас. У мене завжди було багато бізнес-ідей, але самі розумієте, що потрібні інвестиції для стартапу. Просто в певний період життя я зрозуміла, що клініг-напрямок потрібно розвивати в нашій області й почала цілеспрямовано йти до своєї мети.

People UA: Як давно існує на ринку компанія «Cleaning House»?

Ольга Савчук: Навесні цього року компанія «Cleaning House» святкуватиме свій перший день народження.

People UA: Ольго Вікторівно, який перелік послуг пропонує «Cleaning House»?

Ольга Савчук: Компанія пропонує широкий спектр послуг прибирання та гарантує відмінний результат. А саме: прибирання після ремонту чи інших серйозних заходів; щотижневе чи генеральне прибирання квартир, будинків та офісів; миття вікон чи м’яких меблів ці та багато інших завдань наші професіонали виконають швидко та максимально якісно.

У нашій компанії є виїзна хімчистка, відповідно – можливість робити хімчистку салонів автомобілів, диванів, дитячих крісел.

Актуальна послуга в рік пандемії – це очищення поверхонь пароочисником, температура якого досить висока і дозволяє без використання хімії провести дезінфекцію, і це абсолютно безпечно для дітей.

«Cleaning House» подбає, щоб ваш простір сяяв чистотою і тішив бездоганним виглядом.

People UA: Розкажіть про свою команду. І чи встигає персонал справлятися з об'ємами роботи?

Ольга Савчук: У нас невеличкий колектив, працює в команді шість дівчат віком до тридцяти років, тому ми швидко із всім справляємося. Постійно складаємо графік планування та делегуємо завдання. Я разом з ними також виїжджаю інколи допомогти, якщо великі об’єкти та об’єми клінінгових робіт. Хочу відмітити, наші працівники досвідчені та відповідальні професіонали, які працюють делікатно та якісно, уважно ставляться до майна клієнтів. «Cleaning House» обирають, бо нам довіряють.

People UA: Як перевіряєте роботу підлеглих?

Ольга Савчук: В нас є стратегія, коли багато кімнат, ми міняємося і кожен клінер перевіряє після іншого клінера, як він виконав роботу. Дивимося, чи витертий пил, чи зверху добре помите вікно, ретельніше й детальніше оглядаємо усі, як то кажуть, кутки. І в кінці роботи я можу також приїхати й перевірити, чи добре виконане замовлення клієнта. Довіряй, але перевіряй – золоте правило, бо це людський фактор й, дійсно, людина може щось пропустити, то краще на місці десь щось підправити, щоб не виникало ніяких запитань.

People UA: Працюєте лише в межах міста чи приймаєте замовлення на прибирання у приміських будинках, офісах?

Ольга Савчук: Так, звісно, ми працюємо й за межами нашого міста. Дуже багато замовлень маємо у приміських будинках та офісах. Нещодавно почали замовляти наші клінінгові послуги й в сусідніх областях. 

People UA: Чи відчуваєте конкуренцію у Луцьку?

Ольга Савчук: Конкуренцію у Луцьку не відчуваю, роботи для всіх вистачає. Я знаю, що у нас на ринку праці є клінігові компанії, але ставлюсь як до колег по-партнерськи.

People UA: Актуальне питання екології сьогодення. Які використовуєте засоби для прибирання та обладнання?

Ольга Савчук: В роботі використовуємо виключно безпечні та ефективні засоби провідних виробників «Frosch» та «Sann» країни Німеччина та США. Для прибирання ідеально підходить німецьке обладнання та гіпоалергенна хімія бренду «Karcher».

People UA: У період пандемії поверхні приміщення та деякі предмети прийнято дезінфікувати. Чи з'явилися у «Cleaning House» нові методики клінінгу?

Ольга Савчук: Більшість людей почало турбуватися про своє здоров’я і часто замовляють послугу – дезінфекцію пароочисником. Хочу запустити нову послугу, для якої замовила із-за кордону дезінфектор нового покоління, який ставлять в салон автомобіля і він повністю дезінфікує салон, вбиває усі бактерії, як в лікарні. Дезінфікуючий апарат уже привезений в Україну, але я ще його не протестувала.

People UA: Які курйозні ситуації трапляються у Вашій роботі?

Ольга Савчук: Досить багато цікавих ситуацій трапляється в сфері клінінгу. Інколи не передбачиш, з чим можеш мати справу. Був цікавий запит замовлення – потрібно було відчистити духовку, в якій пекли лаваш, і він загорівся, гасили пожежу борошном, там ціла історія.

Траплялося й таке, якось я злазила з підвіконня, а на землі відро стояло, і я ж, не озирнувшись, ногою у те відро, і ще плюс миття підлоги добавилося до списку справ. (посміхається – авт.)

People UA: В якому найбільшому о’бєкті Вам доводилося наводити чистоту і порядок? І скільки часу на це пішло?

Ольга Савчук: Одним із найбільших об’єктів, який ми довго прибирали, це підприємство «Ерідон» за Луцьком (там 290 квадратних метрів). Прибирання там могло б бути швидше, але з деяких причин робилося в декілька етапів миття вікон, а потім – скляних поверхонь, і ще нам довелося чекати людей, які мали поклеїти плівку-оракал і це зайняло трішки більше нашого часу, ніж ми очікували – 3 дні.

People UA: Існує міф: замовити послуги клінінгової компанії – це задоволення не з дешевих – спростуйте або підтвердіть. І яка вартість клінінг-послуг?

Ольга Савчук: Я б не сказала, що це занадто дорого. Генеральне прибирання однокімнатної квартири орієнтовно вартує дев’ятсот гривень. Це витираються усі поверхні, усі плінтуси, миються як підлога, так і люстри, витирається пил. У послугу входить весь комплекс прибирання, окрім вікон. Дешевше заплатити клінерам, щоб вони прийшли це зробили, а потім підтримувати чистоту, ніж самому витратити багато часу, помити незрозумілою хімією, витратити кошти на цю ж побутову хімію, яка може й не відмити. Так само і за хімчистку дивана доцільніше заплатити шістсот гривень, ніж купувати новий за сім тисяч гривень, бо цей такий брудний, що взагалі його хоч викидай. Варто відмітити, що без обладнання диван не вимиєте, а тільки порозмазуєте плями. Почистити диван чи ліжко – це, по-перше, корисно для здоров’я, адже багато хто скаржиться на дерматити, алергії, а все тому, що в середині диванів та ліжок набиваються кліщі, пилюка, бруд. Наша хімчистка подає хімію з водою і відразу відсмоктує з середини бруд, тим самим освіжуючи та очищуючи м’яку частину.

People UA: Яка цільова аудиторія «Cleaning House»? І чи доступні послуги пересічному споживачу?

Ольга Савчук: Аудиторія взагалі різноманітна. Починаючи від молодих людей і закінчуючи людьми похилого віку. Чому люди користуються нашими послугами? Молодь занята роботою, а старшим людям поважного віку важко помити ті самі вікна, але потрібно.

People UA: Побутує стереотип: виховувати дітей, готувати їсти та підтримувати чистоту повинна жінка, а чоловік – працювати та годувати сім'ю. Чи погоджуєтесь Ви з цим твердженням?

Ольга Савчук: Я вважаю, що у XXI столітті в парі повинні допомагати один одному завжди. Жінка так само, як і чоловік, втомлюється на роботі. А те, що вона жінка, не означає, що повинна все робити сама, а чоловік не допомагати. Потрібно бути людьми, підтримувати одне одного і йти одне одному назустріч.

People UA: Як проводите вільний час із рідними?

Ольга Савчук: Графік доволі напружений, але ми, жінки, завжди десь знаходимо час і намагаємося усе встигати. Вільну годинку намагаюся присвятити своїй маленькій донечці. Обожнюю грати в настільні ігри, читати, виїжджати за межі Луцька на природу. Моя мама проживає в Хмельницькій області, а тато – у Житомирській, тому я постійно до них подорожую. З татом ми полюбляємо туризм в палатках, особливо поїхати й пожити на березі річки.

People UA: Традиційне питання від нашого журналу: в чому Ваш секрет успіху?

Ольга Савчук: Секрет успіху в тому, що потрібно раціонально мислити, завжди рухатися тільки вперед, не зупиняючись, та радіти кожному дню.

 

Спілкувалася: Надія Басиста. Фотограф: Аліна Мендак.

Візаж та зачіска: Аліна Голас. Локація: Tisto

 

«Cleaning House»

м. Луцьк, просп. Президента Грушевського, 30

+38 (095) 532-10-83

+38 (099) 461-55-54

+38 (096) 084-27-80

comfort-moving.com.ua

www.instagram.com/cleaning_house_lutsk_

www.facebook.com/cleaning.house.10420

 

Опубліковано "People UA" № 6(52), весна 2021