Організатори Премії "Люди року" передали зібрані кошти бійцеві

2 жовтня, о 12:30 год. в ресторані Україна відбулася прес-конференція за підсумками премії «Люди року–2015. Волинь». Під час зустрічі було вручено подяки артистам. партнерам дійства, зокрема, інформаційним.

Ключовим моментом заходу була передача коштів, зібраних під час патріотичної події «Бути українцем» в рамках Премії «Люди року-2015.Волинь», лейтенанту колишньої 51-ї ОМБ Миколі Денисюку, якому 29 серпня 2014 року вдалося вижити в «Іловайському котлі». Отримавши серйозні травми, він декілька місяців перебував на лікуванні в Гамбурзі (Німеччина). Нині він також потребує медичної реабілітації за кордоном.

Молодий чоловік із села Лаврів 12 квітня минулого року став звикати до нових українських реалій неоголошеної війни. Після призову, він спершу пройшов військові навчання, а згодом потрапив у зону АТО у складі вже колишньої 51-ї ОМБ. Двадцятивосьмирічному лейтенанту Миколі Денисюку вдалося вижити в «іловайському котлі».

«Увесь час ми телефоном спілкувалися. Але до самого свого поранення – 29 серпня – він не казав, що воював і під Луганськом, і під Донецьком. Снаряд розірвався поруч. Син отримав забійне поранення черевної порожнини та грудної клітини, струс мозку. Його забрали вертольотом у польовий шпиталь. Там йому зробили першу операцію. Лікар тоді подзвонив мені та сказав: «Руки-ноги цілі – буде жити», – пригадує Микола Іванович.

Він також додає, що два дні син не казав нічого про бойове поранення своїй дружині.

Згодом старший син – Олександр – вирушив за братом на Донбас. Далі – у Дніпропетровськ і Київ, у головний військовий шпиталь. Саме там німецькі фахівці запропонували пораненому з Волині безплатне лікування в Гамбурзі.

«Там йому зробили ще дві операції. Більше двох місяців був із розшитим животом. Пережив штучну кому. Мій старший син Сашко і дружина Миколи, з якою він три роки у шлюбі, поїхали до нього в Німеччину. В невістки віза була до 18 грудня. А лікар, росіянин за національністю, обіцяв, що до Нового року Микола вже має бути вдома. Але потім пораненому знову доведеться робити ще одну операцію, - констатує пан Микола.Він щиро вдячний усім, хто увесь цей час підтримував Денисюків морально та матеріально.

 «Їхавши у громадському транспорті на прес-конференцію. Поряд мене сидів юнак років вісімнадцяти, який тримав військовий квиток, фото та документи. Я хотіла сказати йому слово. Але він слухав музику в навушниках і дивився у вікно. Для мене це було символічно, адже я знала, що мене чекає з Миколою Денисюком, який віддав своє здоров’я, щоб наші діти тут бавилися на дитячому майданчику. А ми на Заході могли жити в мирі, працювати і допомагати людям, які того потребують.  

Я знаю, що таке біда. Цієї весни мій батько потрапив у реанімацію з важкою черепно-мозковою травмою. Дуже співчуваю сім’ям в яких горе і потерпілим зокрема» - говорить організатор Премії Олена Бекеша

Організатори благодійної акції «Бог у серцях»: «ВАШ Ювелір» та Премія «Люди року» з метою мотивування гостей заходу дарували учасникам благодійної акції ювелірні вироби у формі Тризуба. Кошти з благодійної акції, кошти з проданих квитків на захід було передано нашому захиснику Миколі Денисюку на сьогоднішній прес-конференції. Загальна сума пожертв 8425 гривень. Микола Денисюк від щирого серця дякує Партнерам та гостям заходу за підтримку.

прес-аташе Премії «Люди року-2015.Волинь» Світлана Зозуля