Підкорити чоловіка, знаючи його стихію.

Чарівні леді, в честь свята весни, ми підготували для вас зірковий майстер-клас. Мистецтво зваблення - найдавніший вид жіночої творчості на Землі. Головне в майстерності успішної ​​«мисливиці» індивідуальний підхід до кожної окремо взятої персони чоловічої статі. Тим не менше, певні закономірності в поведінці чоловіків все-таки є. Всі люди в залежності від дати народження пов'язані з одним з чотирьох головних елементів: Вогнем, Водою, Землею і Повітрям. Наше завдання - навчити Вас підкорювати кожну з неприборканих стихій.

Чоловік-вогонь (Овен, Лев, Стрілець)

Привернути увагу вогняного чоловіка легко. Він обожнює все яскраве і екзотичне: фатальних красунь, яскравих кінозірок, перших дівчат школи. Скромна чарівність Попелюшки в кращому випадку викличе у полум'яного джентльмена ввічливу посмішку. Чоловіки, що знаходяться під покровом Вогню, люблять галасливі вечірки та інші місця, де їх полум'яна натура може перебувати в центрі уваги. Тому, плануючи зустріч в кінотеатрі, леді повинна пам'ятати: їй потрібно замінити собою цілий глядацький зал. Вогняний чоловік впевнений, що він герой нашого часу. Не варто розчаровувати його в цьому. Він ненавидить будь-яку критику і болісно реагує на найменший сумнів у його винятковості. А ось лестощі будуть до речі. І не бійтеся переборщити з компліментами: це якраз той випадок, коли багато не буває.

Чоловік-повітря (Близнюки, Терези, Водолій)

Такий чоловік найчастіше відчуває себе потенційною жертвою, тому ні в якому разі не йдіть в атаку. За палкими поглядами і пристрасними дотиками йому чується марш Мендельсона, дитячий плач і каторжна робота на благо сім'ї. Ключові слова в життя представників повітряних знаків дружба і свобода. Саме дружбу досвідчена мисливиця використовує в якості наживки. Правда, зблизитися з стихійним джентльменом непросто, адже його потрібно зацікавити захоплюючою бесідою, заінтригувати інтелектом і здивувати неординарним поглядом на речі. Чоловік-повітря ніколи не зверне уваги на вашу нову зачіску, але буде в захваті від вдалого жарту. Іноді здається, що цього глибокодумного лицаря привертає лише внутрішній блиск. Однак варто йому закохатися, як ви опиняєтеся в бурхливому вирі його щирого інтересу й уваги до будь-якої дрібниці яка стосується вас.

Чоловік-земля (Тілець, Діва, Козеріг)

Земні чоловіки – це матеріалісти. Їм набагато важливіше один раз відчути на дотик, ніж сто разів побачити чи почути. Однак досить йому вирішити, що овчинка все-таки варта вичинки, перешкоди на шляху досягнення мети будуть негайно знищені. Зваблювати чоловіка земного знаку вкрай нераціонально. З ґрунтовних землян виходять прекрасні чоловіки і чудові сім'янини. А тому забудьте про імідж приборкувачки чоловічих сердець, нестримний флірт і безглузді балачки на веселій вечірці. Інакше кавалер надалі намагатиметься уникати з вами близьких стосунків. Земний чоловік не шукає в жінці порожніх розваг. Йому потрібна гідна супутниця життя: красива, сильна, здорова, цілеспрямована господиня. Продемонструйте йому вище перераховані якості й натомість отримаєте його надійну руку і мужнє серце.

Чоловік-вода (Рак, Скорпіон, Риби)

 

Цей джентльмен професійний спокусник. Його стихія - бурхливі емоційні стосунки. Навіть скороминущим захопленням водні знаки здатні надавати сліпуче напруження роману усього життя. Любовні стосунки з Водою - це справжня чуттєва пригода, подорож в країну витончених емоцій, яскравих відчуттів і містичного взаємопроникнення. Але б'ють годинники і вчорашня богиня в одну мить може перетворитися в просто приятельку, а блискучий світ в театральну мішуру. Полонити уяву «водного» ​​донжуана дуже легко, але заволодіти його серцем набагато важче. До того ж користь від подібної перемоги вельми сумнівна. Супутниці життя Води можна тільки поспівчувати: їй доведеться миритися з його артистичним способом життя, невлаштованістю, постійним ухиленням від сімейних обов'язків і величезним числом коханок. Хоча, незважаючи на непосидючий характер, чоловік Води істота несвідомо схильна до стабільності. І якщо Ви не будете обмежувати його дорогоцінну свободу, то зможете насолоджуватися вишуканим романом усе життя.

 

 

 Опубліковано "Лише Насолода" № 2(36), весна 2016