Пілінг для тіла – молодість шкіри

Ще зовсім нещодавно ми ніжились на піщаних пляжах під теплими променями яскравого сонця. Такий відпочинок не лише приємний, але й корисний. Ультрафіолетові промені сприяють виробленню вітаміну D, який допомагає поглинанню кальцію та фосфору. Сонячні ванни повинні приймати всі, особливо старші люди. Найкраще здійснювати щоденні півгодинні прогулянки, це дозволить вам укріпити кістки та м’язеві тканини. Проте, надмірне перебування під сонцем є шкідливим для вашої шкіри. Слід дотримуватися золотої середини! Та чи завжди виходить лімітувати час, проведений під сонцем?

Анекдот

- Ходила на пляж, позасмагала... Відразу так обгоріла, аж шкіра злізла! Не знаю, що тепер робити ?!

- Як це що робити? Що хочеш! Хоч сумочку, хоч рукавички!

Отже, літечко промайнуло, як один довгий сонячний день. Із настанням осені ми маємо ще більше піклуватися про нашу шкіру, котра після довготривалих сонячних ванн стає сухою та в’ялою. Як повернути їй здоровий вигляд розповість масажист-консультант нашої рубрики пані Наталія. «Процедури по догляду за тілом потрібно робити усім незалежно від віку та стану шкіри. Найкраще допоможуть різноманітні пілінги, котрі відлущать мертві частинки вашої шкіри, зроблять її більш гладкою, молодою та еластичною. Пілінг сприяє швидкому очищенню та її відновленню, а також є відмінним профілактичним засобом старіння організму. Процес регенерації клітин сприяє виробленню еластину і колагену в шкірі, а відтак - формуванню оновленої тканини. Обов’язково потрібно зволожити тіло після процедури, щоб закріпити ефект свіжості та ніжності. Розповім Вам про актуальні види пілінгів, котрі збережуть вашу молодість та красу. Якби молодість знала, що вона може? А у наш час можна зупинити час. 

1Косметичний пілінг для тіла рекомендують робити перед відпусткою, аби підготувати себе до отримання рівномірної бронзової засмаги. Під час процедури запускається процес оновлення шкіри, що дозволить Вам виглядати «Вау! На всі 100»! Усього одна процедура зробить вашу шкіру м’якою і оксамитовою. Косметичні пілінги призначаються для поліпшення зовнішнього вигляду, усунення шкірних дефектів. Їх можна робити кожного тижня, але обережно, бо пілінг повинен бути ніжним та легким.

2 Хімічний пілінг завдяки дії хімічних препаратів впливає на різні шари шкіри. Найчастіше для таких процедур використовуються органічні кислоти: фруктові, молочні та ін. Для глибокого пілінгу використовують трихлороцтову кислоту, завдяки якій відбувається рівномірне відлущування зроговілих  клітин по всьому тілу, а на їх місці з’являються нові молоді тканини. Після них зникають зморшки, вугрі, розширені пори, розтяжки.

3 Ультразвуковий пілінг проводиться для глибокого очищення шкіри та відновлення її природнього обміну. Ця процедура дозволяє майже безболісно видалити верхній шар шкіри зі всього тіла, внаслідок чого поліпшується кровообіг, а шкірний покрив стає ніжним і гладким. Ультразвуковий пілінг зручний для очищення делікатних місць, наприклад, зони декольте.»

Сучасні пілінги настільки різноманітні, що кожна жінка і кожен чоловік зможуть обрати з них щось особливе для себе. Сьогодні цілком можливо придбати скраб для тіла з морською сіллю, з фруктовими кислотами і навіть із вулканічним пилом. Ретельно підбирайте матеріали, яким захочете скористатись вдома, бо на різні компоненти може буде непередбачувана реакція організму: подразнення, почервоніння тощо. Звичайно, пілінг у домашніх умовах - це дешевше, але, відвідавши салонну процедуру, ви отримаєте не лише високопрофесійний догляд, але й відпочинок для тіла та душі!

Із вами була Наталія. Завжди рада Вам допомогти, телефонуйте: (099) 5079665