Полювання за титул найкрасивішої львів’янки розпочато!

27 березня у клубі «Антураж» відбувся кастинг конкурсу краси «Міс Львів». Спробувати свої сили та показати не тільки зовнішню красу, але й внутрішні якості прийшло більше 100 дівчат.

 

Щоб стати учасницею конкурсу дівчатам потрібно було заповнити анкету, після чого вони отримували порядковий номер та очікували на свій вихід. Загалом, кастинг «Міс Львів» тривав у два етапи. У першому, відбірковому турі, члени журі знайомились з усіма учасницями: ставили їм декілька питань, дивились на зовнішні параметри та поведінку. «Коли ми обирали дівчат, ми враховували все. Тобто ми шукали не тільки високих та красивих дівчат, але й дівчат у яких яскраво виражені риси обличчя, красивий голос, чудова успішка, харизма, виняткова подача»,  – розповідає офіційний представник конкурсу «Міс Україна» Ліза ЧЕПЕЛЬ.

Учасниці, з першого туру, які сподобались членам журі автоматично пройшли у другий тур, де на них чекала фотосесія у купальниках. «Кастинг «Міс Львів-2015» відбувся! Тішить, що кількість дівчат, які бажають позмагатися за титул «Міс Львів» з кожним роком тільки зростає! Дякую дівчатам, що прийшли. Кожна з вас красива і неповторна. Вітаю тих, хто пройшов в наступній тур, а хто не пройшов, якщо це ваша мрія, врахуйте критику, і до зустрічі через рік», –  каже власниця конкурсу «Міс Львів» Валерія НИКИФОРЕЦЬ.

 

Своїми враженнями стосовно кастингу також поділилась і Даша БАБАРИКО, член журі та ще один офіційний представник конкурсу «Міс Україна». «Ми вже були на кастингах у Харкові, Одесі, Дніпропетровську. Зараз ми у Львові. Приємно здивувало, що прийшло багато людей, і це незважаючи на те, що місто не дуже велике. Це говорить про одне: конкурс краси у Львові має певний рівень, престиж. І доказ цьому дівчата, що прийшли сьогодні сюди».