Популярні квіткові тренди 2020

Аби створити дивовижні квіткові композиції, варто знати про актуальнісортирослин та квітів цього сезону, котрівикористовують у флористиці.Щорокуз'являютьсяновітечії, варіантиствореннякомпозиції, упаковки та доставки. Є безлічваріантівбукетів, котріідеальновиглядаютьізпевним типом квітів.Сьогодніквіткові композиції дарують колегам (нейтральні), чоловікам (в основному вертикальні композиції) та дівчатам, які полюбляють круглі оригінальні та ніжні букети.

За останні кілька років, лідируючі позиції займають такі квіткові тренди і композиції:

1. Букети з використаннямальстромерій, півоній, фрезій і т.д.

Альстромеріїщеназивають дикою орхідеєю. Вони представленібагатоюкольоровоюпалітрою.Кожнагілочкаоздоблена великою кількістюквіточок. У щільномубукеті вони виглядаютьдуженіжно та яскраво.

Фрезія – романтична квітка, а через свою скляну фактуру квіткасприймаєтьсядуженіжною, крихкою та дивовижною.

Півонії. Останнім часомжінкивважають за кращеотримуватиквітковікомпозиціїсаме з півоній. Півоніїввірвались у серцяжінок, немов стрілаКупідона. Півонії – ідеальнийваріант для монобукетів, як великих, так і маленьких. Все частішепівоніїможнапобачити в барвистихвесільних букетах.

2. Екзотика

Буквально 5 років томуу флористичних магазинах можнабулопобачитизвичнівсімквіти, такі як троянди, лілії, гвоздики і т.п., але на даний момент асортиментдоповнюютьекзотичнимиквітами, наприклад, протеєю, левкодедроном, евкаліптом та різними видами сухоцвітів.

3. Монобукети

101 троянда – занадтозвично і стандартно, а ось великий букет з великих ромашок, бузкуабо ж яскравихтюльпаніввиглядатиме стильно і ніжно.

4. Пастель

Останнікілька сезонівпастельні тони стали трендом у квіткових композиціях. Ніжнийлимонний, м'ятний, абрикосовийвідтінкидаютьможливістьзробитибукети в пастельних тонахнезалежно від бюджету.

5. Сезонність

Люди стурбовані проблемоюзабрудненнянавколишньогосередовища, і для нихвеличезнезначеннямаєсезонністьтоварів, в тому числіі квітів. Оскільки на їх доставку потрібнобагато пального, якийзабруднюєповітря, покупці все частішезамовляють квіти, яківирощуються в їхрегіоні. Цей «зелений» тренд не тількирадує око коханих, а й береже атмосферу.

6. Простота

Букети в стилі провансувсе більшекористуютьсяпопулярністю в істиннихлюбительок простих, але не меншкрасивихпольовихквітів. Елементарна упаковка з крафтовогопаперу, а замістьстрічки – мереживо, підкреслятьсправжню красу квітковоїкомпозиції.

У «Ле Букет» втілять та подаруютьбезмежну романтику в квітковихкомпозиціях.Вони з радістюприкрасятьквітами Ваш особливий день, а також створять ідеальнийвесільний букет.Тут ви знайдете букети для особливо зворушливих подій! У майстерні «Ле Букет» знають, як Вас здивувати, адже справжня фабрика створення краси!

Сьогодні замовити доставку квітів та квіткових композицій для офісів, салонів, ресторанів можна в квітковій майстерні «Ле Букет» за тел.: 050 800 3334

м. Луцьк, просп. Грушевського, 9.

Facebook: Le_bouquet

Instagram: le_bouquet_lutsk

Опубліковано People UA # 4(50) літо 2020