ПРЕЗЕНТАЦІЯ ТРАКТОРА MASSEY FERGUSON 6713 на ЗБОРАХ ВОЛИНСЬКИХ АГРАРІЇВ

     «Волинська фондова компанія» для багатьох українських аграріїв є надійним агропартнером, перевіреним часом. В цьому немає нічого дивного, адже компанія стабільно та успішно працює на благо вітчизняного агробізнесу уже чверть століття, а отже, їй можна довіряти.

     Для того щоб підтверджувати свій лідируючий статус, «Волинська фондова компанія» ніколи не зупиняється на досягнутому, а навпаки постійно розвивається, щоразу пропонуючи своїм клієнтам нові продукти та послуги.

     Зокрема, у березні 2018 року відбулась перша презентація у Волинській області унікальної новинки від бренду Massey Ferguson, офіційним дистриб’ютором якого є «Волинська фондова компанія» трактора MF 6713.

     Презентація нової флагманської моделі з двигуном потужністю 132 к. с. відбулася в рамках весняних навчань з актуальних питань розвитку галузі агропромислового комплексу, які були організовані з ініціативи Департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації та зібрали усіх аграріїв області у мальовничому санаторії «Пролісок».

     Головним технічним партнером заходу виступила «Волинська фондова компанія», а одним із спікерів навчань був її генеральний директор Олександр Спященко, який акцентував увагу присутніх на актуальних проблемах технічного забезпечення сільськогосподарського виробництва та розповів про широкий асортимент сучасної техніки та послуги, які пропонує компанія своїм клієнтам.

     Родзинкою заходу стала безпосередньо презентація трактора MF 6713, який завдяки своїй універсальності та функціональності заслуговує називатися кращою пропозицією у сегменті 130 к. с. Волинські аграрії з неприхованим інтересом ознайомлювалися із перевагами та технічними характеристиками нової моделі, а дехто виявив бажання самостійно провести її тест-драйв!

     Варто відзначити, що абсолютно нова, ергономічна конструкція трактора, ефективні силові передачі, високий рівень комфорту та оптимальне співвідношення «ціна-якість» у своєму класі дозволяють цій новинці стати найбільш популярним та сучасним рішенням в актуальних умовах ведення сільського господарства.

Опубліковано "People UA" # 4(44), літо 2018