Прибирання створює затишок та комфорт

У сучасному ритмі життя так багато справ, тому важливо берегти свій дорогоцінний час. Час можна вдало інвестувати в розвиток бізнесу або провести його з рідними і близькими людьми, відпочити на природі чи просто попити кави в кафе. А прибирання залишати професійному клінеру, який з радістю допоможе створити комфортні умови для життя. Журналу «People UA» вдалося поспілкуватися з професійним клінером Юлією, яка організує якісне і відповідальне прибирання будь-якої складності на Вашому об’єкті.

Золоте правило прибирання

Протер пил і попилососив: здається, немає нічого складного в прибиранні. Але насправді – це не так. Потрібно знати золоте правило: будь-яке прибирання починається зверху вниз, оскільки пил сідає на верхні поверхні та потім падає вниз, тому нам потрібно зловити усе.

Увесь інвентар повинен бути готовий. Прибирання варто розпочати з таких кімнат: спальня, дитяча, зал, а згодом можна переходити до кухні. Оскільки кухня – це найбрудніше місце в оселі, тому тут потрібно усе детально прибрати. Завершення прибирання – це ванна кімната і коридор. І тоді, якщо усе зробити послідовно правильно, то й ефект прибирання буде кращим, і чистота втримається на довгий час.

Види прибирання:

• Вологе – це складання усіх речей (одяг, косметика, іграшки) на свої місця. Пилосошення, витирання пилу на усіх поверхнях і миття підлоги.

• Генеральне – це більш детальне прибирання усього. Витирання пилу на верхніх місцях приміщення. Миття вікон, протирання або миття стін, люстр, швів між плиткою.

• Після ремонту – це об’ємне прибирання. Видалення залишків фарби, клею і бетону. Витирання стін і пилу всюди. Натирання і полірування усієї сантехніки й обладнання. Викидання сміття.

А чи знали Ви? 

Що засоби, які Ви купуєте в магазині, можуть пошкодити ваші меблі, сантехніку у ванній чи плиту на кухні? В їх склад входять речовини, які знищують поверхні, змінюючи колір або залишаючи сліди. Тому потрібно ретельно вибирати, чим проводити прибирання. Варто використовувати тільки професійні і перевірені засоби, які безпечні для будь-якого прибирання.

Цікаві факти про миття вікон

Перше скло з’явилося 2000 років тому в Єгипті. Ще в V столітті грецькі вікна мили кінською щіткою. Але стало проблемою те, що від води залишалися розводи і сліди. Тому мікроволокно і спеціальні засоби вийшли відразу після Другої світової війни. А з часом почали з’являтися різні прилади і способи миття вікон навіть на висоті, тому було мити значно швидше, якісніше й простіше. Зараз – це уже невід’ємна частина у прибиранні. Звернувшись до професійного клінера, вікна будь-якого розміру можна зробити ідеально чистими, а світла в приміщенні стане ще більше.

 

Чому Вам варто обрати нас? 

1) індивідуальний підхід до клієнта 

2) професійні і безпечні засоби

3) швидко, а головне – якісно

4) дівчата зі стажем роботи

5) діють знижки

 

Юлія – тел: +38 (050) 806-41-59

ФБ: YliaSvuruda

ФБ: «Послуги прибирання»

Інста: yulya._s.s

Інста: prybyrannya_lutsk

 

Опубліковано "People UA" № 1(53), літо 2021