Про дім подбають професіонали

Історія салону-магазину «Стильна Хата» починається у 2011 році, коли був відкритий франчайзинговий салон дверей під торговою маркою «Двері Білорусії», а згодом магазин «Галерея Дверей». У 2012 році асортимент цих двох магазинів був об’єднаний у новому форматі під назвою «Справжні двері». У 2016 стартував проект «Стильна Хата», який об’єднав декілька суміжних напрямків у сфері будівельно-оздоблювальних матеріалів.

У салоні-магазині «Стильна хата» можна придбати металопластикові конструкції, ролети, жалюзі, підвіконня, гаражні ворота, покриття та комплектуючі для підлоги, вхідні та міжкімнатні двері, представлено великий вибір дверної фурнітури, а також інші елементи оздоблення внутрішнього простору житла. Вас приємно вразить широкий асортимент товарів різних кольорів та дизайну, що неперевершено доповнюватимуть будь-який інтер’єр. Особливої уваги заслуговує вибір вхідних дверей, адже надійні, протизламні двері – це Ваш спокій та впевненість.

Салон-магазин «Стильна хата» має ряд переваг:

можливість комплексного підбору будівельно-оздоблювальних матеріалів та їх наявність на виставкових площах салону;

надання інформації та допомога при виборі товару, оформлення замовлення та його подальший супровід компетентними консультантами;

виконання монтажних робіт високопрофесійними майстрами, які пройшли навчання на заводах та фабриках постачальників товарів та мають багаторічний досвід виконання робіт різної складності;

високий рівень сервісу для покупця, який передбачає комплексне обслуговування: консультацію, доставку, монтаж, гарантійне обслуговування після продажу;

командна робота на всіх етапах виконання замовлення.

У салоні-магазині «Стильна хата» продаються товари іноземних та вітчизняних виробників: України, Польщі, Німеччини, Бельгії, Австрії, Італії, Білорусії, Китаю. І відповідно представлені такі торгові марки:

Вхідні двері: Страж, APLOT, Двері України, Двері Білорусії, STEELGUARD, БЛОКПОСТ, Вогнебор, Новий Світ.

Міжкімнатні двері: Папа Карло, STATUS, WOODWAY, RODOS, TERMINUS, Ваші Двері, ALBERI, ARTDOOR, KORFAD, Новий Стиль.

Дверна фурнітура: GAVROSH, MVM, SPV, USK, Apecs, DND, ORO&ORO.

Вікна: WDS, REHAU, GLASSO.

Підлоги:Barlineck, Estaparket, STATOS, ARBOFARI, EGGER, KAINDL, Krono, CLASSEN, MY FLOOR та інші.

Гарантія якості товарів забезпечується заводами-виробниками та кваліфікованим виконанням монтажних робіт. Продукція салону-магазину «Стильна Хата» є екологічною та безпечною для здоров’я, що підтверджують знаки якості (Блакитний Ангел, ЕКО ВУД, 100% деревина та інші), зазначені на упаковці.

Унікальність cалону-магазину полягає у широкій пропозиції товарів різної цінової категорії, що дозволить підібрати матеріали на будь-який гаманець, створити неповторний інтер’єр, затишок і комфорт вашої оселі.

Клієнтами салону-магазину «Стильна хата» є люди, які будують житло або роблять ремонт у помешканні, підприємства та організації області.

Запорука успіху компанії – злагоджена робота колективу, до складу якого входять керівники напрямків, менеджери-консультанти, бухгалтери, замірники, монтажники металопластикових конструкцій та вхідних дверей, монтажники міжкімнатних дверей, спеціаліст із врізки фурнітури, монтажники покриття для підлоги, працівники складу та водії.

Фото: Катерина Сива. Опубліковано: "People UA" # 5(45), осінь 2018

салон-магазин «Стильна хата»

м. Луцьк, вул. Рівненська, 48

тел.: (068) 272 2527, (099) 411-26-27