Рекомендації по догляду за волоссям

Влітку наше волосся стає дуже вразливим. Це відбувається через сонячні промені, сухий вітер, солону морську воду або від хлорованого басейну. А в оксамитовому сезоні хочеться виглядати привабливо, адже це час подорожей, відпочинку та розваг.

Стильні аксесуари можуть захистити Ваше волосся від сонячного проміння, тому рекомендуємо носити головні убори. Варто придбати серію догляду за волоссям, до якої входять зволожуюча олійка, спеціальний шампунь та бальзам-кондиціонер для постійного використання. У цьому Вам допоможе лінія професійних засобів для догляду за волоссям «Avangard Professional», розроблених з урахуванням особливостей жіночого і чоловічого волосся.

Серія по догляду за волоссям «AvangardProfessional» – інноваційний дермо-косметичний підхід у щоденному догляді за волоссям. В основі засобів «Avangard Professional» застосована технологія клітинної терапії. Формула, яка ефективно поєднує натуральні екстракти, протеїни, колаген, білки та натуральні олії. Зміцнює волосся, робить його здоровим, блискучим та шовковистим. Забезпечує живлення та ріст волосся, попереджає випадіння.

 

 

 

Шампунь «Avangard Professional Health&Beauty» для постійного використання

Містить арганову олію, екстракт алое вера, олію чайного дерева, а також протеїни вівса, що відновлюють структуру пошкодженого волосся, надають шовковистості та блиску. Підходить для всіх типів волосся, ефективно вирішує проблему жирності та ламкості.

Бальзам-кондиціонер «Avangard Professional Health&BeautyUniversal»

Бальзам-кондиціонер Avangard Health & Beauty відновлює структуру пошкодженого волосся, надає йому легкості, шовковистості, полегшує розчісування та бореться з ламкістю волосся.

Шампунь «Avangard Professional Health&BeautyHairlossprevention»

Кофеїн та нікотинамід в складі шампуню зміцнюють волосяні фолікули, сприяють росту та попереджають випадіння. Ментол та екстракт м’яти забезпечать охолоджувальний ефект та подарують відчуття ультрасвіжості для вашого волосся. Дія шампуню направлена на стимуляцію росту і запобігання передчасного випадіння волосся.

Біо-комплекс олій «A_Avangard Professional Universal»

Мiстить органічні олії та екстракти, які забезпечують інтенсивне зволоження та живлення шкіри тіла та рук, нігтів та кутикули, а також волосся. Не містить консервантів. Ключові компоненти: олія авокадо, олія мигдалю, олія арганії, олія жожоба, вітамін Е. Комплекс з природних інгредієнтів забезпечить інтенсивне зволоження та насичує корисними мікроелементами і вітаміном Е. Для посиленого ефекту – застосовувати з іншими продуктами «A_Avangard Professional». Олійку рекомендуємо наносити на кінчики волосся, додавати в кондиціонер та наносити на волосся як маску.

https://www.instagram.com/a_avangard_professional/

https://www.instagram.com/avangardprofessional2017/

https://www.facebook.com/avangardprof?__tn__=%2CdK-R-R&eid=ARBZhQm46iuMyh5lo0Xlm7AQsfoN8vGKlCuxkd5_WGrSvA5uaHfXJm1udNQrQ_qjdjkorWBVWer7gDGy&fref=mentions

м. Луцьк, пр. Президента Михайла Грушевського, 3

099 717 70 66, 098 308 17 07

8:00 – 20:00 год., без вихідних

Опубліковано People UA # 4(50) літо 2020