Рекомендації: як обрати дизайн інтер’єру?

Як же обрати для кожної окремої кімнати правильний дизайн інтерєру? Наше місто має багато компаній, які спеціалізуються на ремонтних роботах. Та чи достатньо якісної роботи з використанням якісних матеріалів? Перед початком робіт необхідно розробити проект з урахуванням розміру приміщення, освітлення, планування, які краще меблі необхідно підібрати, які поєднувати кольори, а головне – який стиль інтер’єру найкраще застосувати в тій чи іншій кімнаті. Про це нам розповість керівник відділу проектів студії архітектури і дизайну «Domum Group» Юлія Рогожина.

Отже, якщо квартира або окрема кімната має невеликі розміри та погане освітлення, тоді найліпшим варіантом стане скандинавський стиль. Інтерєр приміщення в такому стилі відрізняється світлими відтінками, приємними на дотик матеріалами, яскравими та оригінальними акцентами в обстановці. Таке практичне, креативне, легке та лаконічне оформлення дуже популярне нині у всьому світі. Чудовим оздобленням маленької кімнати стане красива та витончена неокласика, яка передбачає використання великої кількості додаткових джерел освітлення. Вони можуть бути розташовані під стелею та по периметру кімнати, додаючи більше світла та візуально збільшуючи простір. Меблі та аксесуари мають елегантні стримані силуети і створюють дещо урочистий дизайн інтер’єру.

 

 

Українські міста – це суцвіття різноманітних стилів, неповторного внутрішнього і зовнішнього оформлення будинків. Сьогодні в новобудовах все рідше можна зустріти помешкання з високою стелею та великими вікнами. Саме така особливість дозволяє реалізовувати найрізноманітніші задуми. Наприклад, вишуканий французький міський стиль. Стіни, стеля та декоративні елементи мають бути світлого нейтрального кольору. Вікна варто оформляти функціональними гардинами. За бажанням квартиру можна оформити в сучасному стилі лофт. Для цього слід в приміщенні використати індустріальні освітлювальні прилади, практичні, майже прозорі римські штори, цегляну кладку. Високі кімнати з легкістю можна декорувати в класичних та традиційних стилях, таких як неокласика, класика, вінтаж, еклектика.

 

Якщо ж Ваша квартира розташована в цегляній або панельній хрущовці, то рекомендовано використати легку, витончену ліпнину, паркет, фронтони, пілястри, меблі на ніжках. На протилежній вікнам стіні слід повісити великі дзеркала – в такий спосіб збільшиться кількість денного світла. Класичні меблі в сучасній інтерпретації, елегантний, стриманий декор, нейтральні кольори шляхетних відтінків якнайкраще підкреслять простір квартири.

 

При низькій стелі краще відмовитися від пишного декорування. Для такого помешкання оформлення потрібно обирати серед мінімалізму, контемпорарі, бохо, провансу та ретро. Квартира-студія чудово виглядатиме в американському, скандинавському стилі, а також у розкішному ар-деко.

Розпочинаючи ремонт, головне обрати правильний дизайн інтерєру. Ви сміливо можете звертатися в студію архітектури і дизайну «DomumGroup», яка у свою чергу втілить в життя побажання та найкращі задуми з урахуванням усіх важливих моментів.

 

Студія архітектури і дизайну DOMUMGROUP

Дизайн інтер'єру, ремонт під ключ, супровід, комплектація.

м.Луцьк, просп.Перемоги, 15, оф.310

тел.: 0630592614

тел.: 0680592614

тел.: 0668302178

тел.: 0979313003

www.domumgroup.com

Автор: керівник відділу проектів студії архітектури і дизайну «Domum Group» Юлія Рогожина

Опубліковано "People UA" # 4(44), літо 2018