Ремонтно-будівельне підприємство «ПІК»

Підприємство «ПІК» («ПОШУК, ІНІЦІАТИВА, КОНТАКТ») створене 4 січня 1992 року Волинською обласною організацією інвалідів ВГО «СОІУ».

Головною метою підприємства є надання робочих місць для інвалідів та здійснення трудової, соціальної, правової, медичної та інших видів реабілітації інвалідів, а також сприяння найбільш повному задоволенню потреб населення і народного господарства в продукції, товарах та послугах.

За час існування  «ПІК» виросло з малого в підприємство, на якому працюють понад 50 чоловік, з яких 34 – люди з обмеженими фізичними можливостями.

Основний профіль підприємства – будівельні та ремонтно-будівельні роботи.  Підприємство «ПІК» побудувало та відремонтувало понад 300 об’єктів господарського, соціального призначення та приватних будинків, таких як: Обласний академічний музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка; Служба автомобільних доріг у Волинській області; частково приміщення Волинської обласної ради; Виробнича база «ВАТ Волиньхолдинг». Всі роботи виконані в суворій відповідності з БНіП та нормативною документацією, що регламентує виконання цих видів робіт.

Досягнутий нами рівень будівництва із застосуванням передових технологій і сучасних високоякісних будівельних матеріалів дозволяє виконувати в комплексі будь-які будівельні та ремонтні  роботи із забезпеченням їхньої високої якості.

За 23 роки в сфері будівництва та ремонту підприємство показало себе як підрядчик, який виконує договірні зобов'язання у встановлені терміни. При виконанні робіт ІТП підприємства особлива увага приділялася контролю якості виконаних робіт, питань охорони праці та техніки безпеки на об'єкті.

Відмінною рисою підприємства є його гнучкість, мобільність у вирішенні технічних завдань, ініціатива і оперативність.

Сучасні методи обробки, імпортні матеріали та інструменти, які застосовує підприємство, дозволяють вести будівництво та робити ремонт об'єктів з європейською якістю.

Підприємство «ПІК» зарекомендувало себе як надійний і кваліфікований партнер в галузі будівництва та оздоблювальних робіт.

 Знання та вміння працювати з новими технологіями дає можливість реалізувати найсміливіші задуми замовника. Хочеться відзначити відмінну особливість підприємства, наявність ліцензії на всі види робіт: фірма дає можливість комплексно вирішити весь спектр проблем, що виникають: від влаштування фундаменту будівлі до здачі його в експлуатацію.

 

Завдяки професійній  роботі висококваліфікованих спеціалістів підприємства «ПІК» створив репутацію потужної компанії, котра сьогодні пропонує: будівництво житлових, виробничих та промислових будівель, благоустрій та озеленення території, сантехнічні і електромонтажні роботи, влаштування та ремонт покрівель, ремонт та оздоблювальні роботи внутрішніх приміщень і фасадів, влаштування огорож і парканів, виготовлення і монтаж водостічних систем та ін.

Сподіваємося на плідну співпрацю

м. Луцьк, вул. Кафедральна, 14, e-mail: pik.tender@mail.ru

тел./факс: (0332) 723786, тел: (0332) 726255

тел: (050) 8829488 – директор Антипенков Олександр Олегович

 

Опубліковано "Лише Насолода" № 5(33) літо 2015