Ремонтно-будівельне підприємство «ПІК»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник компанії фото з Люди року   

Олександр Антипенков – переможець у номінації «Професіонал року» в рамках Премії «Люди року-2015. Волинь»

 

Компанія 

Ремонтно-будівельне підприємство «ПІК»      

 

Профіль підприємства

Будівельні та ремонтно-будівельні роботи

 

Девіз   

ПІК – пошук, ініціативи, контакт.

Пошук – чогось нового. Ініціатива – працівників підприємства у вирішенні всіх робочих питань. Контакт – із новими людьми

 

Компанія працює на ринку

23 роки

 

Досягнення фото об'єктів

Підприємство «ПІК» побудувало та відремонтувало понад 300 об’єктів господарського, соціального призначення та приватних будинків: Волинський академічний український облмуздрамтеатр ім. Т. Г. Шевченка, Служби автомобільних доріг у Волинській області, частково – приміщення Волинської обласної ради, виробничоїбаза «ВАТ Волиньхолдинг» та інші.

 

Надає послуги

Будівництво житлових, виробничих та промислових будівель, благоустрій та озеленення територій, сантехнічні і електромонтажні роботи, облаштування та ремонт покрівель, ремонт та оздоблювальні роботи внутрішніх приміщень і фасадів, облаштування огорож і парканів, виготовлення і монтаж водостічних систем.

 

Головна мета

Надання робочих місць для інвалідів та здійснення трудової, соціальної, правової, медичної та інших видів реабілітації інвалідів, а також сприяння найбільш повному задоволенню потреб населення і народного господарства в продукції, товарах та послугах.

 

За час існування «ПІК»

Виросло з малого  у велике  підприємство, на якому працюють понад 50 чоловік, з яких 34 – люди з обмеженими фізичними можливостями.

 

 Відмінні риси підприємства

Гнучкість, мобільність у вирішенні технічних завдань, ініціатива і оперативність.

 

Особливість підприємства

Наявність ліцензії на всі види робіт: підприємство «ПІК» дає можливість комплексно вирішити весь спектр проблем, що виникають: від влаштування фундаменту будівлі до здачі його в експлуатацію.

 

Репутація

Потужна компанії, котра сьогодні пропонує будівництво житлових, виробничих та промислових будівель, благоустрій та озеленення території, сантехнічні й електромонтажні роботи, влаштування та ремонт покрівель, ремонт та оздоблювальні роботи внутрішніх приміщень і фасадів, влаштування огорож і парканів, виготовлення й монтаж водостічних систем та ін.

Весна асоціюється із чимось новим. Саме ця пора року є особливою, вона дає поштовх розпочати нарешті те, що так давно хотів. Тому цілком закономірно, що навесні усі прагнуть позитивних змін від зовнішнього вигляду до місця, де живеш та працюєш. Так хочеться оновити дім та офіс, розпочати ремонт, внести у приміщення сучасні корективи, бо час не стоїть на місці, так як і модні тенденції. Дуже важливо зробити це якісно, у чому Вам допоможе ремонтно-будівельне підприємство ПІК.

Зі святом весни вітає Вас, наші дорогі читачі, керівник компанії ПІК Олександр Антипенков. Нехай ця весна подарує радість та принесе затишок у Ваш дім!

 

Контактна інформація:

м. Луцьк, вул. Кафедральна, 14

e-mail: pik.tender@mail.ru

тел./факс: (0332) 723786

тел: (0332) 726255

 

тел: (050) 8829488