Руслана Волох

«Привабливість коштує стільки, скільки Вам не шкода»

Кожен прагне бути здоровим і гарно виглядати. На сьогоднішній день магазини переповнені різноманітною косметичною продукцією, а аптеки - лікувальною. Як же зробити правильний вибір і залишитись задоволеним? Нам вдалося поспілкуватися із знавцем індустрії краси та здоров’я, розкішною жінкою Русланою Волох, котра відкрила нам секрети натуральної  природної продукції компанії «TianDe».

Довідка

Персона: Волох Руслана Миколаївна

Посада: власниця бутіку краси та здоров’я «TianDe»

Життєве кредо: «На все свій час, є час для кожної справи під небом»

Сімейний стан: заміжня, троє дітей

У дитинстві мріяла стати артисткою

Важлива подія в житті: присвячення, хрещення

Бізнес для неї – це можливість не стояти на місці

Влада для неї – це вміння зрозуміти і допомогти

Вишукане дійство: цвіт сакури

Історичне місто: Львів

Вражаючий музей: воскових фігур

Улюблений фільм: «Любов і голуби»

Музика: класична

Книга: «Біблія»

Авто: «Mazda»

Вид спорту: зумба

Вид відпочинку: активний

Страва: лазанья

Напій: грузинське вино

Ідеальний дім – це діти, сміх і аромат смачної їжі

Справжній смак життя – це не перейматись тим, що буде завтра

 

 

People UA: Пані Руслано, яку продукцію пропонує компанія «TianDe»?

Руслана Волох: Компанія пропонує продукт першої необхідності, бо не існує людей, у яких шкіра не потребує догляду. Асортимент представлений колекцією косметичних товарів і засобів по догляду за здоров'ям, створених на основі старовинних рецептур східної медицини і сучасних розробок вчених. На сьогодні під ім'ям «TianDe» випускається більше 800-т найменувань різної продукції, серед яких представлені такі лінії: декоративна косметика, косметичні засоби для догляду за обличчям, волоссям, тілом, нано-косметика, БАДи, парфумерія, лікувально-профілактичні засоби традиційної східної медицини, жіночі засоби особистої гігієни і так далі.

People UA: Існує безліч марок косметики... Чому надаєте превагу працювати саме в компанії «TianDe»?

Руслана Волох: З цією косметикою я була знайома вже дуже давно і на собі переконалася, що «TianDe» – це натуральний продукт, яким безпечно користуватися навіть дітям.

People UA: Які можливості дала Вам робота в компанії «TianDe»?

Руслана Волох: Знайомство з цілеспрямованими людьми, які відрізняються між собою за фахом, віковими категоріями, світоглядом та віросповіданням. Робота в «TianDe» – це однозначно покращення своєї особистості та кар’єрний ріст, це високі моральні цінності й норми, які пропагує наша компанія: чесність, порядність, щирість та зацікавлення іншими людьми.

People UA: Що таке «TianDe»? Як давно продукція цієї компанії представлена на ринку України?

Руслана Волох: У слові TianDe є дві складові: Tian –  це досконалість, а De – дорога, відповідно TianDe в перекладі з китайської мови означає дорога до досконалості. Пристрасть до досконалості, вишуканості, гармонії і краси наповнюють продукцію компанії «TianDe». Косметичнй бренд, який справді турбується про людей, дбає про красу і разом з нею дарує упевненість й нову життєву філософію.

Компанія зацікавлена у тому,  щоб наші клієнти ставали привабливішими та здоровішими. Взагалі компанії 10 років, вона була заснована у Бернаулі, а на ринку України ми лише 7 років. На сьогоднішній день «TianDe» немає кордонів, тому що 32 країни світу реалізовують продукцію бренду «TianDe»: Іспанія, Італія, Франція, Німеччина, Туреччина, Білорусія, Молдова, Грузія, Казахстан і навіть США та інші. «TianDe» є міжнародним брендом.

People UA: Чи справді у Вас є засоби професійної серії, які спрямовані на усунення особливих дефектів шкіри без радикальних методів?

Руслана Волох: Так. На сьогоднішній день 50 заводів Китаю абсолютно максимально оснащено обладнанням інноваційних технологій. Таким чином усе, що виготовляється компанією у«TianDе», – це нанотехнології, які працюють на клітинному рівні. Допомагають по догляду за шкірою, руками, ногами і волоссям саме на клітинному рівні. Одним із таких препаратів є «Пептидний комплекс» нового покоління, омолодження без ін’єкцій.

People UA: Правда чи міф: косметика «TianDe» виготовляється з натуральних інгредієнтів та за стародавніми рецептами Тибету та Алтаю?

Руслана Волох: Це правда на всі 100%. Лише Тибет є екологічно-чистим регіоном на планеті Земля. Сьогодні косметичний ринок Китаю - це один з ринків, що стрімко  розвивається у світі. При яскраво  вираженому прагненні до прогресу косметичні підприємства Китаю незмінно зберігають вірність своїм багатовіковим традиціям, уміло застосовуючи дари природи, а також досвід сотень поколінь. Ефективні властивості формул, які закладені в засоби «TianDe», перевірені їх багатовіковим успішним використанням в китайській медицині.

People UA: «Сонячний» мінерал – турмалін: що це і як Ви його використовуєте?

Руслана Волох: Компанія пропонує турмалін для профілактики захворювань, цей мінерал – справжня панацея, мета якого підтримувати здоров’я. У «TianDе» представлена продукція з турмаліном, яка покращує кровообіг, посилює обмінні процеси та активує процес детоксикації. В побуті ж турмалін використовується у каучукових сферах для прання білизни. Це єдиний безфосфатний і безпарабеновий препарат, який іонізує воду, робить її антибактеріальною і, пом’якшуючи, виводить бруд. Він не відбілює білизну, але допомагає не хімічним, а фізичним способом виводити бруд із тканини.

People UA: Ваші найулюбленіші косметичні засоби? Що Ви рекомендуєте обов'язково спробувати?

Руслана Волох: Я рекомендую капсульну косметику, сироватка абсолютно без консервантів, яку не потрібно змивати. Компанія випустила лінію цієї косметики по догляду: обличчя, повік, та волосся. Взагалі не можу сказати, що є найкраще, адже все, чим я починаю користуватися у компанії «TianDe», стає улюбленим.

People UA: Серед ваших клієнтів багато впливових людей. Як Вам з ними працювати і чи задовольняє «TianDe» вимоги найвпливовішого клієнта?

Руслана Волох: Ви знаєте, наших клієнтів дуже просто задовольнити. Я підтримую мудрий вислів: «Не спробуєш – не пізнаєш». Не потрібно зайвих слів, можна просто зробити клієнту в подарунок нашу чудову SPA-процедуру для рук, таким чином продукт сам говорить за себе. Навіть найвибагливіший клієнт, коли відчуває на своїх руках пілінг «TianDe», відразу  хоче його придбати.

People UA: Коли ж потрібно звертатися за допомогою до консультанта з краси?

Руслана Волох: Якомога раніше. У нас навіть є косметика для новонароджених.

People UA: Яким повинен бути догляд і скільки коштує придбати привабливість? 

Руслана Волох: Догляд має бути щоденний, тому що шкіра, як і шлунок, потребує постійного задоволення. А привабливість коштує стільки, скільки вам не шкода.

People UA: Окрім косметики, яку продукцію пропонує Ваша компанія? В чому її ексклюзивність та переваги?

Руслана Волох: У нас є дуже багато профілактичних засобів для здоров’я та краси жінок, так звана програма жіночого здоров’я. Сюди входять БАДи, лікувальні чаї та засоби гігієни. Також є програма чоловічого здоров’я, до якої  входять білизна з турмаліном, БАДи та чаї, що мають цілющі властивості. В «TianDe» є і фітопатчи – це пластирі, наповнені травою, і діють вони, як суха крапельниця. На сьогоднішній день компанія постійно розвивається і виготовляє різні новинки. Є вже пластирі, які допомагають при мозолях, є ринопластир, який використовується при закладенні носа, також є дуже ефективні пластирі, які допомагають навіть при похміллі.

People UA: Яка цінова політика продукції «TianDe»?

Руслана Волох: На ринку є мас-маркет, мідл-маркет і професійна продукція. За якістю ми відносимось до останньої категорії, а за цінами – до першої.

People UA: Відкрийте особисту формулу успіху жінки в бізнесі?

Руслана Волох: Гроші – не ціль, а засіб для виконання своїх цілей.

People UA: Пані Руслано, як поєднуєте роботу та особисте життя? Секрет тайм-менеджменту від Вас.

Руслана Волох: Важливо визначити для себе пріоритет. Для мене сім’я стоїть на першому місці, тому добре планування свого часу не порушує колеса мого життєвого балансу.

People UA: Весна час краси. Які новинки підготувала компанія «TianDe»?

Руслана Волох: «TianDe» приємно дивує новинками! Найочікуваніший продукт– це ціла серія із фукоіданом. Сюди входить вмивання, як щоденний догляд, тонізування, крем-маска, крем нічний і денний в одному флаконі, гель-концентрат для шкіри навколо очей та бальзам для пом’якшення губ і загрубілих ділянок шкіри. Унікальність цього продукту полягає в тому, що фукуідан створений на полісахаридах бурих водоростей. Це є ще один крок вперед у нанотехнологіях, бо королева зволоження гіалурована кислота стоїть позаду фукуідана. Ці полісахариди набагато краще зволожують нашу шкіру, регенерують тканину, сповільнюють процеси старіння та повертають пружність шкіри і здоровий колір обличчя. Було досліджено, що у японців, які вживали бурі водорослі, була дуже молода шкіра навіть на руках. Тому це надзвичайний продукт, який в інших фірмах коштує шалені гроші. Наша ж компанія дарує своїм клієнтам чудову серію, у якої є СС-крем, який ми називаємо мудрим, бо він пристосовується до типу та кольору шкіри, захищає та зволожує її.

People UA: Які подарунки до свята весни можна придбати у«TianDe»?

Руслана Волох: У нас є чудові подарункові набори за привабливими цінами. Також гарним подарунком стануть маски, які справляють приємні відчуття та залишають святкові враження. Їх полюбляють як чоловіки, так і жінки, до того ж асортимент масок натуральної косметики «TianDe» може задовольнити кожного.

People UA: Свято весни – день прекрасної половини людства. Що для Вас означає вираз «Доглянута жінка»?

Руслана Волох: Це жінка з посмішкою та яскравим блиском в очах, яка задоволена собою завжди.

 

Спілкувалася: Анастасія Подзізей. Фотограф: Катерина Сива.

 

МИ ПІКЛУЄМОСЯ ПРО НАШИХ КЛІЄНТІВ!

TianDe

Корпорація краси і здоров’я

 

Чекаємо на Вас за адресою

м. Луцьк, просп. Волі 52 (вхід у«Приватбанк»)

тел.: (099) 6269944

тел.: (067) 9602205

тел.: (093) 1391103

пн.-пт. 10-19 год

сб.нд. - вихідний 

Опубліковано "People UA by НАСОЛОDА" № 6(40), весна 2017