Руслана Волох

Волох Руслана Миколаївна

власниця бутику краси та здоров’я «TianDe»

ТИТУЛ:

Статус в компанії – Директор. Спеціаліст з підбору косметики.

СЛОГАН:  

TianDe в кожен дім

НА РИНКУ:

На ринку України ми лише 7 років. На сьогоднішній день «TianDe» немає кордонів, тому що 32 країни світу реалізовують продукцію бренду «TianDe»: Іспанія, Італія, Франція, Німеччина, Туреччина, Білорусь, Молдова, Грузія, Казахстан і навіть США та інші. «TianDe» є міжнародним брендом.

ЦІКАВО ЗНАТИ:

Косметика «TianDe» виготовляється з натуральних інгредієнтів та за стародавніми рецептами Тибету. 50 державних заводів Китаю сертифіковано європейським стандартом ISO та GMP. Компанія випускає 900 найменувань товару:декоративна косметика, косметичні засоби для догляду за обличчям, волоссям, тілом, нано-косметика, БАДи, парфумерія, лікувально-профілактичні засоби традиційної східної медицини, жіночі засоби особистої гігієни, продукція для схуднення тощо

НАЗВА КОМПАНІЇ:

У слові TianDe є дві складові: Tian –  це досконалість, а De – дорога, відповідно TianDe в перекладі з китайської мови означає дорога до досконалості. 

ЕКСКЛЮЗИВНІСТЬ ТОВАРИ ПОСЛУГИ:

Екопродукція, з продажу якої компанія виділяє кошти на озеленення планети.

НОВИНКА:

У 2018 році запроваджено нову послугу: тестування 9-ти серій для догляду за обличчям. А також косметолог-естетист робить апаратну процедуру 3D-фотонером, спрямовану на омолодження (ультразвук, фотохром, мікромасаж).

МЕТА:

Зробити усіх красивими, здоровими та задоволеними.

ОСОБЛИВОСТІ ДОЗВІЛЛЯ КОМПАНІЇ:

Поєднуємо приємне з корисним. 2 рази на рік у Києві відбуваються корпоративні зустрічі, навчання, на яких проходить визнання нових рангів, гостей запрошують відвідати фуршет. У цьому році вперше будемо збиратися у Шаяні (Закарпаття) аби запровадити нову традицію -  висадку дерев.  

 

СЕРЕД ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ ПОБУТУЄ ДУМКА:

Раз спробував продукцію TianDe – і закохався назавжди.

МУЗА

Жемчужний директор компанії Гмиря Тетяна Петрівна. Лікар вищої категорії, чудовий лектор і мотиватор та джерело енергії та життя. 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Корпорація краси і здоров’я «TianDe»

м. Луцьк, просп. Волі 52 (вхід у«Приватбанк»)

тел.: (099) 6269944, (067) 9602205

МИ ПІКЛУЄМОСЯ ПРО НАШИХ КЛІЄНТІВ!

 

ч