Руслана Волох

Руслана Волох – розкішна жінка, бізнес-леді, власниця бутику краси та здоров’я «TianDe», в компанії обіймає посаду директора та провідного спеціаліста з підбору косметики. У дитинстві вона мріяла стати артисткою, а стала знавцем індустрії краси та здоров’я, адже її завжди цікавило як зберегти здоров’я і гарно виглядати. Доброю місією для Руслани Волох є реалізація ексклюзивної екопродукції, з продажу якої компанія «TianDe» виділяє кошти на озеленення планети. Вона обрала роботу в «ТіаnDe», адже окрім реалізації доброї мети, компанія пропонує продукцію першої необхідності. Тут є все для того, аби жінка була і красива, і здорова, а її будинок був прибраний екологічно чистими продуктами.

Вона обрала роботу в компанії «TianDe», бо переконалася, що «TianDe» – це натуральний продукт, яким безпечно користуватися навіть дітям. Уся продукція виготовляється з натуральних інгредієнтів та за стародавніми рецептами Тибету. Лише Тибет є екологічно-чистим регіоном на планеті Земля. Сьогодні косметичний ринок Китаю – це один з ринків, що стрімко розвивається у світі. При яскраво вираженому прагненні до прогресу косметичні підприємства Китаю незмінно зберігають вірність своїм багатовіковим традиціям, уміло застосовуючи дари природи, а також досвід сотень поколінь. Ефективні властивості формул, які закладені в засоби «TianDe», перевірені їх багатовіковим успішним використанням в китайській медицині.

Варто відмітити, що 50 державних заводів Китаю, сертифікованих європейським стандартом ISO та GMP, випускає 900 найменувань товару: декоративна косметика, косметичні засоби для догляду за обличчям, волоссям, тілом, нанокосметика, БАДи, парфумерія, лікувально-профілактичні засоби традиційної східної медицини, жіночі засоби особистої гігієни, продукція для схуднення тощо. Усе, що виготовляється компанією у «TianDе», – це нанотехнології, які працюють на клітинному рівні.

Не менш важливо, що компанія «TianDe» успішно розвивається на ринку України вже 9 років, а продукція цього бренду реалізовується в 32 країни світу: Іспанія, Італія, Франція, Німеччина, Туреччина, Білорусь, Молдова, Грузія, Казахстан і навіть США та інші.

Руслана Волох завжди наголошує, що робота в «TianDe» – це покращення  особистості та кар’єрний ріст, це високі моральні цінності й норми, які пропагує компанія «TianDe»: чесність, порядність, щирість та зацікавлення іншими людьми. Щодня ця прекрасна жінка знайомиться з цілеспрямованими людьми, які відрізняються між собою за фахом, віковими категоріями, світоглядом та віросповіданням і це справді надихає рухатися вперед.

Руслана Волох йде впевненими кроками до своєї мети. Вона постійно навчається та підвищує кваліфікацію, дізнаючись багато про різні професії: і менеджера, і бухгалтера, і косметолога-естетиста. Пані Руслана постійно розвивається, і нещодавно запровадила нову послугу в «TianDe»: тестування 9-ти серій для догляду за обличчям. А також косметолог-естетист робить для відвідувачів апаратну процедуру 3D-фотонером, спрямовану на омолодження (ультразвук, фотохром, мікромасаж).

Завітавши на чашечку чаю, завжди можна почути щось цікаве та корисне з уст неперевершеної Руслани Волох, вона знає так багато про молодість та красу, здоров’я, новинки у beauty-сфері. Навіть найвибагливіший клієнт знайде тему для розмови з неординарною пані Русланою та зробить для себе потрібні висновки та вибір на користь здоров’я.

 

Руслана Волох користується та щодня розповідає людям про косметичнй бренд, який справді турбується про людей, дбає про красу і разом з нею дарує упевненість й нову життєву філософію. Вона завжди гарно виглядає і точно знає, що доглянута жінка – це жінка з посмішкою та яскравим блиском в очах, яка задоволена собою завжди. Вона працює з філософією в серці: «Раз спробував продукцію TianDe – і закохався назавжди» та «TianDe» в кожен дім».

СІМ’Я

Руслана Волох руйнує стереотип, що жінка і бізнес – речі несумісні. Вона – жінка, яка вважає, що не сім’я для бізнесу, а бізнес для сім’ї. Сім’я у її житті стоїть на першому місці. А головним же у сім’ї є чоловік, з яким вони разом виховують сина та двох доньок. MLM-бізнес в компанії «TianDe» дозволяє їй активно проводити робочі будні, а вихідні – лише з рідними. Час разом люблять проводити незабутньо, відпочиваючи на морі. Ідеальний дім для неї  це діти, сміх і аромат смачної їжі. А для святкового столу вона готує лазанью.

 

Корпорація краси і здоров’я «TianDe»

м. Луцьк, просп. Волі, 52 (вхід у«Приват банк»)

тел.: (099) 6269944, (067) 9602205

МИ ПІКЛУЄМОСЯ ПРО НАШИХ КЛІЄНТІВ!

 

Опубліковано "People UA" № 2(48), осінь 2019