Сергій Балицький

У житті зустрічаються люди, які своїм власним прикладом показують шлях до досягнення цілі. Сергій Балицький – яскрава особистість, яка вміло поєднує різні сфери життя та досягає успіху в кожній з них зокрема. Волонтерство, спорт, будівельна сфера діяльності, депутатська та громадська робота – і це далеко не весь список продуктивної зайнятості Сергія Івановича. У новій рубриці «Персона» читайте про історію та секрети успіху Сергія Балицького, людини, яку цінують та поважають. 

БУДІВНИЦТВО

Сергій Балицький закінчив «Інститут водного господарства» зі спеціальності «Будівництво», займався побутовою технікою, проте завжди прагнув працювати за фахом. Ідея займатись бруківкою виникла спонтанно, коли Сергій разом з своїм компаньйоном відвідали Польщу, де вони побачили, як гарно вкладають плитку. Спочатку була ідея робити малі архітектурні провадження на подвір’ї будинків, а пізніше викладати бруківкою вулиці міста. Засновники ТзОВ «Вишків-Брук» познайомились із поляками, які їм розповіли про виробництво бруківки. Невдовзі підприємство «Вишків-Брук» придбало пластикові форми та обладнання, яке займало один цех. Перше замовлення було на 300 квадратів, і тоді компаньйонам здавалось, що це дуже багато. З часом можна було показувати виконані замовлення людям на прикладі малих архітектурних об’єктів, аби клієнти могли обрати те, що хочуть. 23 роки тому, коли було створено підприємство «Вишків-Брук», в Луцьку була закладена бруківкою лише центральна вулиця Лесі Українки.

Сьогодні підприємство активно розвивається. За багато років робота стала більш ніж налагодженою, на підприємстві сьогодні є менеджер, головний інженер, команда професійних майстрів. Сергій Балицький виїжджає на об’єкти, консультує клієнтів щодо кількості бруківки, розповідає, як раціонально використати розхідний матеріал, заощаджуючи 30-40% вартості. Компаньйон Микола планує, організовує та контролює процеси виробництва. Кожен на своєму місці виконує важливі функції життєдіяльності підприємства.

ТзОВ «Вишків-Брук» – потужний виробник бруківки, бетонної галантереї, вібропресованої плитки, дашків, поребриків, лотків, бордюр, водозливів, парканних блоків. Підприємство займається також вкладанням бруківки на прибудинкових територіях міста, приватних та промислових зонах, заправках, тротуарах тощо. Підприємство «Вишків-Брук» співпрацює з «ЛДБК», «UA брук», підприємства міст Рівне та Ковель, ФОП Федір Янчук.

Виробництво бруківки – дуже затребувана та актуальна сфера діяльності. Для бажаючих працювати у ТзОВ «Вишків-Брук», які не мають досвіду роботи з бруківкою, керівництво підприємства відправляє на навчання у Рівне до ділового партнера Федора Янчука, а вже практичні навики можна отримати від колег «Вишків-Брук» безпосередньо на виробництві.

У ТзОВ «Вишків-Брук» віднедавна запущено автоматизовану лінію механізованої кладки бруківки, обладнання для якої придбано у Німеччині, і вже зроблено перший об’єкт (приблизно 500 метрів квадратних).

Ексклюзивно підприємство пропонує тактильну плитку для незрячих людей, які йдучи, відчувають її. А також родзинкою підприємства є полісади, які ставлять навколо дерев, бо поребрики не мають такої форми і їх потрібно різати. Не лишається байдужим до проблем громади. Не оминає Сергій Балицький й таке важливе питання, як вдала інфраструктура для людей з обмеженими можливостями. Адже для пересування на інвалідному візку по вулиці повинні бути зроблені кути з’їзду на бордюр під певним градусом.

Колектив ТзОВ «Вишків-Брук» складається орієнтовно із 50 людей. Найбільше керівництво підприємства цінує відповідальних людей, яким можна дати чіткі завдання і знати, що робота буде виконана якісно та вчасно. У приклад можна поставити роботу менеджера Валентини Сінчук, бригадира Юрія Кубая, а також Валерія Пічмана, який був у АТО.

ВОЛОНТЕРСТВО

Сергій Балицький – засновник Волинського волонтерського центру «Серце патріота». За час свого існування в центрі «Серце патріота» кількість волонтерів виросла з двох до понад п’ятдесяти. У 2016 році «Серце патріота» разом із німцями створили ще одну благодійну організацію «Серце для України», до складу якої входять Сергій Балицький, а також Ігор Климчук, Данило Гетьман, Олександр Варжель. Осередок «Серце для України» знаходиться у місті Бремен (Німеччина), учасниками якого є не лише німці, українці, а й казахи та росіяни. Однією з місій волонтерів  цієї благодійної організації є турбота про дітей наших героїв. Волонтери волонтерського центру «Серце патріота»також часто відвідують та допомагнають багатодітним сім’ям. З 2017 року волонтер Сергій Балицький активно реалізовує у життя проект співпраці з іноземцями, розвиває дві благодійні організації «Серце патріота» та «Серце для України».

Вражають пана Сергія поїздки в шпиталь, де госпіталізовані люди, які ще місяць тому були сильними, здоровими, амбітними. В таких ситуаціях розумієш, духовно підтримуєш хворих. В той же час порівнюєш своє життя, дякуючи Богу, що є дві руки та дві ноги, тому потрібно вставати зранку та йти допомагати іншим людям.

Сьогодні спільно з Ігорем Климчуком команда Сергій Балицького ремонтує медичний автомобіль, встановлює стелажі в медавтіках та робить дитяче обладнання.

Армію потрібно підтримувати – переконаний волонтер Сергій Балицький. Держава не може дати військовим те, що волонтери. Держава надає певне устаткування, одяг та сухі паї, а волонтери можуть привезти запчастини, які не стоять на балансі, необхідні речі та смачну повноцінну їжу, а також емоції у вигляді дитячих малюнків чи експресивних листів, що дають наснаги та сил в бою. У цьому і є вагома різниця.

СПОРТ

Сергій Балицький розпочинає свій ранок о п’ятій ранку з бігу. Вважає, що для організму необхідне збалансоване харчування, здоровий сон та активний спосіб життя. Спорт для нього – невід’ємна складова життя, з якої черпає сили на кожен новий робочий день. Сергій Балицький вже не один рік бере участь в спортивних змаганнях в Луцьку, Львові, Києві та Ковелі.

За невеликий час у спорті він має неабиякі спортивні досягнення. Сергій Балицький посів перше місце у своїй віковій категорії на «Лучеськ півмарафон-2018». На цих змаганнях він подолав дистанцію у 10 кілометрів за 46 хвилин та 56 секунд.

Сергій Балицький пишається участю у змаганнях з крос-триатлону «Polissia Challenge Cup 2018». Традиційний маршрут змагань пролягає від озера Сомин (с. Сомин, Турійського району) до села Смідин Старовижівського району.

ДЕПУТАТСТВО

Сергій Балицький з 2015 року займається депутатською діяльністю. Закріплений за 40-м кварталом. Проте, якщо до пана Сергія звертаються мешканці інших округів, завжди допомагає вирішити важливі питання. За свій кошт часто кладе бруківку в дворах, облаштовує паркомісця. Встановлює лавочки, дитячі гойдалки, дитяче обладнання і доріжки на дитячих майданчиках.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Волонтерський центр «Серце патріота»

м. Луцьк, вул.: Ціолковського, 17, тел.: (050) 8019702

 

Опубліковано "People UA" № 1(47), літо 2019