Що подарувати 14 лютого?

Подарунки для чоловіків

Практичних чоловіків не так просто здивувати подарунком, тим паче романтичним. Сильна половина людства, у більшості випадків,  відноситься до Дня Закоханих зі скептицизмом.

Що ж такого подарувати своєму єдиному та неповторному в День Св. Валентина? Пошук відповіді на це питання може стати справжньою проблемою. Тому, зібравши всю свою креативність, фантазію та мудрість жінок усього світу, вирішили запропонувати декілька цікавих подарунків для ваших чоловіків, панянки!

Для чоловіків, які багато працюють та зовсім не вміють відпочивати підійде абонемент до басейну чи SPA-салону.

Ваш коханий не уявляє свого життя без спорту? Веде активний спосіб життя? Тоді подаруйте йому квитки на футбольний матч. А якщо ваша половинка полюбляє щось більш екстремальне, тоді стрибок з парашутом саме для нього.

Якщо ви вирішили подарувати, щось більш практичне, то такі речі, як рюкзак, спортивна сумка для тренувань, наручний годинник, стильне портмоне або ж кейс для документів ще ніхто не відміняв.

Не хочеться у світлий день кохання говорити про військові дії на Сході країни, але гадаю, що Ваш чоловік прагне подбати про максимальну безпеку та захищеність Вашого сімейного гніздечка. Тому як у тому анекдоті "- Я ж нічого не говорив. - Але подумав" буде доречно подарувати йому засоби захисту... пневматична зброя а ще краще револьвер з патронами флобера (на який не потрібний дозвіл), комплекст бронежилетів для сім'ї на "чорний день" (молимося, щоб він не настав, але яка кажуть "попереджений - озброєний"), бенокль...

Проте найкращим подарунком для вашого чоловіка стане тепло та затишок, про який він так мріяв сидячи в холодному офісі або ж за кермом автомобіля. Створіть у вашій оселі дещо незвичну та святкову атмосферу, приготуйте його улюблені страви, перегляньте ваші спільні фото та водночас пригадайте всі щасливі моменти, які зображені на світлинах. Повірте, ваша кохана людина високо оцінить такі старання!

Подарунки для жінок

У День Святого Валентина кожна дівчина чекає на особливий прояв уваги від коханого. Практично всі чоловіки впевнені, що існують подарунки, які жінкам подобається отримувати завжди

.

Наприклад, дорогі парфуми, прикраси, квіти, красива білизна чи смачний шоколад. Хтось скаже, що це занадто банально у Валентинів день. Можливо так і є, однак це стосується тільки тих випадків, коли чоловік полінувався проявити фантазію і вигадати щось ексклюзивне. За винятком, якщо ви точно знаєте, який сюрприз хоче отримати ваша жінка.

Всі чоловіки знають, що дівчата люблять романтичні подарунки, які несуть у собі не стільки матеріальну цінність, скільки незабутні емоції. Тому це може бути романтичний вечір у вишуканому ресторані, організований заздалегідь спеціально до Дня Св. Валентина, побачення на даху будинку з аромасвічками, поїздка в гори чи на море.

Сподіваюсь, я надихнула вас на креативні роздуми. Відкривайте свої серця один для одного в День Закоханих і здивуйте кохану людину романтичним вчинком, адже це  так просто!

 

Автор: Іванна Бугайчук

Опубліковано лютий 2015 р