Схуднути легко за 8 тижнів

Кожна жінка прагне бути жіночною, привабливою та стрункою. Проте часто цьому, начебто, щось стає на заваді: немає часу раціонально харчуватися, важкий робочий графік, відсутність мотивації, сил, терпіння, і причин є настільки багато, що і уявити важко. Але може час зізнатися собі, що все в твоїх руках і це лише відмовки? У Луцьку є унікальний проект «Зміни себе за 8 тижнів», який дійсно змінює життя жінок на краще. Учасниці – це прості жінки, що зважились зробити перший крок до омріяної фігури. Вони поділились із нами своїми враженнями та перемогами, які були досягнуті завдяки проекту. Тобі потрібен якийсь знак, щоб зробити крок до кращої себе? Тоді ось він. Читай, надихайся і вперед до перемог!

Наталія Кориневська

Проектом задоволена навітьбільше, ніж я могла подумати в той час, коли погоджувалась брати в ньому участь. Для менецихвісімтижнівбули мегапозитивними і класними,попри те, що до щоденнихтурботдодалисьтренування і думки про те, щоб не дати волю собі і не з’їстичогосьзайвого. Проте знайомство з іншимидівчатами,професійнийпідхідтренерів, зустрічі з партнерами проекту,спільнийвідпочинок і головне та хвилина, коли я ставала на вагу і вона показувалащоразменше,перекреслюваловтому і турботи. Моя участь в проекті – це мета насамперед довести самійсобі, що я зможу все пройти,аджеце не так і легко, і звичайно, схуднути. Після проекту життя змінилось. Насамперед залишились всі звички дотримання раціонального харчування і відвідування залу. Також ми дуже здружились з дівчатами з проекту і водночас в нас виникла прекрасна традиція:  щосуботи зустрічатись за філіжанкою смачної кави, поїхати відпочити та і взагалі підтримати одна одну. І, звичайно, ті кілограми, які були скинуті на проекті теж не залишаються без уваги оточуючих, а це відразу додає впевненості в собі, піднімає настрій, і тут я починаю розуміти, що життя прекрасне. Це був головний девіз перед кожним нашим тренуванням. Коли прокидаєшсязранку,підходиш до дзеркала і сама собіподобаєшсяцегарантує хороший день. (-12 кг)

Олена Вітюк

Про проект дізналась через Facebooc, спостерігала декілька сезонів, як дівчата худнуть. Враження просто неймовірні, бо навіть не думала,що  зможу досягнути таких результатів. Нас завжди дуже підтримували тренери своїми професійними порадами.  Після проекту мене не впізнають люди, постійно перепитують,  чи це дійсно я, і це дуже приємно. Найбільше, що змінилось, це той факт, що я полюбила себе, почала по-іншому ставитися, до того ж змінились мої погляди на життя. Я докорінно змінила харчування. І в першу чергу сама собі почала подобатися, а для жінки це дуже важливо. (-17, 400 кг, потім ще -3 кг)

Яна Диха

Про проект я давно дізналася, але чекала якогось моменту, знаку. Коли нарешті дозріла місць уже не було. І коли я подумала: «Ок, наступного разу», Олена подзвонила і сказала приходити. Було страшно, бо ж невідомо, як це все буде, які там дівчата зібралися,як буде відбуватись комунікація з тренерами, як буде з часом і робою. Спочатку було важко підлаштуватися під режим харчування, та і напруження у м’язах від посилених занять ніхто не відміняв. Але через декілька днів перша втома пройшла, з дівчатами познайомились ближче, а Олена постійно всіх  підтримувала порадами і посмішкою. Враження залишилися лише позитивними - усе вдало продумано (багато цікавих зустрічей і бонусів від партнерів), персональний підхід до кожного, завжди можна щось запитати/уточнити в тренерів. Після проекту, по-перше,відчула себе здоровішою, впевненішою, по-друге, стало приємно купувати нові речі.  З декількома дівчатами, з якими здружилися на проекті, і далі спілкуємося за кавою. І, звісно, продовжую тренування з Оленою, бо ж це тепер мій стиль життя та й межі досконалості немає! (-8 кг)

 

Лариса Войтович

Дізналась про проект від доньки. Вона мені запропонувала зробити такий подарунок на день народження, щоб я гарно виглядала, тому що все життя контролюю себе у вазі. Якраз тоді у мене був нелегкий період, і потрібно було кудись вкласти час . Завжди була ціль – плідно попрацювати над собою, але постійно щось було на заваді. Проте коли почнеш, знайдеться і час, і бажання, головне, щоб була ціль. Люди всесильні, та інколи самі про це не знають. Часом нами керує лінь, а треба братися за себе сьогодні, а не завтра.  Потрібно мати силу волі, що стосується особливо харчування. Після проекту у мене виникла потреба більше спілкуватися із людьми, я дуже здружилась з однією із учасниць проекту. До того ж, дуже покращилось самопочуття.  Був поштовх до спілкування і до пізнання чогось іншого, а тепер він ще збільшився. (-7 кг, а зараз ще -2 кг)  

Наталія Антонова

Я булаучасницею 2-ох проектів, під час якихсхудла у сумі на 15 кг. Було нелегко, бопостійнозмагаласяіз собою, так як знаходилосьмільйон причин, щоб не йтидо спортзалуабоз'їстищосьзаборонене. Томунайбільшимсвоїм досягненнямвважаю перемогу над собою.Такожвдячнадолі, щозустріла на проектітакучудовулюдину, прекраснужінку і професійного тренера Олену Чирук. Целюдина, щозмінюєжиттяжінок на краще. Оленазавждиповнановихідей, вмієнадихнути та повіритиу себе. Заняття спортом та здоровехарчування стали постійною основою не лишемогожиття, але й моєїсім'ї. Результати, яких я досягнула у проектах, надихнулимогочоловіка та донькутежходити до спортзалу. (-15 кг)

Тетяна Владичко

5 тренувань на тиждень, урок польської, масаж і щотижнева зустріч з партнерами проекту - ось все те, що вдавалосявстигнутизробити, крім звичайних буденних речей. На початку проекту булодоситьлячно, переживала, що не справлюсь, не зможу. Але 8 тижнів плавно переросли у вже 6 місяців, коли мій день завершується о 21 післязаняття в залі. І якби мені хтосьраніше сказав, щоце буде приноситизадоволення, а в зал будупоспішатилетіти – не повірила б ніколи. Безперечно, все цезавдякиОлені, вона мегамотиватор і мегапозитив. Той випадок, коли тиробиш не тому, що тебе тренер заставляє, а для того, щобцього тренера не підвести і не розчарувати, бо вона в тебе вірить, підтримує, допомагає і стимулює. Щомені дав проект? Більшевпевненості, здивуваньвідоточуючих, компліментів, витривалості, новихзнайомств, новихсмаків і МЕНШИЙ розміродягу. Для мене проект – цемаленькаперемога над собою, доказ того, щонеможливестане можливим, якщопорядсправжніпрофесіоналидопомагаютьпереборотивласнулінь та мотивують до новихрезультатів. (-16 кг)

Олена Черкез

Про проект я знала давно від знайомих, які брали в участь в ньому. Довго наважувалась на участь. Вирішила піти, щоб привести тіло у порядок і навчитися правильно харчуватися. На проекті зустріла команду однодумців. Під керівництвом таких чудових та кваліфікованих тренерів було цікаво та весело. Я досягла бажаних результатів і продовжую дотримуватися системи харчування та тренування. Прийшовши на проект, я хотіла отримати поштовх для свого майбутнього розвитку, і я отримала його, тому й далі лечу до своєї цілі. (-8,300 кг і після проекту -2 кг)

Запис за телефоном: (095) 8250537

м. Луцьк, просп. Волі, 62 «Спорт Lайн»

Опубліковано: People UA № 3(43), весна 2018