Слово «мама» - перше слово

Слово «мама» - перше слово, яке ви почуєте, завітавши у «Волинський обласний спеціалізований будинок дитини «Малютка». Саме тут перебувають немовлята та малюки від народження до чотирьох років, яким необхідна сімя.

Бажання подарувати дітям любов, тепло та посмішки об’єднало людей 25 жовтня 2016 на благодійній акції «Бог у серцях». В гості до малечі сьогодні завітали добродії та долучилися партнери, завдяки яким благодійна акція стала незабутнім днем для малюків.

Творчий настрій у притулку створювала художниця Алла Харчук. Вона провела арт-терапію для дітей: сьогодні розмальовувала стіни дитячої кімнати. Варто відмітити, що талановита художниця не вперше проводить арт-розпис стін Дитячого будинку дитини. Аби хоч трішки прикрасити сірі будні обділених увагою дітей, пані Алла розмалювала актовий зал та створила казкову країну в спальних кімнатах маленьких діток.

Розфарбувати життя малечі вдалося на проведеній творчій годині. Дорослі та діти разом розмальовували кольоровими олівцями казкових героїв, вчили кольори та спілкувалися.

Гості притулку влаштували для малюків скромне, але справжнє шоу мильних бульбашок, що перетворили радісні емоції в шалену гру. Цей позитив варто відчути або хоча б побачити.

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=y7DbuRgtc6k&feature=youtu.be

Як мало потрібно для щастя… Лише привітне слово, щирі обійми, батьківська турбота. Ну і яке ж дитинство без ароматних солодощів? Свіжу випічку та кондитерські вироби діткам подарував ПАТ «Теремно Хліб».   

Наш час перебування в дитячому притулку завершувався, а на діток попереду чекають приємні подарунки: одяг та іграшки, засобами гігієни, а на полуденок - свіжі фрукти і звісно смаколики.

Діти – майбутнє України. Віримо, що добрі люди подбають, аби у малечі було щасливе дитинство як і сьогоднішній день. Закликаємо кожного зігрівати любов'ю дитяче серце, об'єднувати зусилля заради світлого майбутнього. Для того щоб допомогти, не обовязково потрібно бути заможним, можна просто принести одяг, який лежить давно в шафі; яблуко, яке виросло у вас в садку; або просто погратися з малюками та обійняти, адже їх ніхто не обіймає так, як ви своїх рідних дітей.

Знайте: чужих дітей не буває. Малюкам потрібна сім’я, опікуни, тато і мама. Вони чекають на Вас.

Координати дитячого будинку та телефон:

м. Луцьк, вул. Короленка, 1, тел.: (0332) 723 031

PS: Дякуємо усім, хто долучився до благодійної акції «Бог у серцях»: «Теремно Хліб», отцю Василю, Наталці Шибісті, Ірині Баглайчук, Олександру Шабалі, Оксані та Анюті Климовцям, Катерині Волинець, Тетяні та Вірі Жидковим.

Організатор благодійної акції, автор та фотограф: Олена Бекеша