Сніжана Матвійчук, Аліна Ковальчук

«Підтримувати свою природну красу по мірі своїх можливостей»

Хто як не жінки знають усе про красу? Власниці SPA-студії краси «Територія» Аліна Ковальчук та Сніжана Матвійчук переконані, що зовнішній вигляд – це візитна картка. В честь свята краси дві чарівні бізнес-леді розповідають про свій шлях до успіху в beаuty-індустрії, ексклюзивні послуги та обіцяють весняні подарунки усім відвідувачам.

Довідка

Персони: Матвійчук Сніжана Анатоліївна та Ковальчук Аліна Віталіївна

Посада: власниці SPA-студії краси «Територія»

Знак зодіаку: Сніжана Козеріг (12 січня), Аліна Терези (20 жовтня)

Життєве кредо: Сніжана «Пам’ятай минуле! Живи сьогоденням! Дивись у майбутнє!»Аліна: «Ціль найкращий компас на життєвому шляху»

Сімейний стан: заміжні

Аліна в дитинстві мріяла стати юристом.

Важлива подія в житті для Аліни: весілля, а у Сніжани найважливіша ще попереду!

Бізнес для Сніжани – це путівник по нетрях пошуку суспільного порозуміння, ділового успіху та власної сили. Будувати імперію з переконань, знань, цінностей та порядності – найкоротший шлях до гармонійного і щасливого життя. Аліна: мати власний бізнес – це означає бути вільним

Влада для Сніжани – це інструмент управління, використаний для досягнення поставлених цілей

Історичне місто: Париж

Вражаючий музей для Сніжани: мініатюри в м. Києві, для Аліни: Лувр

Улюблена книга Сніжани: «Думай і багатій» Наполеона Хілла. Аліни: «Алхімік» Пауло Коельо

Улюблена страва Сніжани: різотто

Улюблений напій Аліни: апельсиновий фреш

Вид відпочинку: подорожі

Ідеальний дім для Сніжани – це місце де ти відпочиваєш душею та тілом, де тебе чекають та люблять. Для Аліни це мир, любов та затишок

Справжній смак життя для Сніжани – це «Лише насолода». Для Аліни це займатись тим, чим любиш та досягати поставлених цілей.

 

Лише Насолода: Коли з’явилась ідея відкрити свою власну студію краси, це було спонтанне бажання чи виплекана мрія?
Територія: Це була виплекана мрія, але свого часу стала спонтанним рішенням.

ЛН: Хто допомагав та підтримував у ваших починаннях?

Т: Створення бізнесу це важка робота, подолання усіх труднощів та доведення студії до успішності. Це дуже витривалий шлях, над яким ми постійно працюємо. А підтримали наш задум рідні люди, які бачили як не легко у такий час відкривати щось нове, аби мати власну справу.

ЛН: Інформована, що в «Території» працюють як професійні початківці-майстри, так і майстри з 10-ти річним досвідом роботи. Наскільки було важко підібрати команду?

Т: Звичайно було складно знайти справжніх професіоналів та ще й з багаторічним досвідом роботи, але ми вірили, що однодумці зустрінуться на нашому шляху. Головне наше завдання створити комфортні умови та сімейний затишок між працівниками, тоді й вони будуть віддаватись роботі на всі 100 %. Ми одна велика дружня сімя і відвідувачі відчувають нашу теплу атмосферу.

ЛН: Весна – час бути прекрасними. На вашу думку, як часто потрібно  відвідувати студію краси?

Т: Ми бажаємо, аби у ваших серцях завжди квітнула весна. Доглянуті люди повинні підтримувати свою природну красу по мірі своїх можливостей, cлідкувати за своєю душею та зовнішністю. Варто пам’ятати: «Краса врятує світ».

ЛН: Хто є вашими клієнтами, чи є улюблені чи є вже «зіркові» клієнти?

Т: Не впевнена, що варто озвучувати ці імена, це ж приватність… звичайно є й зіркові, але улюблений у нас кожен клієнт.

ЛН: Як вважаєте, конкуренція присутня у вашому бізнесі?

Т: Як кажуть, «на кожен товар є свій покупець». Кожна людина – індивідуальна, як і майстер якого вона шукає. Комусь довподоби обслуговуватися в SPA-cтудії краси «Територія», а комусь – деінде. Головне, щоб відвідувачі beauty-закладу були прекрасними і завжди відчували себе впевнено.  

ЛН: В чому «родзинка» вашої студії краси?

Т: Ми завжди проводимо різні акції, в тому і є наша родзинка, ми любимо наших клієнтів. Подарунки та акції у студії краси – річ звична. Також у салоні роблять знижки для студентів та старшокласників – мінус 20% у будні дні з 13.00 по 17.00.

ЛН: Приваблюють Ваші акційні пропозиції. Чим потішите відвідувачів SPA-студії краси «Територія» цієї весни?

Т: Ми завжди створюємо приємні акції для наших клієнтів. Цієї весни ми будемо повертати справжні гроші клієнтам за використану послугу.

ЛН: Оу, цікаво, як це? Розкажіть детальніше.

Т: Ми є прихильниками крилатого вислову: «Не словом, а ділом».Просто прийдіть до нас і отримайте ці гроші.

ЛН: Чи є у вашій студії краси якісь ексклюзивні послуги?

Т: В списку послуг відвідувачі «Території» можуть знайти ексклюзив – «полірування валосся». Цю ефективну процедуру всі полюбили за швидкий і безболісний процес та відмінний результат. Волосинка полірується спеціальною машинкою, яка зрізає лише посічені кінчики, а довжина залишається. Ефект тримається до шести місяців. А також з’явилась ще одна новинка, такої процедури не роблять в жодному із салонів нашого міста. Це бандажне обгортання T-SHOCK. Клієнт відпочиває, а зайві сантиметри зникають назавжди! Ми й самі не очікували, що ця процедура буде користуватись такою популярністю серед наших дорогих клієнтів.

ЛН: В 2015 році ваша SPA-студія краси виступила партнером Головної патріотичної події – Премії «Люди року. Волинь». На вашу долю випала престижна місія дарувати подарунки кращим людям року. Яке значення для вас має участь в цьому заході?

Т: Нам приємно бачити в колі наших відвідувачів переможців Премії, адже це люди, які своєю працею досягли високого рівня. Більшість Людей Року оцінили якість наших послуг та стали постійними клієнтами.

ЛН: Які плани на майбутнє? Можливо у Луцьку з’явиться мережа ваших студій краси?

Т: Бажаємо розширяти горизонти і справді, у планах – мережа SPA-cтудій краси й уже навіть визначилися де з’явиться друга «Територія».

ЛН: Привідкрийте завісу нашим читачам. Коли відкриття?

Т: Студію буде відкрито влітку в центрі міста, з датою відкриття ми ще не визначилися, але обов’язково запросимо усіх у гості.  

ЛН: Ви – сімейні бізнес-леді. Часу на сім’ю вистачає?

Т: Інколи можливо не виходить присвятити достатньо часу своїй сім’ї, але близькі люди ставляться до нашої зайнятості з розумінням.

ЛН: Відкрийте особисту формулу успіху жінки в бізнесі?

Т: Успіх жінки в бізнесі в наш час зовсім не рідкість. Жінка здатна швидко завоювати авторитет і побудувати кар'єру. У жінки своя тактика професійного зростання. На відміну від чоловіка, жінка більш емоційна, що викликає довіру і бажання їй допомогти. Жінка гнучка, що допомагає їй вчасно зорієнтуватися в ситуації.

ЛН: Які риси вам допомагають у веденні бізнесу?

Т: Оптимізм, вміння протидіяти невдачам, комунікабельність, ініціативність, рішучість, самовіддача.

ЛН: У будь-якій роботі є свої плюси і мінуси, які мінуси чи складності виникають у вашій роботі?

Т: Наша робота дуже відповідальна, головне ставитися до неї з обережністю і тоді ніяких мінусів не буде!

ЛН: Побутує думка «На те він і кравець, щоб подертий жупан носити». А ви в своїй студії чепуритеся?

Т: Звичайно, ми ж справжні жінки. Як можна відмовлятись від такої спокуси як догляд за собою? Обслуговуємось лише у своїй студії краси, адже ніде не може бути краще ніж у нас.

Спілкувалася: Анастасія Оліщук. Фотограф: Вадим Павлосюк

Макіяж та зачіски: салон краси «Територія»

салон краси «Територія»

м. Луцьк, вул. Кравчука, 11а

тел.: (096) 0911676, (095) 9095739

 

Обупліковано "Лише Насолода" № 2(36), весна 2016