Super Mama club

Навесні у компанії «Тигрес» вже вчетверте відбулася подія для батьків – «Super Mama club». Проект покликаний популяризувати інститут сім’ї й батьківство. На цьому сімейному івенті провідні спеціалісти консультували вагітних та молодих батьків на актуальні теми, а також інформували про кращі товари та послуги для дітей.

Молоді батьки мали можливість послухати поради кваліфікованих фахівців та отримали відповіді на актуальні питання. З лекції лікаря-неонатолога Андрія Бігуна матусі дізналися, як доглядати за малюком у перші місяці після пологів.

Бренд-менеджер «Canpol babies Україна» Інна Повстанська порадила, що покласти у сумку в пологовий, аби після народження почуватись комфортно та насолоджуватись знайомством з малюком.

Періодично молоді батьки спостерігають агресію у дитини, про причини та профілактику такої поведінки розповіла педіатр, практикуючий психолог Інна Банера.

Материнське молоко найцінніше для малюка, однак якщо грудне вигодовування неможливе, варто підібрати найкращу суміш, а про корисну та якісну продукцію «Humana» розповіла медичний представник Алла Новікова.

Лікар отоларинголог Олексій Віговський розповів про безболісне очищення носика за допомогою аспіратора.

З якого віку варто починати вчити мову з дитиною? На це питання відповіла засновник центру «Мандарин» Юлія Яковлюк.

На якому терміні вагітності найкраще запланувати фотосесію, коли можна робити перші світлини малюка? Про це розповіла фотограф івенту Юлія Климюк.

Граючись, дитина пізнає світ, навчається та розвивається, тому іграшки відіграють таку важливу роль в житті малюка. Про це повідала дитячий психолог, методист ГО «Студія розвитку «Розумаха» Олена Тамтура.

Як обрати житло з безпечними ігровими майданчиками порадила керівник відділу продажів та маркетингу будівельної компанії «Інвестор» Ірина Новосад.

У рамках події відбулася вікторина, на якій були розіграні цінні подарунки, а також малюки та батьки змогли зробити гарні світлини на пам’ять та насолодитися candy bar. Super mama club – вже традиційний захід, до якого щоразу долучається усе більше сімейних пар, і ми зичимо усім щасливого батьківства!

Опубліковано: People UA № 1(47), літо 2019