Тенденції-2017 чоловічих укладок та зачісок

Мода диктує свої сучасні правила краси. Чоловіки не відстають від прекрасної половини людства і прагнуть бути стильним. У цьому сильним представникам людства допомагають спеціалізовані перукарні. До речі, існує думка, що чоловіча стрижка, зачіска є складнішою у виконанні, аніж жіноча, а тому так важливо знайти свого майстра, котрий зуміє справді відчувати, що вам потрібно, та зможе розкрити вашу зовнішність по-новому. Модні тенденції невпинно змінюються, і 2017 рік приніс нам різні новинки. Серед них такі: класика зі штрихами сьогодення, і ультрасучасний Тор Knot з нотками середньовіччя, і агресивний панк з легкою ностальгією за 90-ми.

На короткому волоссі модними будуть такі зачіски:

1.Різновид класичного боксу – стрижка з поголеними скронями або Undercut (Андеркат).

2.Варіація на ту ж тему – стрижка «помпадур».

3.Якщо бокс передбачає наявність довших пасм на верхівці, то напівбокс пропонує задовольнятися вгорі лише коротким їжачком.

4.Канадку з подовженим чубом набік багато хто сприймає за еталон брутальності.

А на волоссі середньої довжини наступні:

1.«Гаврош» характеризується рваними краями. Ультрасучасний спосіб припускає довгі пасма в потиличній частині голови, а також об’ємну укладку зверху.

2.Якщо говорити про чоловіче каре-2017, то воно, як і в 2016-му, матиме порівняно недовгий чуб приблизно такої ж довжини, як і інше волосся.

3.Любителі великих шевелюр і романтичних напрямів порадіють тому, що «гранж», як і раніше, у тренді.

Такі стрижки, як «мілітарі», «британка», «майданчик» залишаються в тренді, «гітлерюгенд» здає свої позиції. Новий тренд, що набирає оберти з перспективою стати піком моди 2017, – це різноманітні чоловічі коси. Але це вже не про стрижки, щоправда, коси можна поєднувати з поголеними скронями.

Варто відмітити, що довге волосся ідеально поєднується з бородою, однак у 2017-му володарі інших зачісок, створених на короткому та середньому волоссі, також нею не нехтують. Адже борода – це те, що може доповнити образ та зробити чоловіка привабливим, стильним, зрілим. 

Отож, не прогавте свого шансу бути в тренді і пам’ятайте, що ви – особливі!

«Men’s Style Salon» – це сучасна цирульня, у якій широко представлені послуги та косметична продукція для чоловіків, де знавці своєї справи допоможуть та обов’язково знайдуть особливий підхід  до кожного чоловіка.

«Ми будемо раді робити все для того, щоб Ваш імідж був

довершеним, краса – вишуканою, а стиль – неповторним».

 Опубліковано "People UA by НАСОЛОDА" № 1(41), літо 2017