Тетяна Вільчинська

«Мрії здійснюються» – це про мене

Енергійна, сонячна, має потяг до прекрасного, дійсно творча особистість, про життя якої можна писати книгу. Вже 10 років Салон гардин Тетяни Вільчинської займає лідируючі позиції на ринку дизайнерських послуг. Досвід роботи та кваліфіковані кадри дозволяють розробляти найрізноманітніші дизайни в різних стилях і напрямках, задовольняючи вимоги найвибагливіших клієнтів. Тетяна Сергіївна звикла по максимуму викладатися у всьому, вміє слухати інтуїцію, не вірить у випадковості і має гарного Янгола Охоронця. Спілкування з власницею салону гардин Тетяною Вільчинською шалений обмін досвідом, яким вона сьогодні з вами поділиться у ексклюзивному інтерв’ю.

 

Досьє:

Вільчинська Тетяна Сергіївна

Знак зодіаку: Рак (22 червня)

Посада: власниця «салону гардин Тетяни Вільчинської»

Освіта: музична, клас фортепіано

В дитинстві мріяла стати модельєром, прокурором, фінансистом

Життєве кредо: просто насолоджуватись життям яким воно є

Заклад відпочинку: «Rose cafe»

Вид спорту: баскетбол, плавання, танці

Фільм: «Анжеліка»

Музика: твори Бетховена, Шопена, Вівальді

Страва: деруни зі сметаною

Напій: запашна кава

Авто: jeep «Lincoln» та «Chrysler» 300-С

Улюблені книги: зібрання Сінєльнікова та Мегре та історичні книги

Парфуми: «Versace», «Cartier», «Ferrè»

Стиль одягу: класично-романтичний

Квіти: білі троянди, пухнасті тюльпани та орхідеї

Колір: білий, жовтий

Гроші можна завжди заробити, а репутацію ніколи не купиш, душу свою ніколи не очистиш і тому гроші - це засіб здійснення мрій.

Справжній смак життя – бути потрібною, коханою і просто мамою, подорожувати і мати улюблену справу.

ЛН: Скільки себе пам’ятаю, а солон гардин Тетяни Вільчинської завжди прикрашав центральну вулицю міста своїм вишуканим фасадом. Скільки ж років ви створюєте настрій у приміщеннях своїх покупців?

Тетяна Вільчинська: В бізнесі я з 1986 року, щоправда серйозно займатися почала з 1991 року. 1994 рік – це початок пошиття гардин, а салону на проспекті Волі - 15 квітня в цьому році виповниться вже 10 років. Напевно, я народилася комерсантом і дитяча мрія бути дизайнером здійснилася.

ЛН: Як Вам вдається стільки років бути на висоті?

ТВ: Робота для мене не засіб заробітку, а стан душі. Вмію розмежовувати час: переступивши поріг салону, всі сімейні турботи залишала за порогом, так само й прийшовши додому, всі справи залишала на роботі.

ЛН: На перший погляд, ваше життя здається безтурботним, а про шлях до становлення та каверзні події «за завісою» розкажете?

ТВ: Початок бізнесу був відразу вдалим. 1991 рік… Все дефіцит. Всі ринулись в Польщу, а я в Сирію, Ліван, Єгипет, шукаючи дорогі стильні речі: смачний шоколад, вишукані тканини та інше, а разом із ними пригоди, а їх у мене було ого-го. Потім була Угорщина, Чехія, Італія, все чого душа шукала і не знаходила. Було все: взуття, одяг, аксесуари, білизна, цукерки, а свого товару не знаходила. Поїздка в Туреччину перевернула мій бізнес і дала поштовх до відкриття справи життя.

Будуючи і розширяючи свій бізнес, подорожуючи, одночасно потрапляла в незвичайні ситуації і цікаві пригоди. Життя захоплююче і прекрасне, якщо ми цього дуже хочемо.  

ЛН: Здається про ваше життя можна книги писати і продавати з феноменальним успіхом. Самі не думали про те, щоб написати книгу?

ТВ: Цю пропозицію неодноразово чула від можновладців. Моє життя = «Санта Барбара» + «Бандитський Петербург».

ЛН: Ви дуже приваблива жінка. Не один раз у вас закохувалися. Поділитеся таємницями молодості та краси з читачами?

ТВ: Гарний настрій, бажання виглядати неперевершено, спорт + дієта. А ще я оптиміст і твердо знаю, що все буде добре. «Мрії здійснюються» – це про мене. 

ЛН: Знаю, багато людей обслуговуються у вашому салоні. Чи є замовники, які стали вашими друзями?

ТВ: Авжеж є і не мало.

ЛН: Володію інформацією, що ви творча та музично обдарована особистість. Чому музика не стала для вас основним засобом заробітку?

ТВ: Змінилися часи. Робота приносила тільки задоволення, але не матеріальні статки. А я хотіла дати дітям забезпечення і щасливе життя. Дала. Хоча музика живе в моїй душі донині.

ЛН: Розкажіть про сім’ю. Рідні підтримують ваш активний спосіб життя?  

ТВ: Сім’я – це святе. Родина допомагає мені процвітати. Я маю двоє дорослих дітей: дочку Катерину та сина Максима. Стосунки з дітьми побудовані на любові, дружбі, довірі та свободі вибору і всі ми за здоровий спосіб життя. Я знаю що таке щастя… 

ЛН: Цікаво, а у вас вдома так само багато простору як і на роботі, де відчувається творчість, позитивна енергія та легкість у дизайні.  

ТВ: Мій дім сповнений непідвладним простором, мелодійною класикою, та стильним мінімалізмом. Обожнюю красиві речі та комфорт і вважаю, що все зроблене для людини. В домі є домашній улюбленець – котик Джонік.

ЛН: Сповнене філософії питання від нашого видання: в чому полягає ваш секрет успіху?

ТВ: Моя формула успіху: працездатність + відданість справі + клієнти, які змушують думати, творити і рухатись вперед. 

 

Спілкувалася: Олена Бекеша, фотограф: Володимир Стельмах. Візаж: Лілія Козюра (студія «New Lady»). Зачіска: Леся Беляєва  

Салон гардин Тетяни Вільчинської м. Луцьк, просп. Волі, 11 /1, тел.: (0332) 724413, ТЦ «Ювант», бутік № 111 «Домашній текстиль»

Опубліковано «Лише Насолода» № 1(17) березень-квітень 2012р.