THERMOKERATIN

Доглянуте, здорове і шовковисте волосся після відвідування майстра - мрія кожного і запорука успішної роботи перукарського салону. Кожен салон краси має ексклюзивні послуги. Сьогодні наше видання завітало у нову студію «С» аби дізнатися яка НОВИНКА може здивувати навіть найвибагливішого відвідувача.

THERMOKERATIN - інноваційна процедура, спрямована на відновлення пофарбованого і натурального волосся. Продумана в найдрібніших деталях послуга забезпечує результат, що перевершує очікування клієнта.

Завдяки унікальному складу маски і зігріваючим властивостям термоактиватора відбувається збагачення волосся амінокислотами і кератином. Пов'язано це з тим, що під впливом тепла кератин легше проникає в структуру волосся і надійніше закріплюється в ньому, молекули кератину природним шляхом відновлюють пошкоджену кутикулу, завдяки чому волосся буде більш рівним за текстурою, набуває сяючого блиску і здорового зовнішнього вигляду.

Завдяки послузі  THERMOKERATIN майстер стає магом, дарує воістину чарівне відчуття релаксу. М'яке тепло і вишуканий аромат, які відчуватиме клієнт під час процедури, допоможуть зануритися у світ SPA.

студія краси «С&С»
м. Луцьк, вул. Рівненська 87 (район готелю «Лучеськ»)
тел.: (050) 3704554

Опубліковано "Лише Насолода" осінь 2015 № 6(34)