Ти, я і англійська

Зверніть увагу на дітей, які оточують нас всюди: в школі, в парку, на вулиці... Вони - майбутнє нашої країни. Всі діти такі однакові та в той же час зовсім різні. Подібні вони тому, що всі вони діти і полюбляють забавлятися, а не схожі  -  в своїх інтересах. Деякі з них в майбутньому стануть чудовими фахівцями, а деякі так як і в дитинстві -  будуть тинятись вулицями, насолоджуючись неробством. Це залежить від виховання як педагогічного, так і батьківського.

        Напевно батьки всього світу мріють про те, щоб їх дитина сталавідомою, єдиною і незамінною, булаїхвиправданою надією і гордістю нації, досягласуспільного визнання і любові. Саме тому батьки, зокрема, і в нашому місті, прагнуть дати своєму чаду найкраще виховання та освіту. Тому, ще не розмінявши першого десятка років у своєму житті, дитина відвідує декілька різних гуртків і курсів; після шкільного навчання, ледве встигнувши перекусити, поспішає на заняття, що обрали батьки для освоєння.

       За своєю природою дитина допитлива, тому сприймає будь-яку передану інформацію - бажану і небажану. Можливо, саме тому краще віддати малечу на курси, завдяки яким можна придбати корисне хобі або навіть майбутню професію, аніж вона буде безцільно проводити свій час після уроків. Варто дітей тільки чимось зайняти -  і вони самі з нетерпінням чекатимуть того дня, коли потрібно буде відправитися на заняття до репетитора, або виступити на показовому концерті перед глядачами. Звичайно ж, не потрібно забороняти дитині гратись на відкритому повітрі, але бажано, щоб ви знали, де вона знаходиться.

      Набагато корисніше й ефективніше зайнятися вивченням іноземних мов та поглибленою освітою загалом. Про це хотілося б поговорити детальніше. У школах сьогодні вивчається англійська, німецька і французька мови, а також багато інших прикладних і гуманітарних наук. Всім відомо, що в наш час немає, практично, жодної пристойної роботи для одержання якої не було б потрібним володіння іноземною мовою. Навіть робота продавця в хорошому супермаркеті - і та вимагає певних знань. Що вже тут говорити про більш престижні професії?

      Отже, для чого ж потрібно вивчати іноземні мови? Розглянемо максимально повну картину їх необхідності:

 

  1.  В наш час за знання хоча б однієї іноземної мови оплачують достойну заробітну платню. Вже зовсім скоро без урахування цієї умови анкети про прийом на роботу навіть не будуть розглядатися. Захистіть свою дитину, знаючи про цю тенденцію, яка років через 5-10 стане загальноприйнятим правилом!

  2.  Для виходу з конфліктної ситуації краще бути освідченим, ніж доводити щось кулаками. У цьому полягає робота дипломата. Зробіть світ безпечним, вивчаючи мови!

  3.  Для поїздки за кордон життєво необхідно володіти мовою країни, в якій ви збираєтеся перебувати. Адже отримати бажану роботу – достойну та високооплачувану для людини, яка спілкуєтся лише мовою жестів не тільки важко, а й неможливо.

  4.  Найбільш оплачувані спеціальності гіда-перекладача та літературного і синхронного перекладача   неможливі без вивчення іноземної мови із самого раннього дитинства, адже дорослі люди важче засвоюють інформацію.

  5.  Існує такий вид роботи, як віддалена. Можна сидіти вдома за комп'ютером і працювати. Уявіть собі, нікуди в сім ранку поспішати не треба. Хто ж ці «юзери невидимого фронту»? Розкриємо секрет– це програмісти, веб-дизайнери, маркетологи, копірайтери - спеціальності, які користуються величезним попитом і загальним визнанням. Оволодіти такого роду професією без знання мови нажаль неможливо, бо робота ведеться за комп'ютером, а мова комп'ютера - англійська, як не крути.

  6.  Багато дітей вже зараз виявляють бажання стати в майбутньому підприємцями і для того, щоб вийти на світовий ринок, необхідно вчити мову бізнесу – англійську!

  7. Людина з освітою у Середньовіччі обов'язково володіла латиною; російські дворяни вільно спілкувалися французькою. А у нас нині в моді англійська.

 Автор: Ірина Дяченко

 

 

 Опубліковано "Лише Насолода" №4(20) вересень-жовтень 2012