ТОП 5 популярних курортів Туреччини

Мальовничі морські береги, золоті піщані пляжі, комфортабельні готелі та висококласний сервіс, історичні пам’ятки архітектури… Цим Туреччина приваблює на місцеві курорти туристів зі всього світу. Літо 2016 вразило ситуацією, яка склалася в Туреччині. Редакція нашого журналу провела соціологічне опитування серед українських туристів, які у час dведення військового стану відпочивали у курортних містах Туреччини. Наша стаття присвячена історичним місцям безпечних курортів, які знаходяться далеко від Стамбулу, і гарантують вам спокійний відпочинок. 

АНТАЛІЯ

Історія міста бере свій початок в II столітті до н. е., коли король Бергами Атталос ІІ дав завдання своїм підданим знайти рай на землі. Довго вони ходили по світу, коли одного дня з гір перед ними постав мальовничий краєвид – захід червоного сонця над безмежними блакитними водами Середземного моря, і ні з чим незрівнянна за красою природа. Саме тут і заснували нове місто, і назвали його в честь короля Атталея. Потім назва містечка змінювалась декілька разів, поки не отримала вже свою сучасну назву – Анталія. Відпочинок в Анталії славиться найдавнішими історичними пам'ятками архітектури. Найприємніше: всі визначні місця Анталії знаходяться всього в годині їзди від будь-якого готелю. Регіон Анталія або Анатолійська Рів'єра – без сумніву, найвідоміше місце пляжного відпочинку в Туреччині. 

АЛАНІЯ

Саме в Аланії багато століть тому жили справжні пірати і контрабандисти. Як тільки гірський масив із замком Аланії зникає з виду, на захід і на схід міста відкриваються дві казкові бухти. Пляж західної піщаної пологої бухти, що простягнулася на два кілометри, називається пляжем Клеопатри. За переказами, велика цариця Клеопатра купалася в цих водах і черпала з них свою красу. Заслуговують на увагу також Аланська фортеця, червона вежа «Кизил Куле», Корабельна верф, архітектурний ансамбль Аларский двір, археологічний музей Аланії.

БЕЛЕК

Белек сподобається любителям дивовижної природи. Варто відвідати розташований неподалік від містаКаньйон Кепрюлю – чудовий і самобутній національний парк. Відпочинок у Белеку надовго залишаться у Вашій пам'яті, тому що тут найчистіше море, поряд гори, чисте повітря, багато хвойних лісів та цитрусових садів.

СІДЕ

Відпочинок в Сіде – це можливість доторкнутись до вікових таємниць. Монументальний фонтан «Німфеум», ринкова площа «Агора», стародавні міські лазні, амфітеатр, храми, присвячені Аполлону і Афіні, статуя імператора Веспасіана, храм Фортуни. Тут не тільки з головою можна зануритися в атмосферу далекого минулого, але і насолодитися екзотикою Сходу. 

КЕМЕР

Кемер – невеличкий та затишний курорт Туреччини, розташований у підніжжя Таврійських гір, вкритих хвойними лісами. Його землі зберігають сліди відомих полководців давнини та належать до історичної території Лікія. Проте найголовніше це вихід до Середземного моря.Немов спеціально для любителів активного відпочинкубіля входу в порт декілька десятиліть тому затонуло французьке військове судно. Однак і воно не єдина принада підводного світу Кемера.

 

Відпочинок у Туреччині — це для вас!

Розкіш доступна кожному!

Туристична агенція SunTravel

(0332) 72 73 55

(095) 390 56 40

(098) 217 73 44

34bestsuntravel@gmail.com

м. Луцьк, вул. Шопена,12 (3-й поверх, 34 каб.)

 Опубліковано "People UA by НАСОЛОDА" № 4(38) осінь 2016