Трансформація життя, ресурси енергії та розкриття жіночності

Ольга Мельничук

Тілесно-орієнтований психотерапевт, сексолог, тренер жіночих практик, автор книг «Гармонійна довершеність» та «Люди нової епохи» (готується до друку).

Усе життя я навчаюсь і вдосконалююсь, щоб поєднати усі свої знання у професійній діяльності. Я сповідую єдність душі та тіла, руками намагаюсь доторкнутись до глибинних струн душі людини, щоб допомогти зцілити її, а це можливо лише через цілісний підхід до Тіла, Розуму, Душі. У своїй книзі «Гармонійна довершеність», я детально ділюся своїми знаннями та досвідом, як від тіла прийти до душі та від душі – до тіла. 

Також я проводжу унікальні тренування Body Prana. Ці тренування поєднують в собі інтимний фітнес, йогу, бодіфлекс, фейс-йогу і медитацію. Я працюю з жінками, розвиваючи їхню жіночність та чуттєвість через певні старовинні практики, техніки, різні секрети, стараюсь допомогти жінкам.

Для мене головне – зберегти баланс між жінкою-берегинею, жінкою-музою, жінкою-творчістю, жінкою-бізнесом, щоб кожна з них мала простір для гармонійного розвитку.

Чим я можу бути корисна?

У всі часи жінки використовували спеціальні прийоми та техніки для розкриття своєї жіночності, привабливості та сексуальності. Завдяки різним технікам та практикам приходить глибоке осмислення страхів, комплексів, позбавлення від болю минулого. За допомогою психологічних практик мої учениці проходять величезний шлях зміни свого стану, позбавлення від зайвого і починають щасливе нове життя. Мої учениці отримують найпотужніші практики, які допоможуть їм відчути себе наповненими, сяючими, самодостатніми.

Жінка має стати щаслива сама – і лише тоді ділитись цим щастям з іншими. Це ж очевидно, що ми не можемо дати те, чого в нас немає. Тому на моєму навчанні жінки отримують ресурс жіночої енергії, яка генерується зсередини, очищує душу та серце від важкості та образ, і впускають в себе Любов та Світло.

Наступним кроком моєї програми є сексуальне навчання, розкриття чуттєвості та оргазмічності. Жіночий оргазм – це фізичне та психоемоційне здоров’я, якщо жінка не отримує оргазм, то в неї завжди є напруга, особливо в м’язах тазового дна. Для чоловіка дуже важливо подарувати насолоду жінці, а жінці – її прийняти. Якщо жіноче дно відкрите, вона вміє керувати інтимними м’язами, жінка емоційно врівноважена, її енергія йде на віддачу. Вона насичує чоловіка емоційно, енергетично і фізично, тоді він більше досягає, реалізується в соціумі, турбується про сім’ю і т.д. 

Третім кроком трансформації є інтимний фітнес, методика, перевірена часом і спрямована на зміцнення м’язевої тканини, на гарні форми тіла, збільшення чуттєвості в інтимній сфері, а також на профілактику і відновлення чоловічого та жіночого здоров’я.

Вправи допомагають зміцнити інтимні м’язи, підготувати їх до родової діяльності, запобігти гінекологічним захворюванням та патологіям, безпліддю та швидко відновитися після пологів.

Пройшовши курс занять, ви отримаєте впевненість у собі, ваше тіло стане ще більш жіночне, а головне – чуттєве.

Якщо ви любите себе, прагнете бути здоровою та отримувати усі види оргазму, а їх у жінки може бути як мінімум сім різних, то вам варто цьому вчитися. До того ж ефект від цих занятть буде тішити не тільки вас, а й вашого партнера.

Що таке психосоматика та тілесно-орієнтована терапія?

Уявіть собі людину як єдине енергетичне створіння, як систему. В системі все з’єднане: ідеї розуму породжують емоції, а емоції впливають на фізичне тіло. Варто відзначити, що зв’язок розуму, емоцій і тіла лежить в основі психосоматики.

Психосоматика – напрямок у медицині й психології, який вивчає вплив психологічних факторів на виникнення та протікання соматичних, тобто тілесних захворювань.

За статистикою, близько 65% хворих, які звертаються в медзаклади, не потребують медикаментозного лікування, так як причина захворювання полягає у психосоматиці і їм потрібен психотерапевт та грамотна психокорекція.

Тому, зазвичай, лікують різні захворювання таблетками, які подавляють симптом проблеми, вимикаючи при цьому, звісно, психіку і її вплив на хворобу. Не можна також вирішувати психологічну проблему, лише спираючись на психоаналіз, і при цьому ігнорувати тіло та інколи необхідність медикаментозного лікування.

Зрозумівши єдність системи, стає очевидним той факт, що лікувати потрібно і тіло, і психіку одночасно.

Цим і займається тілесно-орієнтована психотерапія, призначення якої не просто подавити симптом захворювання через прийом ліків, а побачити причину хвороби і зцілити людину завдяки цілісним змінам, використовуючи різні методи та практики, щоб одужати фізично і психологічно.

Сучасна людина наповнена інформацією до межі, вона знає все і про все. Вона все може дізнатися в Інтернеті, але людина ніколи не пізнає себе в Інтернеті, своїх можливостей, свого потенціалу, страхів і подавлених бажань. Людина не хоче побачити свої внутрішні проблеми і несвідомі внутрішні конфлікти, не хоче знати те, що її напружує або лякає й інколи це незнання віддаляє її від зцілення. Отримати відповіді, просто ковтаючи таблетки, не вийде, для цього потрібно звернутися до психології. Тілесно-орієнтовна терапія є одним з основних напрямків сучасної практичної психології, в основі даної практики лежить розуміння тіла і психіки, їх нероздільність.

Всі емоційні переживання, стреси, бажання, які ми відчуваємо, будучи подавленими, відображаються на стані нашого фізичного тіла, формують реальну напругу і хворобу. Ці хвороби в науці називаються психосоматичними захворюваннями. В основі психосоматичних захворювань лежить первинна тілесна реакція на емоційні переживання, супроводжуючись змінами та патологічними порушеннями в органах. У кожної людини є генетично слабкі місця і в момент сильного стресу уражені будуть саме вони.

Маючи знання і досвід, я готова Вам допомогти.

 

Автор: Ольга Мельничук

тел: 050 177 26 46

        063 227 93 55

Е-mail: Lediperfect@gmail.com

Фейсбук: ГармонійнаДовершеність

Інстаграм: @tsentr_sili

 

Опубліковано "People UA" № 1(53), літо 2021