ТРЕНДИ МАКІЯЖУ СЕЗОНУ ВЕСНА-ЛІТО 2020

Не за горами весна, і пора поговорити про новітенденціїмакіяжу сезону весна-літо 2020, і тітенденції, які, по суті, переходять з нами з сезону в сезон.

Моднітренди, якізалишаються з нами і вже стали класикою.

Червоні губи з чітким контуромтут все зрозуміло)

в моді і надалізалишаєтьсясинійколір (цеможе бути синя туш, синя стрілкаабопідведенаслизова)

мода на натуральнісь, здоровий блиск і сяянняшкіризалишаться з нами надовго...нікуди не ховаємохайлайтери, але і не наносимо їх стільки, щобце не виглядало вульгарно.

брови лишаємо широкими і зачесаними в діагональномунапрямку. Але, дівчатонька, не малюйте їх так, щобспочаткуйшливаші брови, а тодівжеви. При оформленнібрівзавждизвертайтеувагу на форму і овал обличчя.

А теперпоговоримо про нові та моднітенденції сезону весна-літо 2020

Дрейпінг (скульптурованийрум'янець) як альтернатива скуловійкорекціїзвичним для нас скульптором. Темнийвідтінокрум'ян наносимо під скулу, більшсвітлий на скулу, а трохивищешкірависвітлюєтьсяхайлайтером.

Глітер в майбутньомусезоніпідходитьнавіть для денного макіяжу, але важливо НЕ ПЕРЕБОРЩИТИ.Відтінокблискітокпідбирайтевідповідно до вашогокольоротипу.

Чіткі губи. Ефект«зацілованих губ»залишаємо в 2019році.  В цьому сезоні spring-summer2020 пік популярності буде займати чіткий контрастний колір. Шоколаднийолівець+бежева помада - і ви в тренді. Також в моду входятьлакові та глянцевіпомади.

В моду повертаютьсямакіяжі в стилі 90-их років. Згадуємо КрістінуАгілеру, Дженніфер Лопес та БрітніСпірс в своїнайкращі роки)

Ось такітенденціїочікують нас в новому сезоні... Тому, красуні, будьте в тренді, але не забувайтепро свою індивідуальність.

Автор: Візажист-бровіст Ірина Карпюк

 PS: Якщохочешстворитиправильневраження за допомогоюмакіяжу і бути неперевершеноютобі до мене. Підберемо той образ, якийпідходить САМЕ ТОБІ.

 

Ірина Карпюк

Візажист-стиліст, бровіст.

Навчальні курси

 

м.Луцьк,просп.Волі, 50, офіс 36

тел.: (050) 196-39-31

https://instagram.com/irina__make_up_artist_karpiuk?igshid=pwygt827052d

https://www.facebook.com/profile.php?id=100017131004918

Опубліковано "PEOPLE.UA" ВЕСНА 2020