Тренди сезону – британські форми стрижок

Лондон – місто контрастів... Різноманіття його стильних мешканців вражає. Особливо зачаровують сміливі жінки, які не бояться експериментувати зі своєю зовнішністю. Сучасні британські форми стрижок,стильний модний одяг, впевненість в собі... Усе це додає чарівності, харизматичності та успішності мешканцям Великої Британії.

У тренді цього сезону невимушеність і навіть певнанеохайність як одягу, так і укладок волосся, точніше висловлюючись, – тренд без укладок. В моді вигляд волосся свіжості другого дня, без об’єму і піднятого коріння. В тренді залишається природність і легкість форм з м’якими контурами. Головне, щоб була правильно підібрана стрижка відповідно індивідуальності персони.

Як кращу випускницю академії «SacoУкраїна», відомого перукаря-модельєра Інну Нідзельську запросили на навчання в Британію, у «Saco London»для підвищення рівня кваліфікації.

Курс «The Advanced Course London Academy» від самого Річарда Ешворта @richardachforth назавжди змінив розуміння стрижки і вивів мене на вищий рівень майстерності. Цей курс надихає на творчість і успіх. Тому сьогодні пропоную читачам журналу «People UA» переглянути на фото нові британські форми стрижок, які довго і комфортно носяться навіть без укладок!» – розповідає Інна Нідзельська.

Hair-stylist Інна Нідзельська

м. Луцьк, вул. Степана Бандери, 13

тел.: (0332) 72-28-58

тел. моб.: (050) 378-23-11, (067) 999-33-80

Опубліковано: People UA № 2(48), осінь 2019