Тренди ванної кімнати

Дім – тем де затишно та комфортно… Сьогодні ми познайомимо Вас з дивовижними тенденціями, що стосуються дизайну ванних кімнат 2015. Як і раніше, популярними залишаються світлі кольорові гами, окремостоячі ванни, просторі душові кабіни та ресурсозберігаючі технології. Але з'являються 5 основних тенденцій, які вплинуть на оформлення інтер'єру ванної кімнати у цьому році.

В азіатському стилі

Життя стає все складнішим і людина шукає місце, яке допоможе відновитися, відпочити і наповнитися енергією. Ось тому такими популярними стають домашні спа-ванни. Оформлені під впливом китайських і японських традиційних елементів, інтер’єр в азіатському стилі легко відтворюють унікальну атмосферу spa.

Природність

Можна відзначити еко-тенденцію… Природні матеріали, такі як дерево і бамбук, додадуть тепло. При оформленні інтер'єру ванн віддайте перевагу білому, сірому та іншим нейтральним кольорам. Приголомшливо буде виглядати жива стіна, або живі квіти. Неймовірно пощастило тим, чий будинок оточений пишною зеленню, адже можна облаштувати ванну з видом на сад.

LED освітлення

Світильники LED мають переваги як при загальному, так і при акцентному освітленні. Свою актуальність вони не втрачають, оскільки легко вписуються в будь-який стиль. Вони безпечні, легко поєднуються з іншим видом освітлення, і що не менш важливо економічні.

Теплі підлоги

Подбайте про тепло. Найкраще встановити теплі підлоги, які стають просто «мастхевом» для сучасних ванн. Тепер не доведеться після гарячої ванни босими ногами бігати по холодній плитці.

Бренди

І як же без брендів? Вашу ванну прикрасять відомі світові бренди:Peronda, Vives, Cersanit S.A., АО Ceramicas Aparici , LASSELSBERGER, Ceramika Nowa Gala SA , Gustavsbergявляется, IDO Bathroom Ltd, JIKA, Foshan Oceano Ceramic Co., Vitra, Kaldewei, Ravak, APPOLLO, Odoksan, DUSAR, GROHE, Hansgrohe, Geberit. Ексклюзивно у магазині «Світ кераміки» представлені вищезазначені марки.

«Світ Кераміки» салон магазин, м. Луцьк, вул. Рівненська, 83, тел. : (0332) 751199, (0332) 751760, тел. моб.: (096) 2687196

гуртівня-склад ПП «Триола» м. Луцьк, вул. Дубнівська,60, тел. : (0332) 245432, (0332) 756005, тел. моб. : (050) 3781140

Опубліковано "Лише Насолода" № 5(33) літо 2015