У Луцьку обирали "Міс Принцесу України"

5 листопада у Волинському академічному музично-драматичному театрі відбувся мега-фінал сьомого національного конкурсу краси «Міс Принцеса України 2016». Цьогорічне головне дійство краси країни об’єднало прекрасних дівчат із різних куточків України за що й отримало девіз – «Краса єднає Україну». Адже серед двадцяти двох чарівних українок із Луцька, Рівного, Львова, Івано-Франківська, Києва, до Луцька завітали конкурсантки з Донецька та Луганська. Генеральним продюсером конкурсу є Олександр Главацький, а організаційним партнером дійства виступила громадська організація «Volfest». Програма конкурсу включала у себе і концертну програму. Першими виступили учасники гурту «MMDANCE». 

Співачка Ірина Шабан виконала кілька пісень. Між іншим, артисти також вітали із нещодавнім днем народження генерального продюсера конкурсу краси Олександра Главацького.

 

Кілька своїх пісень виконали і учасниці гурту «А.Р.М.І.Я».

Ведучим дійства був Діма Коляденко, який створив на сцені атмосферу справжнього шоу, виконав він і кілька пісенних композицій. Із величезним задоволенням він представляв кожен конкурсний вихід неймовірних красунь. До слова, виходів було 4: у футболках з логотипом конкурсу та з прапорцями і кожна учасниця розповідала про себе, про своє місто, другий вихід у коктейльних бузкових сукнях, найочікуваніший вихід у червоних купальниках та завершальний вихід-нагородження у вечірніх сукнях, які підкреслили витончену красу принцес. Дівчата виходили у сукнях від відомого бренду POLLARDI, легкі зачіски представлені салоном «Ідеал», професійний візаж від команди студії макіяжу та брів Тетяни Лукашик «Лукашик Студіо», тому всі глядачі спостерігали, затамувавши подих від неймовірної та загадкової краси дівчат.

 

І родзинкою вечора, скажімо, найочікуванішим виходом став гурт ДЗІДЗЬО. На сцені робилося щось неймовірне! Усі діти, які були в залі, усі стрибали, співали на сцені разом з ДЗІДЗЬО. 

Після довгих суперечок журі визначилося з 10 найкращих з кращих, титулами та нагородами. Нагороджував сам пан Главацький, загалом було 10 титулів. Отож, місця, корони, дипломи та грошові призи розподілили таким чином:

1. «Міс Принцеса Глядацьких симпатій» - Влада Путава ( м. Луцьк)

2. «Міс Принцеса Елегантність» - Олександра Паращенюк (м. Житомир) та   5 000 тис грн.

3. «Міс Принцеса Топ-модель» - Едіта Шікут ( м. Ужгород) та  5 000 тис грн.

4. «Міс Принцеса Чарівность» - Ірина Шевчук ( м. Рівне) та  000 тис грн.

5.  «Міс Принцесса Фото» - Єлизавета Чилій ( Запоріжжя) та 5 000 тис грн.

6. 4 Віце-Міс Принцеса України - Тетяна Сизкова (м. Львів) та 5 000 тис грн.

7. 3 Віце-Міс Принцеса України - Юлія Пінчук ( м. Житомир) та 5 000 тис грн.

8. 2 Віце-Міс Принцеса України - Влада Коробко (м.Чернігів) та 20 000 тис грн.

9. 1 Віце-Міс Принцеса України - Наталія Варченко (м. Донецьк) та 25 000 тис грн.

А перемогу та головну корону «Міс Принцеса України 2016» отримала киянка Катерина Раскова. Варто відмітити, саме їй випала честь представляти країну на міжнародному конкурсі краси «Принцеса Світу 2016» у Чехії.