у Луцьку відбудеться Премія «Люди Року-2016. Волинь»

у Луцьку відбудеться Премія «Люди Року-2016. Волинь»

16 грудня у Луцьку відбудеться головна патріотична подія Премія «Люди Року-2016. Волинь» в рамках загальнонаціональної програми «Люди XXI століття».

Тема цьогорічної події «Будуємо Україну». Гасло заходу «Важливо будувати, а не відбудовувати зруйноване!».

 Захід нестиме патріотичний характер. Головна мета події — підтримати патріотичний дух та відзначити людей, які своєю повсякденною працею допомагають нашій країні повернути мир та економічну стабільність. У програмі заходу — нагородження людей, які своєю працею зробили вагомий внесок у патріотичне, духовне та економічне життя нашого краю.

Україна повинна знати своїх героїв, тому вже третій рік поспіль відбувається нагородження не лише професіоналів, але й волонтерів, громадських діячів та героїв АТО.

Методологія дослідження вкладу в патріотичний, духовний та економічний розвиток Волині формується на основі погляду громадських експертів та поданих заявок.

Протягом 2016-го року оргкомітет Премії проводив соцопитування серед представників експертної галузевої комісії. У її складі — науковці, громадські діячі, журналісти, політичні аналітики, відомі не лише на Волині, а й в Україні, — професіонали різних галузевих напрямків. Кожен експерт давав відповіді на відкриті питання за професійними напрямками (номінаціями). В оргкомітеті наразі триває процес обробки поданої інформації. До списку номінантів входять люди, яких різні експерти неодноразово запропонували відзначити на церемонії нагородження «Люди року-2016.Волинь».Варто відмітити, що вибір претендентів на перемогу в обласній премії «Люди року. Волинь» формується двома шляхами: згідно опитувань представників експертної галузевої комісії та поданих заявок.

Оргкомітет наголошує, що ще не пізно подати заявку, надавши інформацію про людей, достойних звання «Людини року-2016». Для цього потрібно до 1 грудня заповнити  заявку, наведену нижче, скопіювати її і надіслати на е-mail: people21century@gmail.com  або на поштову адресу: м.Луцьк, проcп. Волі50/45

Щиро дякуємо людям, які вже виявили свою громадянську позицію та надали інформацію про гідних претендентів на нагороду Премії «Люди року-2016. Волинь», та чекаємо подальшого активного подання заявок.

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У ПРЕМІЇ «ЛЮДИ РОКУ-2016. Волинь»

(Заповніть поля)

Номінація __________________

Прізвище, ім’я, по батькові______________

Спеціалізація/ підприємство ________________

Позиціонування на ринку/ час роботи____________

Внесок у розвиток економічного, духовного та патріотичного життя Волині й України в цілому______________

Адреса, контактний телефон ______________

 

 

Довідки за тел.: (0332) 297529, (044) 3604025, (099) 2291260