Ukraine, get YUNAited

25 березня відбулася головна подія в музичному світі України - третя щорічна церемонія нагородження музичної премії YUNAВибір переможців здійснювався почесним журі, до числа якого увійшли програмні директори радіостанцій та телеканалів, музичні редактори, оглядачі та критики іпереможці Першої премії YUNA «Найкращі за 20 років». Гарантом прозорості підрахунку голосів журі виступила міжнародна аудиторська компанія «Deloitte». Отже, володарями статуетки YUNA у наступних номінаціях стали:

Виконавець – Іван Дорн

Виконавиця – Тіна Кароль

Гурт -  «Океан Ельзи»

Композитор – Святослав Вакарчук

Автор слів -  Святослав Вакарчук

Пісня – LOBODA – «40 градусов»

Альбом (нагорода виконавцю) - Океан Ельзи – «Земля»

Відеокліп (нагорода режисеру) - Володимир Шкляревський (за кліп: LOBODA – «40 градусов»)

Дует - Ані Лорак і Григорій Лепс – «Зеркала»

Відкриття року - Єва Бушміна

Ім’я переможця в 11-ій номінації «За особливі досягнення в музиці» стало відомо ще у кінці минулого року. Нагороду, за рішенням оргкомітету YUNA, отримав гурт «Скрябін».

Цього року церемонія пройшла під гучним закликом «Музика об'єднує» («Ukraine, get YUNAited!»). Ведучим церемонії виступив популярний продюсер і український шоумен Олексій Потапенко, більш відомий як Потап. У шоу-програмі взяли участь такі артисти, як: Іван Дорн, Jamala, гурт «Kazaky», Фагот (гурт «ТНМК»), Макс Барських, Камалія, Allois, гурт «Время и Стекло» та інші.

Переможця у кожній номінації оголошували зі сцени палацу «Україна» спеціальні гості, а саме: українська біатлоністка Віта Семеренко та співачка Kamaliya, радіоведучі Ганна Свірідова та Сергій Галібін, володарі премії YUNA Влад Дарвін та Alyosha, головний редактор журналу VIVA! Іванна Слабошпицька та співзасновник премії YUNA Мохаммад Захур, гурт «The HARDKISS», володарка премії YUNA Вєрка Сердючка та її мама, український футболіст Олександр Шовковський та головний редактор газети «Комсомольська правда» в Україні Оксана Богдаова, генеральний директор телеканалу М1 Валентин Коваль та українська актриса і телеведуча Сніжана Єгорова, а також генеральний продюсер премії YUNA Павло Шилько.

Фото надані Alex Sakhnenko - Geometria.ru 

Опубліковано "Лише Насолода" № 1(29) травень-червень 2014