Український психолог записаний до Чеської книги рекордів

Ось вже 30 років поспіль волинянин Ростислав Прокопюк допомагає людям позбутися залежності, і сьогодні тисячі людей висловлюють йому свою вдячність. 20 січня 2021 року Ростислав Прокопюк вдруге записаний до Чеської книги рекордів як людина, яка допомогла позбутись від залежностей найбільшій кількості людей.

На день народження Ростислава Прокопюка продуцент Петр Келлер вручив йому сертифікат запису до Чеської книги рекордів. Директор книги рекордів написав: «Мав дуже цікаві розмови з вашими пацієнтами, яких я випадково вибрав з ваших списків клієнтів. Підтвердилася дієвість вашого методу. Визнання вашої методики і кількість людей, яким ви допомогли, буде записано до Чеської книги рекордів».

на фото: Ростислав Прокопюк та продуцент Петр Келлер

Варто відмітити, що у 2019 році Ростислав Прокопюк вперше потрапив до Чеської книги рекордів за шоколадну копію своєї картини. Художник, письменник, психолог Ростислав Прокопюк часто виставляє свої картини в Чехії та в інших країнах світу. В нашій же країні найвідоміші виставки відбулись в Києві для проєкту «Я, Ніна» Яніни Соколової та у Львові – для проєкту Сергія Притули. 

Український актор гумористичного шоу «Вар’яти»  Владзьо (Володимир Ковцун) написав: «Ти і в моїх рекордах. Дякую, що допоміг». А відомий чеський письменник Яхим Топол написав Ростиславу вітання зі словами: «Я щасливий, що, дякуючи тобі, не палимо». Незважаючи на те, що пан Ростислав вже 30 років проживає у Чехії, він не забуває про рідну Україну та як свідомий українець робить добрі справи. За кошти з проданих картин купує ліки для військового госпіталю у Києві.

Президент Чеської книги рекордів Мірослав Марек при запису рекорду зазначив, що пан Ростислав робить дуже позитивну справу. Допомагає сотням і тисячам людей позбутися залежностей. Коли у пана Марка запитали, чи є багато людей у Чеській книзі рекорду, він відповів, що так. Але це люди, які мають запис рекорду в одному напрямку діяльності і просто посувають її кордони. Ростислав – винятковий вже тим, що його два рекорди з різних галузей.

На фото:Ростислав Прокопюк та директор Чеської книги рекордів Мірослав Марек

До слова, Ростислав Прокопюк народився 29.01.1958 на Волині у селі Вербичне Турійського району. З 1991 року живе та працює в Чехії. Представники мас-медіа називають його «психологом особистостей» та «вимітачем залежностей». Більшістю його пацієнтів у Чехії та Словаччині стали відомі люди, а також всі ті, хто потребує допомоги. Ростислав є частим гостем на чеському, словацькому та українському телебаченні. Видав дві книги «Не курити це просто» та «Живіть своїм життям». В 2006 році був записаний до Швейцарської енциклопедії «Who is Who».

На фото:Ростислав Прокопюк та міністр закордонних справ Чеської республіки Томаш Петршіче 

Ростислав Прокопюк

Prokopjuk.r@gmail.com

Tel 00420 62437292

Автор фото: Олександр Малаховський

Опубліковано: "People UA" лютий 2021 р