УЛуцьку нагородять Людей ХХІ століття

Наприкінці  листопада в нашому місті в рамках Всеукраїнської премії «Люди ХХІ століття» найдостойніших та найвпливовіших волинян нагородять престижною премією «Люди року» за підсумками року, що минає.

            МЕТА ЗАХОДУ: «Виявлення високопрофесійних фахівців, які своєю працею роблять вагомий внесок в економічне і духовне життя нашого краю. Це люди, які творять новітню історію Волині, працюють на її позитивний імідж і авторитет.» Премією нагороджуватимуться представники малого, середнього та великого бізнесу, державні та громадські діячі, визнані персони Волинської області, ті, хто у 2013 році успішно реалізував масштабні проекти, впровадив новаторські рішення, вніс вагомий внесок у розвиток регіону в цілому і його окремих галузей. «Цього року Премія вручатиметься в номінаціях: малий та середній бізнес, промисловість, інвестиції, банки, будівництво, девелопмент, розважально-відпочинкова сфера, рітейл, авто, ІТ та Інтернет, інновації, громадська та суспільна діяльність, культура, спорт тощо», — розповідає співорганізатор Премії, директор журналу «Лише Насолода» Олена Бекеша.

            В межах події планується: церемонія нагородження лауреатів у 30 номінаціях (політика, бізнес, культура, спорт, громадська діяльність, благодійна діяльність), святковий концерт, аристократичний прийом, благодійна акція «Бог у серцях». Частина зібраних коштів від заходу буде перераховано до Волинського обласного відділення Дитячого фонду України на лікування онкохворих діток (Голова правління Волинського обласного відділення Дитячого фонду України, заступник голови правління Дитячого фонду України - Грінченко Олена Миколаївна).

У 2013 році Премія пройде з небувалим розмахом та яскравим гранд-шоу на сцені. В рамках урочистої церемонії нагородження планується прес-конференція за участю організаторів дійства, генеральних партнерів і, звичайно, медіапартнерів. Під час церемонії «Червона Доріжка» гості зможуть потрапити на фотосесію, дати інтерв’ю для телетрансляції і відчути атмосферу Канн. Церемонія вручення премії «Люди року-2013» стане справжнім святом емоцій для тих, хто завітає на неї. На сцені обласного драмтеатру у поєднанні із святковою шоу-програмою свої заслужені відзнаки та статуетки отримають найдостойніші люди Волині. Останнім етапом стане Світський раут у форматі аристократичного прийому для почесних гостей, лауреатів та партнерів Премії.

Нагорода «Люди Року» — це свідчення найвищого рівня компанії, безумовної репутації і позитивного іміджу. 

Урочиста Церемонія вручення Премії «Люди Року» — головний великосвітський захід Волині, до якого прикута увага кількох десятків тисяч людей. Гості урочистої церемонії «Люди Року» належать до найбільш заможної, витонченої і елітарної частини нашого регіону з високим соціальним статусом: переможці, партнери Премії, представники державно-політичної, фінансово-економічної та дипломатичної еліти, зірки української естради, представники мас-медіа і високопоставлені гості.

Опубліковано "Лише Насолода" № 4(26), жовтень-листопад 2013 р.