В Луцьку відкрито ще один пункт велопрокату

8 листопада відбулося відкриття другого у Луцьку пункту велопрокату. Подія зібрала на одному майданчику любителів велоспорту, прихильників здорового способу життя та охочих активно провести вільний час.

Велопрокат - це соціальний проект, який створено за сприяння центру туристичної інформації міської ради, підприємство «Луцький велопрокат» та екокафе здорового харчування «Оазис». Вже протягом тривалого періоду лучани та гості нашого міста мають можливість користуватися послугами першого в місті пункту велопрокату, що знаходиться на вул. Лесі Українки.  Варто відмітити, що «Луцький велопрокат» надає безкоштовні карти з веломаршрутами, організовує поїздки по маршрутам, а у вихідні дні – безкоштовне навчання на велосипеді.  

Для учасників заходу організатори підготували  веломаршрут з виїздом у ліс, де велолюбителі гуляли на свіжому повітрі, спостерігали за красою багаття, зарядилися енергією сонця та позитивом. А у екокафе на усіх чекали смачні натуральні коктейлі.

 

Представник Луцького велопрокату Ярослава Герус повідомила: «Ціна на оренду велосипеду буде доступною для кожного і складатиме всього - 35 грн. в день. А ще у зимовий період  тут ви зможете взяти санки, лижі, сноуборди та туристичне спорядження. Повірте, для того щоб покататися на лижах не обов’язково їхати у Карпати, у нас на Волині є мальовничі місця створені для лижного відпочинку. Ми будемо організовувати поїздки за місто в напрямку с. Лище, де є гірська місцевість і можливість активно та здорово провести час. Хочу подякувати міській раді та керівництву екокафе «Оазис» за підтримку і втілення проекту в життя. Приємно, що є однодумці, адже наша мета: розвиток туризму, популяризація здорового способу життя»  

8.11.2014